Стрічка новин
Рятувальники закликають дотримуватись правил пожежної безпеки: З метою забезпечення пожежної безпеки місць, що будуть задіяні для проведення святкових заходів до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ та ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА Шановні працівники редакції газети «Будьмо разом»! : Щиро і сердечно вітаємо вас із 22-річ­чям виходу першого номера вашої газети. Газета – чернетка історії, сказав хтось із відомих. Яна ТРОФИМЕНКО: «...Шлях до перемог не буває без перешкод»: Лебединська каратистка, чемпіонка і володарка Кубка світу Яна Трофименко розповіла читачам тижневика “Будьмо разом” про свій шлях до успіху. Спілкувалися майбутні вихователі: Саме в цей час ми обираємо свою професію, свій життєвий шлях, ким стати, як розкрити свій потенціал, як плідно прожити ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі: Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, До уваги пільговиків та отримувачів житлових субсидій!: З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати Мала батьківщина, де річка Грунь: Катеринівка. Нема нічого дивного в тому, що села, розкидані по периметру колишнього Штепівського району та примежованих територій, Будинок відомого українського композитора – у смітті й чагарниках: У глибині двору, по вул. О.Чапаєва, 19 у Лебедині знаходиться руїна згорівшого ще у 2000-х роках одноповерхового дерев’яного будинку з Пишаємося нашою Василівною: Близько 30 років тому, з мальов­ничої Полтавщини до Кам’яного, доля закинула цю працьовиту, талановиту, щиру, добру жінку. Перемога Руслани Рибакової: Дівчина є студенткою 321 групи Лебединського педколеджу ім. А.С.Макаренка (спеціальність “Середня освіта. Музичне мистецтво”).

Більше тридцяти років на небосхилі Лебединщини усіма своїми барвами сяє віднедавна вже народний хореографічний колектив «Веселка» на чолі з чарівною жінкою, майстром своєї справи, людиною і Педагогом  з великої літери

 – Тетяною ЛИТОВЧЕНКО. Цей колектив знаний не лише на Лебединщині, а й далеко за її межами. «Веселку» радо зустрічають на різних фестивалях і конкурсах, за неї вболівають і радіють її успіхам по всій Україні, навіть за кордоном. Ми підкорили Польщу, Болгарію, а нещодавно ще й Туреччину. І де б не засяяла «Веселка», завжди лунають гучні оплески, і додому ми повертаємося з найвищими нагородами та масою неймовірних вражень.

Усі чудово знають, що коли цей колектив з’являється на сцені, то глядача чекають бездоганна хореографія, злагодженість рухів, неймовірна постановка, і байдуже з музикою чи без! А за лаштунками завжди панують дисципліна і порядок. І все це завдяки талановитому хореографу, яка вкладає у своїх вихованців не просто частинку своєї душі, а всю себе повністю.

7 червня цього року у нашій танцю­ва­льній родині свято. Наша «веселкова мама» святкує свій ювілей. Напе­редодні цього чудового дня ми від щирого серця ві­таємо Вас і бажаємо довгих і щасливих ро­ків життя. Нехай Вам завжди вистачає сил та натхнення, не буде межі фантазії у постановках, хай Вас не полишають ентузіазм та жага до перемог, хай всі ідеї будуть успішними і обов’язково реалізованими, нехай Вам завжди будуть присвячені гучні оплески та захоплення глядачів.

Наша «веселкова родина» налічує не сто вихованців, які нині займаються в колективі. Нас набагато більше. Випускники приводять до «Веселки» своїх діток, всі Вас пам’ятають, телефонують, пишуть, раді зустрічам. А все чому? Бо поруч зі щоденною, часто нелегкою працею, панує атмосфера тепла і любові, яку даруєте нам Ви. Завдяки Вашому вихованню ми стали  щасливими, Ви навчили нас бути здібними, талановитими. Ми Вас щиро любимо.

 

Ми Вас з ювілеєм сердечно вітаєм.

Хай доля дарує побільше тепла.

Любові і радості щиро бажаєм,

Щоб завжди удача на крилах несла.

Нехай веселковою буде стежина,

Хай довго іще по життю Вас веде.

Для нас дорога Ви насправді людина,

Хай Ваша ніколи зоря не зайде.

 

Вітання тільки починаються, і все ще попереду…

З любов’ю і шаною вихованці «Веселки» та їхні батьки.

Додати коментар