Стрічка новин
Юні спортсмени Лебединщини вибороли кілька перемог на чемпіонаті України: Цими днями у місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з грепплінгу серед дітей 2006-2007, 2008-2009 та 2010-2011 років народження. Лебединське бюро правової допомоги Інформує: Особливості роботи у нічний час: Який час, згідно із законодавством, вважається нічним? Питання тривалості, режиму і порядку обліку робочого часу регулюються Кодексом законів про працю України Новини. Оперативно: Лебедин. Півтори доби у місті не було електроенергії, зв’язку та водопостачання. Наразі ситуацію вдалося частково виправити. Зв’язок налагодили, світло частково На колесах: До першої столиці України  мене покликала презентація альманаху «Харківський міст». Після вдалих поетичних спроб у  роки юності мені довелося зробити Підопригори та людські долі селян: З 2015 р., завдячуючи досвіду орга­нізаційної роботи Андрія Киріяновича Кириченка та його людським якостям, село Підопригори стало відомим як сільська Є в Лебедині приватна школа з футболу: Лебединським дітям надзвичайно пощастило. Адже вони отримують ази футболу у відомого футболіста, знаменитого воротаря, професійного тренера Сергія Страшненка. Як було колись i як – зараз: Колись на міському стадіоні Лебедина взимку завжди було людно. Лебединці каталися на ковзанах, влаштовувалися змагання із зимових видів спорту. Відкритий чемпіонат ОДЮСШ СОО ВФСТ Колос з боксу серед юнаків 2007-2008р.н, 2009-2010р.н.: 4 січня 2021р. у м.Суми на базі Академії боксу заслуженого тренера України Віннікова В.А. відбувся Відкритий чемпіонат ОДЮСШ СОО ВФСТ Із 100-річчям!: Наше місто поповнилося ще однією довгожителькою. Тетяні Михайлівні МАСЛОВІЙ днями виповнилося 100 років. Народилася вона в с.Нижня Сироватка, «Їду, де хочу»: Усі ми хочемо жити в красивому, чистому місті. Але коли бачимо безладдя, звинувачуємо кого завгодно – комунальників, владу,

Про цю людину, з неймовірною душею, відкритим серцем, щирим бажанням допомоги ближньому, величез­ною вірою, можна говорити ба­га­то й довго. І впевнений, що вдяч­­ні лебединці своє добре слово ска­жуть, подякують  і завжди під­три­мають. Отець Роман Андрухів, настоятель Вознесен­сь­кого храму в м.Лебедині, людина неймовірна, яку поважають і цінують у гро­маді.

Щоденні його справи є під­твер­дженням то­го, що він щиро турбується про лю­дей, жителів Лебединщини. Отець Роман має надійну команду, а головною його підтримкою є родина, де підростає троє синів. Цими тяжкими днями, з самого початку війни, він робить усе можливе, щоб підтримати жителів громади, вої­нів, захисників України. Аби зробити все необхідне,  щоб людина отримала допомогу, потрібно мати неабиякі лідерські якості, але, перш за все, – серце, сповнене любов’ю до людей. І тисячі лебединців від­чувають Вашу допомогу і від щирого серця дякують Вам. Нехай Вас оберігає Бог, шановний отче Романе! За Ваше добро нехай Вседержитель дарує многая літа. Від імені жителів громади дякуємо Вам. Спаси Вас, Господи!

                                                                                                                                                                                 

   Іван МИНЮК.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар