Стрічка новин
Відвідувати ліси та сільськогосподарські угіддя за межами населених пунктів на Сумщині поки не можна: Відвідувати ліси та сільськогосподарські угіддя за межами населених пунктів на Сумщині поки не можна через високу ймовірність замінування та залишків Горів будинок: 10 вересня о 15:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Пристайлове Лебединського району. Бійці особливого фронту: Вони завжди щирі й невибагливі до людей стосовно надання їм душевної теплоти, людської підтримки, виконання всіх можливих і неможливих функцій, Вагомі здобутки лебединських юних боксерів: 20-21 листопада 2021 року в обласному центрі відбувся Відкритий чем­піо­нат м.Суми з боксу. Випробувати свою майстерність сюди з’їхалися команди з Станом на 25 вересня 2020 року на Сумщині 3474 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 122 осіб (Суми - 81, Шостка - 5, Конотоп - 13, Ромни - 1, Спіймали браконьєрів: З початку травня порушники на Сумщині завдали збитків на суму майже 46 тис. грн. У період з 1 по 20 Актуально про субсидії: 19 травня 2021 року  Уряд прий­няв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій. Відповідно до прийнятої постанови, для Консультант: А було це на Лебединщині, коли активно розвивалось сільське господарство, переробна промисловість, будувались ракетні бази, вдосконалювалась авіація Що відомо про штам «Омікрон»: Наразі у світі тривають дослідження та вивчення нового штаму «Омікрон», проте вже є перші дані про вказаний штам. Річка Псел перетворилася в смітник: В Сумській області річка Псел сильно забруднена відходами з каналізації, місцевий водоканал проблеми не бачить.

Для створення нових лісів по­тріб­ний якісний посадковий мате­ріал. Для цього в лісгоспі при Биш­кінському лісництві побудова­ний базовий розсадник, який за­без­печує якісним садивним мате­ріалом потреби лісгоспу під час лісокультурної кампанії та декоративним садивним матеріалом – місцеве населення.

На 3,3 гектара розсадника роз­міщено посівне, шкільне від­ді­лення, майданчик для вирощування рослин із ЗКС та теплиця.

У цьому році площа посівів склала 0,6 га, з яких лісгосп планує отримати більше 700 тис.шт. сіянців головних лісоутворюючих порід (сосна звичайна, сосна Палласа, модрина європейська, ялина євро­пейська, дуб звичайний, дуб пів­ніч­ний, горіх грецький, горіх чорний та інші).

Загалом для одержання якісного посадкового матеріалу, працівники базового розсадника проводять комплекс агро­тех­нічних за­ходів, який включає в себе зимо­ву оранку грунту, ранньовесняну ку­ль­­тива­цію, передпосівний об­ро­біток грунту, стра­ти­фі­кацію насіння, обробіток сіянців препаратами від грибкових та інфек­ційних захворювань, боротьба з бур’я­нами шляхом ручного прополювання по­сівів, полив посівів шляхом крапельного зрошення та інше.

У шкільному відділенні вирощуються такі декоративні рослини різних різновидів, як сам­шит, ялівець, туя, ялина, спірея, вейгела, гор­тен­зія, катальпа, калина, бересклет, фор­зиція, барба­рис, чубушник та інші.

Також для вирощування посадкового ма­те­ріалу у контрольованому сере­до­вищі на базовому розсаднику вико­рис­товується теп­­лиця, посівне від­­ділення якої складає 144 кв.м. Теп­ли­ця обладнана системою туманного зрошення, яка забезпечує краще уко­рінення черенків за рахунок рів­номірного зволоження грунту та повіт­ря, а також забез­печує зручність при виконанні зрошувальних робіт.

Підприємство постійно вив­чає ри­нок спо­живачів та підлашто­ву­єть­ся під покупців. Тому, з метою збіль­шення реалізації та привернення ува­ги більш широкого кола вибагливих покупців, а також можливості реалізовувати декоративні рослини протягом усьо­го року у 2021 році було введено в асортимент рослини з закритою кореневою системою. Для вирощування рослин із ЗКС було збудовано майданчик з притіненням та туманним зрошенням.

За довідками про продаж декоративних саджан­ців звертатися до ДП «Лебединське лісове гос­по­­дарство», Сумська область, м.Ле­­­­бе­­­дин, вул.19 Серпня,2, тел. (05445) 2-09-14, 067-542-39-62.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар