Стрічка новин
Наш сучасник: Володарі надзвичайно важливої та відповідальної професії енергетика покликані забезпечувати для людей світло, тепло і затишок, комфорт у їхніх оселях, в Відділення поліції №3 (м.Лебедин) сумського руп інформує, радить, попереджає: УВАГА – ШАХРАЇ! Поліція застерігає: у зв’язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом збільшилася кількість шахрайств на території регіону. Останній дзвоник пролунав: До побаченння, школо! Попереду  – літні канікули, у випускників – вступні випробування у виші, технікуми, училища. А ще – цікаві Ворог намагається здійснити підготовку до наступальних дій: За інформацією Суспільне Суми, у прямку на Суми та Охтирку підрозділи зі складу 1-ї танкової армії противника активних наступальних дій ...У добрий вечір, щедрий вечір: -Зоєчко, ми не змінюємо правила? Прогулянка не від­міняється? – відкрила двері в дім сусідки Наталя. – Так сьогодні ж щедрувальники ходять. В Україні: Вже більше  1,7 млн українців виїхали закордон. Такі дані наводить управління Верховного комісара ООН, повідомляє інформресурс Блискавка. Більше 1 мільйона громадян Живописець, графік, художник, поет: 21 липня, з нагоди 139-ої річниці з дня народження Давида Бурлюка, у Лебединському міському краєзнавчому музеї відбулося засідання «круглого» столу Лілія Лисова (Забуга): «Пам’ять про Сашу жива і завжди житиме»: Кажуть, час віддаляє будь-які події, і вони стираються в пам’яті. Але ж пам’ять на те й пам’ять, щоб пам’ятати. А Створюємо ліси разом: Депутати Лебединської міської ради долучилися до акції Президента України «Створюємо ліси разом». Мета цієї акції: за три роки посадити 1мільярд Бережіть своє життя і майно від пожеж!: Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Лебединський районний сектор Управління ДСНС України у Сумській  області закликає мешканців

Протягом звітного періоду до відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 107 заяв та повідомлень громадян, з них 13 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з яких 4 звернення було внесено в ЄРДР по факту смерті громадян Лебединського району. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

7 лютого зі служби 102 надійшло повідомлення від 44-річного чоловіка про те, що  з належного йому будинку, який розташований в одному із населених пунктів Лебединської громади, невідомі особи здійснили крадіжку належних йому речей. Сума збитку встановлюється. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч. 3 ст. 185 КК України.

8 лютого до чергової частини відділення поліції № 3 (м. Лебедин) надійшла інформація від працівника сектора дізнання про те, що ним під час розслідування кримінального провадження був виявлений факт того, що 44-річний чоловік, перебуваючи на одній із вулиць Лебедина, наніс тілесні ушкодження 25-річній місцевій дівчині. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст.125 КК України.

9 лютого до чергової частини відділення поліції № 3 (м. Лебедин) надійшла заява за фактом спричинення тілесних ушкоджень заявниці 38-річним співмешканцем. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України.

10 лютого до чергової частини відділення поліції № 3 (м. Лебедин) надійшла заява від 63-річної місцевої мешканки про те, що її співмешканець гр..К. систематично вчиняє відносно неї домашнє насильство. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст.126-1 КК України.

10 лютого зі служби 102 надійшло повідомлення від 44-річної місцевої мешканки про те, що 31.01.2022 року близько 12.00 год. при невідомих обставинах зникли грошові кошти в сумі 28000 грн. з належної їй банківської картки АТ КБ «ПриватБанк». По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

11 лютого зі служби 102 надійшло повідомлення від 49-річного місцевого мешканця про те, що 28.01.2022 року близько 15-ї год. при невідомих обставинах у заявника зник належний йому мобільний телефон  марки «Алкатель».  По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 185 КК України.

 

102: що трапилось? з 31 січня по 6 лютого

Протягом звітного періоду до відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 83 заяви та повідомлення громадян, з них 8 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з яких 2 звернення було внесено в ЄРДР по факту смерті громадян Лебединського району. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

1 лютого  зі служби 102 надійшло повідомлення  від 85-річної мешканки одного із населених пунктів Лебединської громади про те, що 30-річний онук заявниці протягом тривалого часу вчиняє відносно неї психологічне домашнє  насильство. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст.126-1 КК України.

2 лютого  до чергової частини відділення поліції № 3 (м. Лебедин) надійшла заява від 60 – річного місцевого мешканця про те, що 1 лютого близько 19-ї год. у заявника при невідомих обставинах зник мобільний телефон марки «Моторола - 10». По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст.185 КК України.

3 лютого  зі служби 102  надійшло повідомлення від 60-річної мешканки одного із населених пунктів Лебединської громади про те, що за місцем проживання  батька заявниці, до якого 31 січня ц.р. приходила його знайо­ма, здійснено крадіжку належних батькові грошових коштів у сумі 900 грн. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

3 лютого до чергової частини відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП надійшла інформація від працівника поліції про те, що 17.12.2021 року в ході проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання 30-річного чоловіка було виявлено та вилучено дві частини пластикових пляшок з нашаруванням речовини темного кольору та зелену суху речовину рослинного походження, зовні схожу на рослину коноплі,  загальною вагою близько 10 грамів. Вилучену речовину направлено на експертизу. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст.309 КК України.

За інформацією відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар