Стрічка новин
«У нас настрій теж святковий»: Сестрички Даша і Аня, якими пишаються їхні батьки Тетяна і Андрій ПОТАПЕНКИ, дружні, розумні, веселі. Люблять природу, музику, дуже допитливі, Віктора Химича призначено головою Лебединської райо­нної державної адміністрації: Відповідне розпорядження Президента України Володимира Зеленського №437/2020-рп оприлюднене на офі­ційному сайті глави держави 14 серпня 2020 року. Збережемо врожай від втрат!: У хліборобів району настає відповідальна пора – збирання врожаю. Серед безлічі проблем найголовніше завдання  – збереження зібраного врожаю. Лариса Матвіїва: «Творчість стала стилем мого життя»: Напередодні Дня журналіста розмову віч-на-віч ведемо із нашою колегою, з якою ми працювали в 90-х роках наприкінці минулого століття Маріанна Третьякова: «Наше життя складається із різних шарів, як торт «Наполеон». Чим більше їх, тим він смачніший»: Вживаючи слово «школа», ми часто не замислюємося над тим, скільки значень і смислових відтінків воно має. Зазвичай, асоціація із приміщенням, Уривки Лебединських розмов: Жінка кричить на чоловіка: – Навіть не торкайся мене! Ти гірший за коронавірус! Як ти вмудрився, не скидаючи маски, випити пів Поїдемо?: Місто, як і вся країна, поступово виходить з карантину, тому громаду надзвичайно цікавить, коли розпочне роботу громадський транспорт? 27 вересня - всеукраїнський день дошкілля: Дошкільна ланка займає провідну роль у вихованні підростаючого покоління, адже саме в цьому віці формується особистість дитини. Якість, перевірена часом: «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти Допомога по частковому безробіттю на період карантину: Така допомога надається суб’єктам малого та середнього підприємництва (від 1 до 250 найманих осіб). Допомога надається якщо у роботодавця виникло

Стрімко летить час. Здається, зовсім недавно ми вітали одне одного із Новорічними святами, а вже завершується травневе буйноцвіття, щедро скраплене весняним дощиком, обіцяючи непоганий урожай.

А ось і початок червня. Перша його неділя пам’ятна для нас: професійне свято – День журналіста. В непростих умовах ми його зустрічаємо: неконтрольовані ціни на вартість друку, зв’язку, поштові послуги, пройшло скорочення у відділеннях зв’язку. Та ще й клята хвороба, яка відкинула багатьох за межу виживання. На жаль, це реалії сьогодення. Але колектив редакції працює, спрямовуючи свої зусилля, щоб добротна, цікава газета регулярно надходила до читача. Щось краще виходить, щось не дуже, але повірте – ми стараємося.

В той же час, незважаючи на професіоналізм журналістів і досить високий комунікаційний рівень, який надає нам Інтернет, переконаний: без позаштатного активу, дієвої співпраці – газета багато втратить. Ми це добре розуміємо, тому сьогодні, як і десять-п’ятнадцять років тому, позаштатні автори видання у нас на чільному місці. І, звичайно, я не можу на цьому не зупинитися. Розпочну із своїх колег, журналістів-професіоналів.

Більш ніж по тридцять п’ять років пропрацювали у міськрайонній газеті «Життя Лебединщини» Надія Солодовник та Олена Лубенська. Уявляєте – 70 років на двох! За цей період були і успіхи, і складнощі. Не було лише розчарування, що не пішли освітянською нивою згідно диплому про закінчення вузу, а пов’язали себе із журналістикою.

Пройшли, пробігли роки. Можна і зупинитись, будучи на заслуженому відпочинку, осмислити пройдене, попрацювати над мемуарами (дехто так і робить). Але ні! Вони не можуть без живого спілкування із читачем. І продовжують з’являтися цікаві, змістовні, різнопланові матеріали за підписом Надії Солодовник (Лілії Хуторної) та Олени Лубенської (Ольги Степної) тепер вже в тижневику «Будьмо разом», як позаштатних авторів і членів Національної Спілки журналістів України. І читачі із нетерпінням чекають чергового номера газети, щоб з ними познайомитися. Ні, це не лише любов до журналістики, це життєве кредо Надії Миколаївни і Олени Андріївни, випрацюване роками.

До речі, це можна в повній мірі віднести й до інших позаштатних авторів тижневика. Працюючи в різних галузях народного господарства, вони чесно і добросовісно служили і служать обраній професії, досягли серйозних результатів, а сьогодні ще служать і СЛОВУ.

І в переддень професійного свята я не можу обійти їх увагою і не нагадати вам, шановні читачі, прізвища, які ви часто зустрічаєте під матеріалами тижневика. Це Богдана Гусак із Малого Висторопа, Світлана Левченко із Кам’яного, Лідія Бугайова із Будилки, Леонід Решетнік із Ворожби, Лідія Майковська із Гарбузівки, Наталія Матвєєва, Олексій Дученко, Катерина Кобиліна, Ольга Паливода, Надія Косолап, Тетяна Боровик, Аліна Огієнко, Наталія Кубрак, Антоніна Бондар, Олександр Касьян, Антоніна Лисянська із Лебедина, Анатолій Печений із Глухова, Володимир Ткаченко, Василь Шевчун, Людмила Лисенко із Сум, Лідія Можаєва із Києва та інші.

Ось так і живе у непростих умовах сьогодення колектив тижневика «Будьмо разом» при активній співпраці із позаштатним активом. Спільно робимо для вас, шановні читачі, газету, яку ви регулярно отримуєте щотижня. Не підведемо вас і в майбутньому. Обіцяємо. Зі святом!

Із повагою за дорученням колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.

 

Додати коментар