Стрічка новин
Які спеціальності є найбільш затребуваними на ринку праці Сумщини?: Незважаючи на суворі карантинні обмеження, які діють в нашій області, роботодавці Сумщини продовжують звертатися до обласної служби зайнятості за допомогою ВЛАДИСЛАВ БУХАРЄВ: ЗІ СВЯТОМ ОСВІТЯНИ! З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!: «Шкільні вчителі володіють владою, про яку прем'єр-міністри можуть тільки мріяти» - Уїнстон Черчиль. 60 років була Катря, а тепер – Ксена: Ой, люди добрі, що мені сьогодні зранку було! Звечора лягли з дідом спати. Я ж, як завжди, ногу, ту котру Шановні жителі Сумського району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-ї річниці Конституції України!: 28 червня Україна відзначатиме 25-ту річницю Кон­сти­туції, головного документа держави, який закріп­лює правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Подарунок: Софія Андріївна, тільки-но прокинувшись (про настання нового, вже весняного дня їй нагадав своєю ранковою піснею півень Ромка – онучка назвала), Орден «Золота Зірка» отримав начальник Охтирського гарнізону, командир військової частини А0563 полковник Денис Дикий: Саме під його керівництвом велися запеклі бої з підрозділами збройних сил російської федерації за місто Охтирка та її околиці.  Раніше 102: що трапилось? з 21 червня по 4 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 284 заяви та повідомлення громадян, «Миколайчики» для військових: Майже три тижні тому «ФЕРМА ЕКО» оголосила ро­динний конкурс «Ми­колайчики для військових», який перетворився на справжнісінький марафон доброти. Доля в кожного своя: -Як у тебе донька швидко виросла! Готуйся зятя до хати приймати, у вас місця на всіх вистачить, – якось довелося Регулятор встановив мінімальну плату за доставку газу: НКРЕКП затвердило міні­ма­льний розмір плати за доставку. Рішення торкнеть­ся нових споживачів, до­­­­­мо­господарств, які споживають газ менше дев’яти місяців

Головного лікаря кнп «лебединська лікарня ім.К.О. Зільберника» Владислава Шепіля нагородили Почесною грамотою Поважної ради відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Серед отриманих 47 пропозицій кандидатур від 20 медичних закладів та громадських організацій Сумської області, у тому числі 9 колективів регіональна рада ухвалила рішення щодо нагородження Почесною грамотою «Орден святого Пантелеймона» 13 кандидатур та 5 колективів.

За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором Почесна грамота була вперше започаткована в цьому році для нагородження представників медичної сфери та волонтерів.

Її вручали нагородженим Голова Поважної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» Василь Князевич та голова виконавчого комітету Назар Князевич у присутності керівництва Сумської області, народних депутатів, керівництва Сумської міської ради 28 червня, у День Конституції України, під час урочистостей в обласному центрі.

Зараз, як ніколи, українці єдині у своєму образі – незалежному, непідкореному, незламному, мужньому і героїчному. Цей дух у крові наших співвітчизників гартувався віками, передавався від предків із покоління в покоління. І російсько-українська війна довела це всьому світові. Українці, різні за віком, різних професій і сфер діяльності, постали на захист своєї Вітчизни.

Тяжкою наразі є служба медиків. Скільки життів вони врятували за останні чотирі місці, а дехто й ціною власного життя! Медичні працівники докладають усіх зусиль, щоб у найскладніших умовах надати своєчасну допомогу пораненим, повернути їх до життя, відновити фізичний та психологічний стан. Облаштовують бомбосховища, координують доставку ліків, з якими іноді є проблеми, лікують хворих та поранених у стаціонарі, консультують онлайн. Загалом, працюють, відпочивають, живуть у лікарні.  Вони продовжують відігравати центральну роль у реагуванні на виклики війни, борючись за здоров’я людей.

На війні серед безлічі факторів найважливішими залишаються два – це зброя, яка знищує ворога, і медицина, яка рятує солдата.

Українське волонтерство – взагалі, явище унікальне. У перші ж дні війни волонтери вміло зорганізувалися у допомозі військовим, теробороні, громадськості. В умовах максимальних ризиків вони збирають мільйони гривень на потреби військових, розшукують дефіцитне обладнання, тимчасове житло для переселенців, забезпечують доставку продуктів харчування, речей першої необхідності, готують їжу, плетуть сітки, вивозять людей із-під обстрілів тощо.

Тому така визначна нагорода – дійсно для обраних!

Вітаємо усіх, хто отримав Почесну грамоту «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА», чий професіоналізм та милосердя до співвітчизників оцінили по заслугах!

Україна – понад усе! У такому дусі й з таким духом перемога – за Україною!

До речі, відзнака «Орден святого Пантелеймона» для Лебединської лікарні – не перша. У 2019 році її лауреатом у номінації «Зразок служіння суспільству» став завідувач відділення паліативної та хоспісної допомоги Сергій Костюк.                                                                   

 Наталія КУБРАК.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар