Стрічка новин
На конкурс: Роман Лебединський із Лебедина в річці Псел зловив таку красуню – щуку, вагою 5 кг 300 г. Нагадуємо, конкурс серед рибалок-лю­би­телів 34-ті роковини Чорнобильської катастрофи: 26 квітня – день пам’яті тих, чиє життя 34 роки тому передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, день людської шани та вдячності Вікторія Борисенко: «ПотрIбно спрямовувати себе на позитив»: Осінь – досить непроста пора року. Хоч і кажуть у народі, що листопад – ворота зими, не всім вдається пережити Живописець, графік, художник, поет: 21 липня, з нагоди 139-ої річниці з дня народження Давида Бурлюка, у Лебединському міському краєзнавчому музеї відбулося засідання «круглого» столу ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ № 3 (м. ЛЕБЕДИН) СУМСЬКОГО РУП ІНФОРМУЄ, РАДИТЬ, ПОПЕРЕДЖАЄ: УВАГА – ШАХРАЇ! Поліція застерігає: у зв’язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом збільшилася кількість шахрайств на території регіону. На конкурс: Сергій із Лебедина (прізвище просив не називати) на одній із водойм Лебединщини ловив карасів і зміг «вполювати» на досить тонку Росіяни знову розпочали обстріли Сумщини. Постраждала Велика Писарівка: Кілька годин тому відбулися обстріли деяких прикордонних населених пунктів Сумської області з артилерії чи з мінометів. Були скинуті 120-мм міни, Неочікуваний подарунок чоловіка: Доброю славою в селі користувався електрогазозварник Григорій Братченко. Чим складніша була технічна робота, тим частіше запрошували його, як висококваліфікованого спеціаліста. Фонди музею поповнилися печаткою: Однією з малодосліджених сторінок історії колишньої Української РСР є ста­новлення та розвиток органів внут­рішніх справ на території сучасної України. Обережно шахраї!: Лебединський відділ Роменської місцевої прокуратури вже неодноразово повідомляв про боротьбу поліції та прокуратури із шахраями, які вчиняють злочини

У житті продавчині Світ­ла­ни Дементєєнко її сьогод­ніш­ня професія, можна сказати, переважила медицину. Після за­кінчення медичного училища імені професора М.І.Ситенка, як вона сама розповіла, деякий час працювала в дитячому від­діленні Лебединської ЦРЛ.

Але після декретної відпустки,так вийшло, перекваліфікувалася. Світлані й самій ця робота сподобалася, й ле­бединці охоче навідувалися в магазин «Подарунок», коли вона була за прилавком, потім – в мага­зин «Діана», а зараз – в «Едем».

Всі ми, вибираючи подарунок до якихось урочистостей, знаємо,як іноді це нелегко зробити. І як доб­ре, коли на допомогу в такому випадку приходить така про­давчиня, як Світлана Олегівна –досвідчена,привітна, з добрим словом, усмішкою. Знайомі з приєм­ністю називають її не інакше,як Свєточка. І жінці це ім’я так ли­чить! Сім’я, як і робота, Світлану Олегівну теж радує. У неї чудовий чоловік В’ячеслав, який 22липня радо вітав кохану дружину з днем народження, син Сергій, невістка Аліна. Охоче допомагає Світлані в торгівлі сестра Людмила.

Цього року магазину «Едем» виповнилося 10 років. Нехай у ньому буде ще більше покупців, а Світлана Олегівна має від своєї роботи і життя лише радість.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар