Стрічка новин
Лебединське бюро правової допомоги застерігає: Як вберегтися від телефонного шахрайства. Наші пропозиції.: Останнім часом випадки телефонного шахрайства почастішали, а жертвами аферистів стають не лише люди похилого віку, але і представники молодого покоління. Станом на 14 вересня 2020 року на Сумщині 2502 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 101 особи (м. Суми - 46, Шостка - 8, Конотоп - 15, Охтирка - Конкурс, запропонований нашим активним читачем: Сергій Шивяков – постійний читач тижневика «Будьмо разом» і шанувальник «Куточка рибалки». А ще він – рибалка-любитель, як кажуть, від Навіть піскарик – рідкість: Я корінний лебединець, риболовлею на Пслі займаюся із дитинства. Пам`ятаю, дідусь,коли мені виповнилося чотири роки, вже брав із собою. 102: що трапилось? з 6 по 12 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 111 заяв та повідомлень громадян, Свято першого снопа: За традицією це свято проводять у ТОВ «Ворожбалатінвест» одинадцятий рік.  Започаткував його генеральний директор товариства Микола ШТУКІН, коли зайняв цю Безкоштовна паліативна служба на дому діє: У відділенні паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні діє мобільна мультидисциплінарна бригада. Очолює виїзну паліативну бригаду лікар, На Сумщині працівники поліції затримали псевдомінера: Подія сталася 8-го квітня, близько 13:00. На спецлінію поліції «102» надійшло повідомлення від жителя села Червлене Лебединського району про те, Ціни на ринку на 30 червня 2021 року: М’ясо (1кг) – 100-140 грн. Сало (1кг) – 30-120 грн. Дарує красиву посмішку пацієнтам: У ці лютневі дні відзначає свій ювілейний день народження Лілія МЕРКО. Родом вона з Лебедина. Закінчила ЗОШ №5. Здобула професію

Поезія, таке коротке й таке змістовне слово… Вона і втішить, і пригорне, і приголубить. Часто спогади ніжним серпанком оповивають душу, а на серці – тихий сум за минулим... Думки подорожують рідними місцями…

15 липня у гостинній Лебединській центральній міській біб­ліотеці відбулося засідання «Літературної світлиці Лебединщини».

Поетеси Лебединської громади Олександра та Інна Борисенки, Антоніна Лисянська, Світлана Бігун, Людмила Жук, Оксана Мороз подарували присутнім свій неповторний світ сповіді у віршах. Лебединські самодіяльні поетки ні на кого не схожі, у них свій «почерк», свій ідіостиль, але сьогодні в кожній поезії одні тематичні домінанти, теми та проблеми. Майстрині слова читали неймовірно проникливу авторську пое­зію про мир, перемогу українського народу, життя, яке зміни­ла війна, про наших захисників та захисниць, про Україну... 

Неймовірні авторські пісні линули у виконанні Олени Листопад, Олександри та Інни Борисенків. Торкаючись словом кожної душі, звучали творчі здобутки мисткинь, на жаль, прошиті горем і болем війни, але з вірою в перемогу українського народу.

Свої враження від почутого висловила Ірина Неч­валь: «У творчості, що відкрилася нам сьогодні, і смуток, і радість, і надія.  Українське слово надихає. Ми, українці, – талановита нація,  а наша українська мова-генетичний код».

Світлана Бойко підкреслила: «Цінуймо  час, захоплюймося поезією, бо вона підносить нас духовно, збагачує новими відчуттями та своєю неповторністю».

Спілкування продовжилося за філіжанкою кави з солодощами, а кожна учасниця отримала подарунок на згадку.  Особливі емоції викликала патріотична картина за номерами, дарунок для юної поетеси Олександри Борисенко.Скарбничка Лебединської центральної міської бібліотеки поповнилася прекрасною книгою про українське козацтво. Невдовзі про творчу зустріч ми зможемо переглянути відеофільм.

І все це стало можливим, завдячуючи фінансовій допомозі депутата Сумської обласної ради Віталія Калініченка. Тож ми щиро дякуємо за підтримку, співпрацю та фінансування  проведення творчого засідання.

Віримо в перемогу українського народу! Дякуємо нашим захисникам. Усе буде Україна!          

 Наталія ЛОГВИНЕНКО.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар