Стрічка новин
Охтирка - місто-герой! Відсьогодні - офіційно: Для мене Охтирка - герой з перших днів війни. Перше місто на Сумщині, яке протягом п'яти днів жорстко вибивало ворога 70-річний пенсіонер із Лебедина виграв у лотерею 3 000 000 гривень: Напередодні новорічних свят, 30 грудня 2021 року, пенсіонер з Лебедина Сумської області купив за 20 гривень лотерейний білет «Лото-Забава» та Усіх чоловіків, які незаконно перетнули кордон, ловитимуть на зворотному шляху: Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі українського телемарафону. «Всі люди, які покидали нашу країну, вони зафіксовані. Чи необхідні антибіотики при лікуванні COVID-19: Лише за добу 11 жовтня в Україні зафіксовано 11,9 тис. нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, кількість захворілих за весь Святкували у Михайлівці: 18 грудня у селі Михайлівка відбулось святкування Дня Святого Миколая та відкриття Новорічної ялинки. На заході були присутні: голова Лебединської Віктор Лисянський: «Постійно згадую Михайлівку, лебединських друзів»: На цей раз ми поспілкувалися з колишнім, одним із кращих сільських голів Лебединщини, Віктором Лисянським. Христос Воскрес!: Як лебединцям звернутись за невідкладною допомогою (визвати "швидку")?: Запам’ятайте телефони НЕВІДКЛАДНОЇ медичної допомоги: - кабінет невідкладної медичної допомоги у м.Лебедин (обслуговує м.Лебедин, с.Токарі, Олексенкове, Куданівка, Бишкінь, Ворожба, Калюжне, Курган, Збіг обставин: Кінець місяця. На будівельному майданчику кипить робота. Керівництво бригади направило сюди два потужних екскаватори, щоб в авральному Провели рейд: 25 червня працівники Сумського районного Управління Головного  управління ДСНС України в Сумській області, спільно з працівниками Лебединського держ­лісгоспу,

Подруга моєї племінниці Наталі Лариса – жінка унікальної життєвої сили. Для мене завжди було загадкою, звідки в такому тоненькому тендітному тілі такий міцний життєвий стержень? На всі виклики долі Лариса відповідає впевнено і розумно.

Чи то в сім’ї проблеми, чи діти захворіли, чи неприємності по роботі, чи фінансові труднощі – Лариса завжди готова прийняти рішення, поставити мету й домогтися її реалізаціїї, вступити в будь-який двобій із долею.

І перемогти!

Але то все було до... До страшного дня 24 лютого, який розділив усе наше життя на «до» і «після».

Коли на місто почали летіти російські бомби, засвистіли «смерчі», застугоніли «гради», Лариса разом із сусідами по багатоповерхівці сиділа в підвалі. І боялася. Боялася, бо не могла нічого зробити.  Будь-яку  проблему  вона  могла  вирішити, будь-яку ситуацію розрулити. Але не цю.

Наталя телефонувала Ларисі щодня. Чула, як її голос – спочатку дуже зляканий, потім стурбований, згодом ледь напружений і далі просто стривожений – набирався міці й упевненості.

Її дорога подруга Лариса приходила до тями. Люди до всього звикають. Навіть до постійної загрози власному життю. І взагалі життю навколо.

Коли обстріли трохи вщухли, подруга запросила Наталю приїхати до неї. І подарувала в’язану кофтинку. Лариса – велика майстриня рукоділля. Сидячи у підвалі, вона вив’язала всім своїм подругам такі символічні кофтинки - з синім верхом і жовтим низом. Як в українського прапора. Десять чудових речей вийшло з-під вмілих Ларисиних рук. Кофтинки на подружках роз’їхалися в різні частини міста й різні куточки України. Дівчата стали прапороносицями (до речі, іспанською мовою прапор звучить, як бандера...).

– Я зрозуміла, що можу протиставити цій війні, цій розрусі, – каже Лариса. – Я можу перемогти руйнування творенням! Я свій страх трансформувала в життєствердження! Примножуючи добро й красу, я структурую Всесвіт, латаю його енергетичні діри. Кожен з нас, в кого є душа, може зробити щось хороше для світу і цим послужити справі порятунку й покращення життя на землі.

Боїшся? Вдар лихом об землю, як говорили наші пращури. Будь сильним, мужнім, добрим, спокійним – і кожна краплина твоєї впевненості допомагає наповнити океан  української Перемоги.

Будь творцем! Відповідальним, рішучим, сміливим!

Трансформуй свій страх війни в життєстверджуючу справу!Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар