Стрічка новин
Її вибір – стати військовим: Знайомтеся: наша землячка Марина  Кубрак. Правда ж, симпатична дівчина у військовій формі! Вона народилася, зростала й навчалася свого часу в Владислав БУХАРЄВ, Почесний громадянин Лебедина: «Для мене цей край дуже дорогий. Тут закопана моя пуповина, тут могили моїх родичів, тут: – Шановний Владиславе Вікторовичу, у черговий раз Ви відвідали свою малу батьківщину. Що на цей раз покликало Вас у неблизьку Ціни на ринку на 1 липня 2020 року: М’ясо (1кг) – 100-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Влаштовуйте Новорічну ялинку правильно!: Наближаються новорічні свята. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили і не зіпсували свята, обов’язково необхідно дотримуватися певних правил пожежної В одному з підрозділів 58 ОМПБр сталася пожежа: загибли троє.: 22 лютого, як було повідомлено, під час завершення робіт по розборці конструкції бліндажа після пожежі, що виникла близько 4-ї години День партизанської слави в книгозбірнях громади: 22 вересня в Україні від­зна­чався День парти­зан­ської слави. Напередодні свята у бібліотеках Ле­бе­дин­­ської громади про­йшов ряд заходів патріо­тич­ного спря­мування. Роз’яснюємо ситуацію щодо ліків.: Якщо у вас є потреба в медикаментах, які ви не можете знайти у аптеках міста/селища/громади – ви можете звернутися: Вернісаж ідей Василя Сухомлинського: Людина починається з країни дитинства. А якою буде ця країна? Який внесок у становлення особистості дитини може зробити кожен з І спорт, і відпочинок: Молодість – прекрасна пора. Коли будь-яка справа по плечу, а слова не розходяться із ділом. Так, юнаки із с.Межиріч не А ви чули? Бачили? читали?: Верховна Рада України 18 травня відправила у відставку трьох міністрів: інфраструктури – Владислава Криклія, економіки – Ігоря Петрашка й охорони

До мене почали надходити звернення від бюджетників Сумщини, більшість з них від освітян Тростянця про те що їм місцева влада відмовляється виплачувати заробітну плату! Мало того, ще й залякують щоб мовчали!

 

Заробітна плата освітянам та усім бюджетникам має виплачуватися у повному обсязі, ставка і передбачені законодавством надбавки!

 

Невиконання цього - злочин!

 

Ніхто не має права заставляти людей писати заяви "за власним бажанням" за власний рахунок і т. д. Повторюсь: це злочин свинство таких керівників!

 

Можуть бути затримки з виплатами по об'єктивним причинам, пов' язаних з військовою агресією РФ, але нараховуватися усе повинно у повному обсязі!

 

Якщо є питання у керівників ОМС та закладів, то працівники Сумська обласна військова адміністрація  та Держказначейства у області проконсультують і допоможуть як і завжди це робили!

 

Дав доручення жорстко контролювати та реагувати усім відповідним структурам на порушення трудового законодавства!

 

У разі таких порушень та погроз порошу негайно звертатися з заявою до нацполіції!

 

У разі виникнення будь-яких питань телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію Сумської обласної військової адміністрації: 

 

☎️ 0800301501

 

Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар