Стрічка новин
Щоб не трапилось пожежі: 21.07.2020 р. працівниками Лебединського районного сектора Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області На Сумщині студента вдарили кулаком по голові та пограбували: Подія сталася 16 квітня на провулку Сонячному в місті Лебедин. Раніше судимий місцевий мешканець в обідню пору доби підійшов ззаду Гімн Лебедина у виконанні вокального ансамблю "Оберіг" м.Суми на фестивалі в с Підопригори: Крадійку в Лебедині затримали: 29 червня працівники відділення поліції № 3 (м. Лебедин) розкрили крадіжку грошей, яку здійснила невідома жінка, що зайшла до хати У Сумській РДА новий очільник: Голова облдержадміністрації Василь ХОМА представив активу укрупненого Сумського району голову районної державної адміністрації Руслана СІРЕНКА. Як Ви швидко злізли!: Шістдесяті роки ХХ-го сторіччя характеризуються різким збільшенням тваринництва в сільському госпо­дарстві. Комбікормова промисловість в цей період ще не працювала. Увага!: З 21 вересня 2021 року, у зв’язку із погодними умовами, висадка і посадка пасажирів у напрямку вулиці Сумська, сільгосптехніки та Збережемо хліб від вогню: Влітку актуальною стає проблема збереження врожаю від виникнення пожеж. У цей час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах – Поліція викрила жительку Лебедина у скоєнні крадіжки: Правоохоронцям знадобилося буквально півгодини, аби не лише встановити особу злодійки, а й розшукати її за місцем проживання. Лебедин: вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди: 15 березня о 17:25, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Кобижча в м. Лебедин.

19 травня 2021 року  Уряд прий­няв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій. Відповідно до прийнятої постанови, для значної кількості домогосподарств,

які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, субсидія з 1 травня 2021 року буде призначена автоматично – без особистого звернення громадян.

Однак, нові заяви та декларації необхідно подати домогосподарствам:

- які отримували житлову субсидію  у грошовій безго­тівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);

- попередня субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи), оскільки необхідно підтвердити місце фактичного проживання;

- субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації).

Домогосподарствам, у яких від­сутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне перепризначення субсидії.

Рішення про призначення житлових субсидій таким домогосподарствам в автоматичному режи­мі прийматиметься органами соціального захисту населення на підставі інформації Мінфіну за результатами проведеної верифікації даних щодо одер­жувачів житлових субсидій (наявність у власності житлових приміщень, транспортних засобів, депозитних рахунків та інше).

Додатково інформуємо, що до 1 вересня 2021р. громадянам, яким призначення житлової субсидії  буде проведено автоматично, необхідно повідомити органам соціального захисту населення про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається, а саме:

здійснення покупки квартири, земельної ділянки, транспортного засобу, товарів довгострокового використання на суму понад 50 тис. грн. одноразово протягом року, що передує року звернення за субсидією;

наявність у власності більш ніж одного житлового приміщення;

наявність банківського депозиту в сумі понад 100 тис. грн. ;

здійснення купівлі валюти та банківських металів протягом року до звернення за субсидією на суму понад 50 тис. грн. ;

перебування за кордоном понад 60 днів, за винятком перебування на лікуванні, у відрядженні, для нагляду за дитиною;

наявність у власності транспортного засобу ( крім мопедів та причепів), якому менш ніж 5 років з дати випуску або двох і більше транспортних засобів, яким немає 15 років з дати випуску.

УПСЗН Лебединської міської ради Сумської області.

Додати коментар