Стрічка новин
«Люблю чорнобривці, мальви, матіолу…»: Ця  чарівна жінка йде  по життю  гідно і з любов’ю – до своєї  родини, рідного села, до книги, поезії, до Знешкоджено 2 боєприпаси: 16 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), Всеукраїнська перемога шкільного євроклубу: Протягом декількох місяців команда проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» 102: що трапилось? з 26 по 30 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 69 заяв та повідомлень Загальні правила пожежної безпеки під час опалювального періоду:   Згідно правил пожежної безпеки в Україні: перед початком опалювального сезону теплові мережі, які розташовані у приміщеннях, котельні, теплогенераторній калориферні установки, печі Високі відзнаки лебединців: Артисти Лебединського будинку культури взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі SHOW MAST GO ON, який проводився у Києві. Захід проходив за Про ситуацію в районах на 4 квітня: 🔺 Сумський район Села і селища, міста, які постраждали від орків найбільше - отримують усе необхідне в першу чергу. Гуманітарну допомогу, Учитель зI свIтлом у душI: Працювати вчителем – Божий дар, дуже наполеглива та відповідальна постійна праця над собою. Інна Григорівна Хрін – вчитель історії, правознавства Приїжджайте навчатися в Рябушки!: Кожний навчальний заклад має своє обличчя, успіхи, традиції. Поділіться і ви цим зі своїми ко­легами-освітянами і нашими читачами на сторінках ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!: Комунальне некомерційне підприємство «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника» повідомляє, що з 01.07.2021р. стартує четвертий етап вакцинації від COVID-19.

Стрімко летить час. Здається, зовсім недавно ми вітали одне одного із Новорічними святами, а вже завершується травневе буйноцвіття, щедро скраплене весняним дощиком, обіцяючи непоганий урожай.

А ось і початок червня. Перша його неділя пам’ятна для нас: професійне свято – День журналіста. В непростих умовах ми його зустрічаємо: неконтрольовані ціни на вартість друку, зв’язку, поштові послуги, пройшло скорочення у відділеннях зв’язку. Та ще й клята хвороба, яка відкинула багатьох за межу виживання. На жаль, це реалії сьогодення. Але колектив редакції працює, спрямовуючи свої зусилля, щоб добротна, цікава газета регулярно надходила до читача. Щось краще виходить, щось не дуже, але повірте – ми стараємося.

В той же час, незважаючи на професіоналізм журналістів і досить високий комунікаційний рівень, який надає нам Інтернет, переконаний: без позаштатного активу, дієвої співпраці – газета багато втратить. Ми це добре розуміємо, тому сьогодні, як і десять-п’ятнадцять років тому, позаштатні автори видання у нас на чільному місці. І, звичайно, я не можу на цьому не зупинитися. Розпочну із своїх колег, журналістів-професіоналів.

Більш ніж по тридцять п’ять років пропрацювали у міськрайонній газеті «Життя Лебединщини» Надія Солодовник та Олена Лубенська. Уявляєте – 70 років на двох! За цей період були і успіхи, і складнощі. Не було лише розчарування, що не пішли освітянською нивою згідно диплому про закінчення вузу, а пов’язали себе із журналістикою.

Пройшли, пробігли роки. Можна і зупинитись, будучи на заслуженому відпочинку, осмислити пройдене, попрацювати над мемуарами (дехто так і робить). Але ні! Вони не можуть без живого спілкування із читачем. І продовжують з’являтися цікаві, змістовні, різнопланові матеріали за підписом Надії Солодовник (Лілії Хуторної) та Олени Лубенської (Ольги Степної) тепер вже в тижневику «Будьмо разом», як позаштатних авторів і членів Національної Спілки журналістів України. І читачі із нетерпінням чекають чергового номера газети, щоб з ними познайомитися. Ні, це не лише любов до журналістики, це життєве кредо Надії Миколаївни і Олени Андріївни, випрацюване роками.

До речі, це можна в повній мірі віднести й до інших позаштатних авторів тижневика. Працюючи в різних галузях народного господарства, вони чесно і добросовісно служили і служать обраній професії, досягли серйозних результатів, а сьогодні ще служать і СЛОВУ.

І в переддень професійного свята я не можу обійти їх увагою і не нагадати вам, шановні читачі, прізвища, які ви часто зустрічаєте під матеріалами тижневика. Це Богдана Гусак із Малого Висторопа, Світлана Левченко із Кам’яного, Лідія Бугайова із Будилки, Леонід Решетнік із Ворожби, Лідія Майковська із Гарбузівки, Наталія Матвєєва, Олексій Дученко, Катерина Кобиліна, Ольга Паливода, Надія Косолап, Тетяна Боровик, Аліна Огієнко, Наталія Кубрак, Антоніна Бондар, Олександр Касьян, Антоніна Лисянська із Лебедина, Анатолій Печений із Глухова, Володимир Ткаченко, Василь Шевчун, Людмила Лисенко із Сум, Лідія Можаєва із Києва та інші.

Ось так і живе у непростих умовах сьогодення колектив тижневика «Будьмо разом» при активній співпраці із позаштатним активом. Спільно робимо для вас, шановні читачі, газету, яку ви регулярно отримуєте щотижня. Не підведемо вас і в майбутньому. Обіцяємо. Зі святом!

Із повагою за дорученням колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар