Стрічка новин
Піст довелося порушити: -Бабусю, ти казала, що зараз піст, а скільки всього смачного наготувала! - 10-річна онучка Віри Герасимівни, теж Вірочка, й справді У Лебедині рухнула головна новорічна ялинка: Осінній калейдоскоп: Рибалки і грибники, не гайте часу та поспішайте на «тихе» полювання або до річки чи ставка! Родина: У сім’ї Сергія та Наталії Анісімових, що мешкає у Лебедині, семеро улюблених дітей: Анна, Іван, Клім, Софія, двійнята Марія і Це вибухонебезпечно!: На території області продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів – боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, а також сучасних засобів Вартові здоров’я: Наразі одним із найважливіших питань сьогодення, що турбує кожного українця, та, мабуть, і кожного жителя нашої планети, є коронавірусна пандемія. Про що малюють діти: Малювати картини руками не можна,                         Лише серцем, що б’є у душі…                         В тій, де мешкає дивний художник,                         Рекордна кількість українців повернулася додому з Польщі за минулу добу. Майже 23 тисячі осіб: Це найбільша кількість поїздок до України від початку війни 24 лютого і ця цифра щодня продовжує зростати, повідомляє Центр Її вибір – стати військовим: Знайомтеся: наша землячка Марина  Кубрак. Правда ж, симпатична дівчина у військовій формі! Вона народилася, зростала й навчалася свого часу в Стали призерами: З 26 по 31 липня в місті Решетилівка Полтавської обла­сті були проведені навча­льно-тренувальні збо­ри з куодо­кіокушин під керівництвом Бренч-чіфа України

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Втрачаючи рідних людей, друзів, як важко завжди усвідомлювати, що це – назавжди. І ці болючі звістки часом такі несподівані!

Рік тому, погожої днини, коли по Землі крокувала весна, ми проводжали в останню путь свого колегу, надійного і доброзичливого друга Олександра Резніченка. Проводжали з квітами, добрими спогадами, смутком у серці і зі сльозами на очах. Йому б ще жити та жити, та Господь, напевне, покликав його до себе саме в той момент…

…Пригадуємо приємні миті нашої спільної роботи в редакції Лебединської міськрайонки. Скільки було творчих відряджень у межах міста, району, області! Навіть у Київ у Верховну Раду нас запрошували. Влаштовували також колективні свята, поїздки, журналістські фестивалі. І надійним помічником під час цих робочих і святкових моментів для Олександра Івановича був його фотоапарат. А потім у газеті з’являлися світлини, кожною з яких фотокор Олександр Резніченко прагнув подивувати її читачів. Додавалися вони й у наші сімейні альбоми.  За сумісництвом він ще працював і редакційним водієм, дбаючи, щоб автомобіль був завжди на ходу, щоб виблискував чистотою. Взагалі, до будь-якої справи, за яку брався Олександр Іванович, яку йому доручали, наш колега ставився з великою відповідальністю. Інакше просто не міг. Не міг він обійти увагою ближнього, який потребував допомоги, з якою турботою і любов’ю розповідав про свою родину, дітей, двох прекрасних онучок.

Пам’ять про хорошу людину – це те, що назавжди залишається в душі і серці. Її не зітруть роки. Залишилися для багатьох поколінь фотосвітлини в газеті «Життя Лебединщини», з яких дивляться чиїсь батьки, друзі, односельці, школярі і студенти, самодіяльні артисти, люди в білих халатах… А під ними – один рядочок друкованого тексту – «Фото Олександра Резніченка».

Дорогий друже! В ці сумні, скорботні для всіх нас дні ми завжди пригадуємо тебе радісним, бадьорим, щасливим, адже звикли бачити тебе саме таким. Ти весь час був гордий своєю професією – журналіста-фотокореспондента і залишишся ним назавжди.

Місце твого вічного спочинку увінчане квітами, які ти за життя дуже любив. Спи спокійно, нехай твоя душа знайде спокій у Царстві Небеснім і Божа ласка огорне тебе у Вічності своїм теплом.

З глибоким сумом колеги з тижневика «Будьмо разом».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар