Стрічка новин
Як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмета: Пройшло вже 75 років, як відгриміли останні бої Другої світової війни. Але й досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі Якісні, але дешеві: Багато ділків скористалися світовою пандемією, аби отримати надприбутки. Зокрема, як вам ціна за медичну маску від Зеленський звільнив 7 голів райдержадміністрацій на Сумщині : 21 квітня, Президент України Володимир Зеленський підписав низку кадрових розпоряджень, зокрема про звільнення деяких очільників районів Сумської області. Купівля-продаж товарів через Інтернет – теж небезпечно: Спроба продати швейцарський годинник через мережу Інтернет обернулася для жительки Лебедина його втратою. В поліції за даним фактом відкрили кримінальне Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій: Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики. Уривки Лебединських розмов: Спілкуються на автовокзалі два молодих чоловіка, які, як виявилось, чекають автобуса на Київ: – Ох, і слово ж вигадали – діджіталізація. Відбулася позачергова 64-та сесія міської ради: Вирішувалися питання стосовно перерозподілу коштів міського бюджету та були внесені відповідні зміни до Програми економічного і соціального Масові зібрання закінчуються масовими захворюваннями і «червоною» зоною: За минулий тиждень, з 15.03. по 22.03.2021р. включно, по Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано  49 хворих на COVID-19, з Непроста доля Клавдії Луківни. Розповідь перша.: Нещодавно, перебираючи домашній архів, мені потрапив до рук давній альбом уже немо­ло­дої, як за студентськими мірками, 37-річної випускниці Лебединського Новий закон про підтримку бізнесу на час карантину: Президент України підписав Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової

Щороку 1 червня Лебединщина разом з країною та усім світом відзначає свято малечі – Міжнародний день захисту дітей.

З історії свята. Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року прийняла рішення про відзна­чення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня; в 1950 році 51 країна відзначала вперше це свято; в 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, і з 1998 року цей день щороку відзначається і в Украні.

Міжнародний день захисту дітей – це не лише яскраве веселе свято, а й нагадування суспільству про необхідність зробити все можливе для того, щоб усі діти на планеті росли здоровими та щасливими.

Радо і гостинно приймали своїх маленьких відвідувачів на­пе­редодні свята всі бібліотечні заклади Лебединської громади.

«У світ дитинства – з книгою» – під таким девізом у центральній міській бібліотеці відбулась зустріч учнів 2-го класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №7 (класний керівник Катерина Ховрат) з її величністю Книгою. В ігровій формі діти дізналися багато цікавого про книги та бібліотеки, відгадували загадки, перемагали в конкурсах, розкривали в собі художні таланти. Бібліотекар Олександра Кудлай привітала дітей зі святом та запросила до ігрової зони. Діти з задоволенням провели святковий день в бібліотеці та отримали солодкі подарунки.

Літературна подорож «Чарівний світ дитячої книги» для юних відвідувачів пройшла в міській бібліотеці №2. Діти здійснили захоплюючу ман­дрівку по сторінках науково-популярної літе­ра­ту­ри, та дізналися багато цікавого й корисного для себе.

«А у нас чарівне свято» – під такою назвою відбулася ігрова розважальна програма, яку провели для юних жителів села Куданівка міська бібліотека №3 разом з міським клубом.

Заряд веселих емоцій отримали учні 1-2 класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3, коли до них на гостини завітали працівники міської бібліотеки №1 разом із казковими героями. Під час веселого гравікону «На старт! Увага! Літо!» діти відповідали на питання казкової вікторини, складали віршики та діставали чарівні предмети разом з Червоною Шапочкою, згадали правила дорожнього руху та впізнавали мульт-мелодії з Карлсоном, за що й отримали святковий настрій та солодощі.

Виставки робіт дитячої творчості до свята оформлено в Московсько­боб­рицькій, Кам’янській та Боровеньській СБФ.

Напередодні Дня захисту дітей до Василівської СБФ завітали учні 4 класу на бібліо-ревю «Світлішає на світі, коли радіють діти». Діти познайомилися з книжковою виставкою «Зустрінь літо з книгою», власноруч виготовили сонечко Добра, промінчиками якого стали долоньки, пограли у веселі конкурси та вікторини.

Михайлівська СБФ провела з юними читачами конкурс ма­люн­ків «Щасливе дитинство очима дітей» та оформила книж­­кову виставку «Щоб сонцю і квітам всміхалися діти», на якій представлено підбірку кращих літературних творів для ді­тей.

У Будильській СБФ було проведено тематичний захід «Щаслива дитина – щаслива Україна!». На ньому презентовано виставку дитячих книг «В літні пригоди з цікавою книжкою!», проведено конкурс дитячого малюнка «Світ очима дітей» та літературну вікторину «Казки та їх герої». Рухлива ігрова програма з юними жителями села відбулася в приміщенні будинку культури.

У Маловисторопській СБФ пройшов огляд виставки дитячих робіт під назвою «Дитинство – чисте джерело»: юні читачі робили поробки з паперу, ділилися враженнями, розповіли про свої мрії проведення літніх канікул.

Феєрверк святкових розваг в книгозбірнях громади пройшов весело та цікаво. Діти отримали море задоволення, безліч незабутніх вражень та радісних посмішок.

Світлана Дворницька, завідувачка міської бібліотеки №1.

Додати коментар