Стрічка новин
«Рябенька курочка» виручила: Не так давно ми відсвяткували Великдень. Були на столі, як і годиться, і паски, й крашанки. І мені завжди в Ціни на ринку на 6 жовтня 2021 року: М’ясо (1кг) – 110-130 грн. Сало (1кг) – 40-130 грн. Лебединці переглянули спектакль «Мина Мазайло»: «Мина Мазайло» – п’єса українського драматурга Миколи Куліша, за авторською режисерською версією - соціально-національна драма. Режисер вистави Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день: Щороку 1 червня Лебединщина разом з країною та усім світом відзначає свято малечі – Міжнародний день захисту дітей. 102: що трапилось? з 25 по 31 жовтня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 128 заяв та повідомлень До слова рідного торкнись душею: Для кожної людини її мова – найкраща, найзворушливіша. Калиновою, солов’їною називають українські поети нашу мову. Чи відчуваємо велике таїнство живого Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Кримінальна відповідальність за продаж гуманітарної допомоги: 3 квітня цього року набрав чинності Закон України від 24 березня 2022 року №2155-IX «Про внесення змін до Кримінального кодексу На Сумщині відновили автобусне сполучення: Як повідомив заступник гендиректора ТОВ «Сумиоблавтотранс» Микола Попов, увечері 19 жовтня в області було відновлено автобусне сполучення. Яна стала переможцем: Студентка Лебединського педа­го­гічного коледжу спеціальності «Музичне мистецтво» Яна Сіробаба стала лауреатом І ступеня Міжнародного конкурсу 102: що трапилось? з 20 по 26 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 103 заяви та повідомлення громадян, з них 7 на момент реєстрації містили

Вітаємо Аню Мордань, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Лебединського центру позашкільної освіти, та  керівника гуртка Лесю Іщенко!

Аня зайняла ІІ місце у XVII Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Народознавство та краєзнавство» з роботою «Традиційне різдвяне печиво «Панянка». Нагадаємо: Аня захищала соціально-освітній проєкт “Лебединські етнокондитери”. Нових творчих досягнень Ані і Лесі Валеріївні!

 

хХх

 

Закінчилися всі етапи Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У обласному етапі у Ворожбянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів були такі перемоги:

  • Ксенія Бобокало зайняла lll міс­це (керівник О.В.Соколюк);
  • Дар’я Велигонь посіла lll місце (керівник Д.М. Коренєва);
  • Ірина Красуля – lll місце (керівник О.М. Коренєва).

Захистив науково-дослідницькі роботи у секції «Лісознавство»  і став переможцем🥇 ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН учень 9 класу Владислав Остатній (керівник В.М.Римар)!

У цьому році всі переможці обласного етапу стали учасниками lll етапу.

Діти показали гарні результати, найменшим балом був 82,73.

Дар’я Велигонь посіла lll місце відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція зарубіжної літератури (науковий керівник – Д.М. Коренєва).

Вітаємо юних науковців та їхніх керів­ників! Нових успіхів вам та яскравих перемог!Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар