Стрічка новин
Михайло ЮХТА: «Моє рідне село зустрічає осінь»: Михайло Дмитрович родом із Пристайлового (до речі, на початку жовтня йому виповнилося 75 років). Відомий радіо­журналіст, пись­­менник, поет, гро­мадський діяч, У Лебедині хлопчика засипало ґрунтом: 20 листопада об 11:02 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. Так, в м. Лебедин по вул. Втрачений нюх: Панько Колотуша був кращим слюсарем на заводі. Адміністрація і профком не могли натішитися добросовісним працівником. Його фотографія постійно красувалася на Станом на 14 вересня 2020 року на Сумщині 2502 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 101 особи (м. Суми - 46, Шостка - 8, Конотоп - 15, Охтирка - З 22 травня - другий етап пом’якшення карантину: Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу. «Серед пом’якшень, які ми пропонуємо з 22 травня, Олександр Бакликов-міський голова: 30 жовтня 2020 року Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області підписала протокол про результати голосування Станом на 24 вересня 2020 року на Сумщині 3352 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 72 осіб (Суми - 54, Ромни - 2, Лебедин - 3, Білопільський р-н - Шановні жителі міста Лебедина та району!: У зв’язку з карантином, відповідно до статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанови Тенденція квітня обнадійлива: Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить Одні прибирають, інші – смітять: Ця купа сміття сфотографована по вул.Будильській (неподалік колишньої ФПФ), біля дороги. Раніше там стояв бак, куди зносили сміття мешканці цієї

Втрачаючи рідних людей, друзів, як важко завжди усвідомлювати, що це – назавжди. І ці болючі звістки часом такі несподівані!

Рік тому, погожої днини, коли по Землі крокувала весна, ми проводжали в останню путь свого колегу, надійного і доброзичливого друга Олександра Резніченка. Проводжали з квітами, добрими спогадами, смутком у серці і зі сльозами на очах. Йому б ще жити та жити, та Господь, напевне, покликав його до себе саме в той момент…

…Пригадуємо приємні миті нашої спільної роботи в редакції Лебединської міськрайонки. Скільки було творчих відряджень у межах міста, району, області! Навіть у Київ у Верховну Раду нас запрошували. Влаштовували також колективні свята, поїздки, журналістські фестивалі. І надійним помічником під час цих робочих і святкових моментів для Олександра Івановича був його фотоапарат. А потім у газеті з’являлися світлини, кожною з яких фотокор Олександр Резніченко прагнув подивувати її читачів. Додавалися вони й у наші сімейні альбоми.  За сумісництвом він ще працював і редакційним водієм, дбаючи, щоб автомобіль був завжди на ходу, щоб виблискував чистотою. Взагалі, до будь-якої справи, за яку брався Олександр Іванович, яку йому доручали, наш колега ставився з великою відповідальністю. Інакше просто не міг. Не міг він обійти увагою ближнього, який потребував допомоги, з якою турботою і любов’ю розповідав про свою родину, дітей, двох прекрасних онучок.

Пам’ять про хорошу людину – це те, що назавжди залишається в душі і серці. Її не зітруть роки. Залишилися для багатьох поколінь фотосвітлини в газеті «Життя Лебединщини», з яких дивляться чиїсь батьки, друзі, односельці, школярі і студенти, самодіяльні артисти, люди в білих халатах… А під ними – один рядочок друкованого тексту – «Фото Олександра Резніченка».

Дорогий друже! В ці сумні, скорботні для всіх нас дні ми завжди пригадуємо тебе радісним, бадьорим, щасливим, адже звикли бачити тебе саме таким. Ти весь час був гордий своєю професією – журналіста-фотокореспондента і залишишся ним назавжди.

Місце твого вічного спочинку увінчане квітами, які ти за життя дуже любив. Спи спокійно, нехай твоя душа знайде спокій у Царстві Небеснім і Божа ласка огорне тебе у Вічності своїм теплом.

З глибоким сумом колеги з тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар