Стрічка новин
Готуємо майстрів своєї справи: З 1994 року у стінах Лебединського педагогічного фахового коледжу розпочалася підготовка за спеціальністю  «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Чорнобиль – скорбота пам’яті людської:   Невблаганно спливає час. Але не старіє пам’ять. Вона повертає нас до жахливої трагедії, що сталася 35 років тому. 26 квітня Чи потрібні сучасній людині танці?: Анастасія, 13 років: – Звичайно, потрібні. Звісно, не всі стануть професіоналами. Але для власного всебічного розвитку – так. Дошкуляє: У непростому сьогоденні багато що дошкуляє людині: мізерна зарплата, непомірні ціни за комуналку, наспіх «зшиті» реформи, коронавірус  тощо. Влаштували стихійну ковзанку: Зима прийшла не лише за календарем. Нічні морози дозволили замерзнути нашій Вільшанці. Жителі прилеглих вулиць, і не тільки, скористалися нагодою Що на Лебединщині?: Станом на 9:00 21.04.2020р. на самоізоляції під медичним наглядом лікарів знаходяться 27 осіб, прибулих з-за кордону. З них 17 у На Сумщині виявили “нафтозавод”, який грубо порушує вимоги з охорони праці: Управління Держпраці продовжує вести роботу у сфері виявлення нелегального обігу пального на території Сумщини. Нагадаємо, що з початку березня 2021 Рейдували: У період надзвичайної пожежної небезпеки в  лісових масивах найменша необережність з вогнем може призвести до непоправної біди. Лісові пожежі 102: що трапилось? з 20 по 26 липня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 117 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації містили Перемога в МIжнародному конкурсI «ProFest»: 30 травня цього року в Києві відбувся дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «ProFest» за інформаційної підтримки Міністерства

Ціни в порівнянні з минулим місяцем залишаються на тому ж рівні. Лише подорожчали: цукор – на 2 гривні, олія – на 4 гривні та деякі сезонні овочі.

М’ясо (1кг) – 120-140 грн.

Сало (1кг) – 50-120 грн.

Молоко (3л) – 60 грн.

Сир (блюдце) – 45 грн.

Масло (1кг) – 190 грн.

Сир твердий (1кг) – 180-210 грн.

Вершки (0,5л) – 40 грн.

Яйця (1дес.) – 15-28 грн.

Олія (1л)– 40 грн.

Борошно (1кг) – 13 грн.

Цукор (1кг) – 20 грн.

Макарони (1кг) – 23 грн.

Гречка (1кг) – 38 грн.

Рис (1 кг) – 24-29 грн.

Печериці (1кг) – 40 грн.

Капуста (1кг) – 6 грн.

Пекінка (1кг) – 10-17 грн.

Помідори (1кг) – 20-45 грн.

Огірки (1кг ) –  45-50 грн.

Морква (1кг) – 8 грн.

Цибуля (1кг) – 6 грн.

Часник (1кг) – 40 грн.

Перець (1 кг) – 40,85 грн.

Буряки (1кг) – 7 грн.

Цв. капуста (1кг) – 35 грн.

Дайкон (1кг) – 12 грн.

Сельдерей (1кг) – 20 грн.

Редька (1 кг) – 12 грн.

Картопля (1кг) – 8 грн.

Яблука (1кг) – 10-17 грн.

Гранат (1кг) – 55 грн.

Хурма (1кг) – 39-43 грн.

Банани (1кг) – 30 грн.

Виноград (1кг)–40-45 грн.

Ківі (1кг) – 50-55

Апельсини (1кг) – 45 грн.

Лимони (1кг) – 40 грн.

Мандарини(1кг) – 35 -55 грн.

Груші (1кг) – 27,35-40 грн.

Помело (1кг) – 40 грн.

Авокадо (1кг) – 45 грн.

Грейпфрут (1кг) – 40 грн.

Ананас (1кг) – 150 грн.

Фейхоа (1кг) – 100 грн.

Імбир (1кг) – 160 грн.

Короп (1кг) – 72 грн.

Товстолоб (1кг) – 42 грн.

Ціни подані в середньому.

Додати коментар