Стрічка новин
Першість - за Дариною: У фінальному етапі 10-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що проходив у лютому Жiнка, яка творить весну: Шлях нелегкий до ювілею – сплелись в нім тисячі доріг, а наша ювілярка йшла завжди своєю, не обираючи простих. Ці 55 літ, як одна мить: Рівно 55 років крокують життям Любов Петрівна та Ярослав Олек­сі­йович Максимович. Наші дорогі, любі батьки днями відзна­чають смарагдове весілля. “Моя мала батьківщина”: На горизонті мого життя горить і горітиме найяс­кра­віша із зірок – зірка мого дитинства – село Грунь. Моє рідне село Кара божа: Село, що розкинулось на узліссі, ніби дрімало під дією літньої спеки. Собаки і ті перестали гавкати, ліниво виглядаючи з будок. З прийдешнім святом 8 Березня, дорогі жінки!: Весна. З її приходом оживає не лише природа, а й людська душа. Життя наповнюється новим змістом. Тоді й настрій піднімається, Тенденція квітня обнадійлива: Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить У нас приємна новина: Лідії Можаєвій виповнюється 95!: Лідія Миколаївна довгий час плідно спів­пра­цює із тижневиком «Будьмо разом», хоча проживає в Києві і має проблеми зі здоров’ям (інвалід Небо кликало, кликало і… забрало: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує проєкт пам’яті земляків-льотчиків, котрі народилися на Лебединщині і в м. Лебедині, але за різних обставин, Молода, енергійна, завзята: Юлія Чеботкевич є надзвичайно різнобічною особистістю. Юлія учениця 8 класу Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, де займає активну

Щороку 1 червня Лебединщина разом з країною та усім світом відзначає свято малечі – Міжнародний день захисту дітей.

З історії свята. Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року прийняла рішення про відзна­чення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня; в 1950 році 51 країна відзначала вперше це свято; в 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, і з 1998 року цей день щороку відзначається і в Украні.

Міжнародний день захисту дітей – це не лише яскраве веселе свято, а й нагадування суспільству про необхідність зробити все можливе для того, щоб усі діти на планеті росли здоровими та щасливими.

Радо і гостинно приймали своїх маленьких відвідувачів на­пе­редодні свята всі бібліотечні заклади Лебединської громади.

«У світ дитинства – з книгою» – під таким девізом у центральній міській бібліотеці відбулась зустріч учнів 2-го класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №7 (класний керівник Катерина Ховрат) з її величністю Книгою. В ігровій формі діти дізналися багато цікавого про книги та бібліотеки, відгадували загадки, перемагали в конкурсах, розкривали в собі художні таланти. Бібліотекар Олександра Кудлай привітала дітей зі святом та запросила до ігрової зони. Діти з задоволенням провели святковий день в бібліотеці та отримали солодкі подарунки.

Літературна подорож «Чарівний світ дитячої книги» для юних відвідувачів пройшла в міській бібліотеці №2. Діти здійснили захоплюючу ман­дрівку по сторінках науково-популярної літе­ра­ту­ри, та дізналися багато цікавого й корисного для себе.

«А у нас чарівне свято» – під такою назвою відбулася ігрова розважальна програма, яку провели для юних жителів села Куданівка міська бібліотека №3 разом з міським клубом.

Заряд веселих емоцій отримали учні 1-2 класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3, коли до них на гостини завітали працівники міської бібліотеки №1 разом із казковими героями. Під час веселого гравікону «На старт! Увага! Літо!» діти відповідали на питання казкової вікторини, складали віршики та діставали чарівні предмети разом з Червоною Шапочкою, згадали правила дорожнього руху та впізнавали мульт-мелодії з Карлсоном, за що й отримали святковий настрій та солодощі.

Виставки робіт дитячої творчості до свята оформлено в Московсько­боб­рицькій, Кам’янській та Боровеньській СБФ.

Напередодні Дня захисту дітей до Василівської СБФ завітали учні 4 класу на бібліо-ревю «Світлішає на світі, коли радіють діти». Діти познайомилися з книжковою виставкою «Зустрінь літо з книгою», власноруч виготовили сонечко Добра, промінчиками якого стали долоньки, пограли у веселі конкурси та вікторини.

Михайлівська СБФ провела з юними читачами конкурс ма­люн­ків «Щасливе дитинство очима дітей» та оформила книж­­кову виставку «Щоб сонцю і квітам всміхалися діти», на якій представлено підбірку кращих літературних творів для ді­тей.

У Будильській СБФ було проведено тематичний захід «Щаслива дитина – щаслива Україна!». На ньому презентовано виставку дитячих книг «В літні пригоди з цікавою книжкою!», проведено конкурс дитячого малюнка «Світ очима дітей» та літературну вікторину «Казки та їх герої». Рухлива ігрова програма з юними жителями села відбулася в приміщенні будинку культури.

У Маловисторопській СБФ пройшов огляд виставки дитячих робіт під назвою «Дитинство – чисте джерело»: юні читачі робили поробки з паперу, ділилися враженнями, розповіли про свої мрії проведення літніх канікул.

Феєрверк святкових розваг в книгозбірнях громади пройшов весело та цікаво. Діти отримали море задоволення, безліч незабутніх вражень та радісних посмішок.

Світлана Дворницька, завідувачка міської бібліотеки №1.

Додати коментар