Стрічка новин
Зеленський звільнив 7 голів райдержадміністрацій на Сумщині : 21 квітня, Президент України Володимир Зеленський підписав низку кадрових розпоряджень, зокрема про звільнення деяких очільників районів Сумської області. «Зупинись, прекрасна мить!»: У кожного, напевно, є світлини, пов’язані з неймовірними емоціями, яскравими враженнями, приємними подіями, подорожами. Христос Воскрес!: Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Як повернути завдаток?: Багатьом із нас доводилося давати завдаток за покупку товару. Але не всі знають, як правильно оформити цю дію і що «...Мене за себе не залишайте»:   Пам’яті відомого господарника, колишньо­го керівника Підопригорівського сільгосп­під­при­ємства і просто хорошої людини Олександра Максимовича ВЛІЗЬКА присвячується. Дякують за турботу: Загрозливий вірус, з яким нині борються в усіх країнах світу, як зазначають лікарі, найбільш небезпечний для людей похилого віку. Ними Його пам’ятають у Ворожбі: І знову, на жаль… Відходить в історію епоха батьківського покоління. За 35 років життя в Ворожбі вкотре йду дорогою від Смачного вам!: У нашому місті не один рік працює кулінарія, що по вулиці Героїв Май­дану. Тут завжди можна підкріпитися сві­жою випічкою. Особливо Iспит пройшли успішно: Вже втретє ми маємо честь приймати на Лебединщині поважного гостя - володаря чорного поясу 3 дану, президента федерації кіокушинкай карате Уряд затвердив програму допомоги вимушеним переселенцям: Відсьогодні виплачуватимуть гроші людям, які зареєструвались у громадах. Із 30 березня можна буде реєструватися через «Дію»:  держава виплатить кожному переселенцю 2

Цього дня з теплотою і щирістю хо­четься вітати всіх. Адже родина – це основа, це зміст нашого життя. Родина – це тепло, підтримка, і, зви­чайно ж, кохання. І без нього неможливо прожити 55 років разом. Пліч о пліч, в радості і горі, багатстві і бідності.

Дивлячись на цю родину, хочеться їй доземно вкло­нитися. Іван Пимонович та Катерина Степа­нівна Бірюк прожили разом 55 років. На даний час вони є найстаршою подружньою парою в Кам’яному.

Весь свій вік тяжко працювали. Господар – шофером у місцевому колгоспі. А господиня, ця ніжна, тендітна жінка, весь вік трудилася свинаркою. Важка, непосильна праця.

Будувалися, ростили дітей, допомагали підні­ма­ти онуків. Разом, усе разом. До поважного віку. В горі і радості.

Тепер ця чудова пара має підтримку сина і не­віст­ки, доньки і зятя, чотирьох онуків та двох правнучат.

Бажаємо їм мирного неба, міцного здоров’я, та всі­ляких гараздів. Любов дітей та повагу одно­сельців вони вже мають. Многая літа Вам! Ми зі старостою Наталією Скляренко з радістю привітали цю чудову родину зі святом.

Cвітлана ЛЕВЧЕНКО,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар