Стрічка новин
Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Як повернути завдаток?: Багатьом із нас доводилося давати завдаток за покупку товару. Але не всі знають, як правильно оформити цю дію і що Дорогі ветерани – учасники Другої світової війни та працівники тилу, шановні жителі громад!: У ці травневі дні разом із краї­нами Європи та світу ми згадуємо всіх, чия військова відвага, солдатська доблесть і патріотизм На Сумщині працівники поліції затримали псевдомінера: Подія сталася 8-го квітня, близько 13:00. На спецлінію поліції «102» надійшло повідомлення від жителя села Червлене Лебединського району про те, Розпочата вступна компанія до вищих навчальних закладів системи МВС України на 2021 рік: Запрошуємо Вас отримати вищу юридичну освіту за спеціальностями «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» у кращих вищих навчальних закладах Вшанували сільських жінок: 15 жовтня у Лебединській районній державній адмі­ністрації, з нагоди Між­на­родного дня сільських жінок,  відбулася зустріч голови районної ради Василя Калити Щоб не трапилось біди: Зважаючи на те, що, зазвичай, під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки «Зупинись, прекрасна мить!»: Грибна пора. Цьогорічна осінь видалася напрочуд теплою та дощовою. Погодні умови сприяли гарному росту грибів. Охочі їх назбирати поспішали до Знешкоджено 2 боєприпаси: 16 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), На черговій сесії районної ради депутати прийняли рішення з 10 питань: 6 травня відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання чергової 33 сесії Лебединської районної ради. На засіданні постійних комісій, І знову перемога: 12 грудня в Києві відбувся дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль «ProFest 2020». У кон­кур­сі  студенти Ле­бе­динського педа­го­гічного фахового коледжу імені

У результаті адміністративно-територіальної ре­форми в Україні був створений укрупнений Сумський  район. До нього ввійшли, крім колиш­­нього Сумського, ще Лебединський,

Білопіль­сь­кий та Краснопільський райони. Тому, шановні читачі, щоб розширити вашу інформо­ва­ність, колектив редакції спільно із працівниками апарату Сумської районної ради  готуватиме для вас спецвипуски про діяльність органів самоврядування. Перший такий спецвипуск сьогодні.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 43, статті 55, статті 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про президію Сумської районної ради восьмого скликання (додається).
  2. Утворити президію Сумської районної ради восьмого скликання у складі 13 чоловік, а саме:

Химич Віктор Васильович – голова Сумської районної ради;

Сорокін Валерій Євгенович – заступник голови районної ради;

Бурбика Віталій Олександрович – голова фракції Сумської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Хрупа Олександр Дмитрович – голова фракції СУМСЬ­КОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»;

Мельник Михайло Іванович – голова фракції Сумської обласної партійної організації Всеукраїн­ського об’єднання «Батьківщина»;

Дейниченко Віталій Олександрович – голова фрак­ції Сумської територіальної організації Політич­ної партії «Європейська Солідарність»;

Поляков Леонід Олегович – голова фракції СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАР­ТІЇ «Сила і Честь»;

Коваленко Юрій Іванович – голова фракції СУМСЬ­КОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙ­БУТНЄ»;

Савченко Анна Русланівна – голова постійної комісії з питань законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, депутатської діяль­ності та регламенту;

Дем’яненко Геннадій Олександрович – голова постій­ної комісії з питань соціально-економічного роз­витку, планування, бюджету, фінансів та управ­ління комунальною власністю;  

Метенко Світлана Юріївна – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, соціально – культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді;

Штейнінгер Володимир Євгенійович – голова пос­тійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів;

Бершов В’ячеслав Олександрович – голова постій­ної комісії з питань промисловості, будів­ницт­ва, під­при­ємництва, житлово-комунального госпо­дар­ства, транспорту і зв’язку.

  1. Рішення другої сесії Сумської районної ради сьомого скликання від 15.12.2015 року «Про президію Сумської районної ради сьомого скликання» зі змінами вважати таким, що втратило чинність.

Валерій СОРОКІН, заступник голови.                                                              

 

 

Постійні комісії Сумської районної ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43, частини 2 статті 47, стат­ті 55 Закону України «Про міс­це­ве са­мо­врядування в Украї­ні», ра­йон­на рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити 5 постійних комісій ра­йон­ної ради, а саме:

1.1. Постійна комісія з питань закон­ності, громадського порядку, боротьби з коруп­цією, регуляторної політики, депутат­ської діяльності та регламенту (11 депутатів)

Голова комісії – Савченко Анна Русла­нівна (ЄС)

Члени комісії:

Плахотнюк Сергій Іванович (ОПЗЖ)

Ігнатьєв Георгій Олегович (Батьків­щина)

Салатенко Семен Павлович (Бать­ків­щина)

Пилипчук Олександр Петрович (ЄС)

Дурноп’ян Інна Володимирівна (СіЧ)

Бурбика Віталій Олександрович (СН)

Климов Костянтин Валерійович (СН)

Зайцев Віктор Миколайович (СН)

Несвітайло Геннадій Вікторович (ЗМ)

Луцик Аліна Сергіївна (ОПЗЖ)

1.2. Постійна комісія з питань со­ціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (13 депутатів)

Голова комісії – Дем’яненко Геннадій Олександрович (СН)

Члени комісії:

Хрупа Олександр Дмитрович (ОПЗЖ)

Стрельченко Наталія Анатоліївна (ОПЗЖ)

Карпович Костянтин Володимирович (ЄС)

Дейниченко Віталій Олександрович (ЄС)

Балицький Володимир Петрович (Батьківщина)

Галенін Роман Володимирович (Бать­ків­щина)

Лантушенко Ольга Олександрівна (СіЧ)

Гордієнко Володимир Володимирович (СН)

Сахнюк Віталій Сергійович (СН)

Сіренко Руслан Васильович (СН)

Коваленко Юрій Іванович (ЗМ)

Шапошник Світлана Володимирівна (Батьківщина)

1.3. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, соціально –культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді (9 депутатів)

Голова комісії – Метенко Світлана Юріївна (Батьківщина)

Члени комісії:

Березка Микола Олександрович (ОПЗЖ)

Вітковська Юлія Дмитрівна (ЄС)

Гур’янова Тетяна Олексіївна (ЄС)

Богомаз Ганна Володимирівна (СН)

Поляков Леонід Олегович (СІЧ)

Поляков Станіслав Васильович (СН)

Романенко Яна Андріївна (СН)

Лаврик Євгенія Ігорівна (ОПЗЖ)

1.4. Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів (10 депутатів)

Голова комісії – Штейнінгер Володимир Євгенійович (СІЧ)

Члени комісії:

Гученко Павло Васильович (ЄС)

Мельник Михайло Іванович (Батьків­щина)

Ольшанський Андрій Сергійович (ОПЗЖ)

Крятов Микола Іванович (ОПЗЖ)

Писана Ксенія Андріївна (СН)

Кіріченко Євген Сергійович (СН)

Сахошко Микола Миколайович (ЗМ)

Павлик Юлія Анатоліївна (Батьків­щина)

Тітаренко Євген Вікторович (ЄС)

1.5. Постійна комісія з питань промис­ловості, будівництва, підприєм­ництва, житлово-комунального господарства, тран­спорту і зв’язку (9 депутатів)

Голова комісії – Бершов В’ячеслав Олек­сандрович (ОПЗЖ)

Члени комісії:

Лашутко Оксана Іванівна (ЄС)

Олефіренко Олег Іванович (ОПЗЖ)

Біцак Володимир Юрійович (Батьків­щина)

Рябченко Вячеслав Олегович (Бать­ків­щина)

Моісеєнко Юрій Володимирович (СІЧ)

Завальний Мирослав Олегович (ЗМ)

Стаднік Артем Вікторович (ЄС)

Горячев Олександр Денисович (СН)

  1. Рішення другої сесії Сумської ра­йон­ної ради сьомого скликання від 15.12.2015 року «Про утворення та об­­рання постійних комісій Сумської ра­йон­­ної ради сьомого скликання» вважа­ти таким, що втратило чинність.

Валерій СОРОКІН,

заступник голови.

 

 

Фракції політичних партій в Сумській районній раді восьмого скликання

Фракція Сумської

обласної організації

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  1. Богомаз Ганна Володимирівна
  2. Бурбика Віталій Олександрович – голова фракції
  3. Гордієнко Володимир Володимирович
  4. Горячев Олександр Денисович

5.Дем’яненко Геннадій Олександрович

  1. Зайцев Віктор Миколайович
  2. Кіріченко Євген Сергійович
  3. Климов Костянтин Валерійович

9.Писана Ксенія Андріївна

  1. Поляков Станіслав Васильович
  2. Романенко Яна Андріївна
  3. Сахнюк Віталій Сергійович
  4. Сіренко Руслан Васильович
  5. Химич Віктор Васильович

Фракція СУМСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –

ЗА ЖИТТЯ»

  1. Березка Микола Олексанрович
  2. Бершов В’ячеслав Олександрович
  3. Крятов Микола Іванович
  4. Лаврик Євгенія Ігорівна
  5. Луцик Аліна Сергіївна
  6. Олефіренко Олег Іванович
  7. Ольшанський Андрій Сергійович
  8. Плахотнюк Сергій Іванович
  9. Сорокін Валерій Євгенович
  10. Стрельченко Наталія Анатоліївна
  11. Хрупа Олександр Дмитрович – голова фракції

Фракція Сумської обласної партійної організації

 Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  1. Балицький Володимир Петрович
  2. Біцак Володимир Юрійович
  3. Галенін Роман Володимирович
  4. Ігнатьєв Георгій Олегович
  5. Мельник Михайло Іванович – голова фракції
  6. Метенко Світлана Юріївна
  7. Павлик Юлія Анатоліївна
  8. Рябченко Вячеслав Олегович
  9. Салатенко Семен Павлович

10.Шапошник Світлана Володи­ми­рівна

Фракція Сумської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

  1. Вітковська Юлія Дмитрівна
  2. Гур’янова Тетяна Олексіївна
  3. Гученко Павло Васильович
  4. Дейниченко Віталій Олександрович – голова фракції

5.Карпович Костянтин Володимирович

  1. Лашутко Оксана Іванівна
  2. Пилипчук Олександр Петрович
  3. Савченко Анна Русланівна
  4. Стаднік Артем Вікторович
  5. Тітаренко Євген Вікторович

Фракція СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

 ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Сила і Честь»

  1. Дурноп’ян Інна Володимирівна
  2. Лантушенко Ольга Олександрівна
  3. Моісеєнко Юрій Володимирович
  4. Поляков Леонід Олегович – голова фракції

5.Штейнінгер Володимир Євге­нійо­вич

Фракція

СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

 ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Завальний Мирослав Олегович
  2. Коваленко Юрій Іванович – голова фракції
  3. Несвітайло Геннадій Вікторович
  4. Сахошко Микола Миколайович

 

Особистий прийом громадян керівництвом Сумської районної ради на 2021 рік

Відповідно до пункту 13 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України №109/2008 від 07.02.2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого  самоврядування», зобов’язую:

  1. ЗАТВЕРДИТИ графік особистого прийому громадян головою Сумської районної ради та заступником голови Сумської ра­йон­ної ради на 2021 рік:

1.1. Химич Віктор Васильович – голова районної ради – перший і третій понеділок кожного місяця з 9.00 до 12.00 години – в приміщенні районної ради, ІІІ поверх (особистий кабінет).

1.2. Сорокін Валерій Євгенович – заступник голови районної ради – другий і четвертий понеділок кожного місяця з 9.00 до 12.00 години – в приміщенні районної ради,  ІІІ поверх (особистий кабінет).

  1. Виїзні прийоми громадян по району проводити за окремими графіками (додаток 1, 2).
  2. Начальнику відділу організаційного та кадрового забезпечення діяльності виконавчого апарату районної ради Охріменку М.Л. оприлюднити в засобах масової інформації та на офіційному вебсайті ра­йон­ної ради графік особистого прийому громадян керівництвом районної ради на 2021 рік та графіки виїзного прийому.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Сорокіна В.Є.

Віктор ХИМИЧ, голова.

Додати коментар