Стрічка новин
ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ № 3 (м. ЛЕБЕДИН) СУМСЬКОГО РУП ІНФОРМУЄ, РАДИТЬ, ПОПЕРЕДЖАЄ: УВАГА – ШАХРАЇ! Поліція застерігає: у зв’язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом збільшилася кількість шахрайств на території регіону. Майбутнi медики – в числi кращих: Насичене студентське життя у Лебединському фаховому медичному коледжі ім. професора М.І.Ситенка. Це не лише лекції, практичні заняття, а й різні На одній із вулиць Лебедина російські авіабомби зруйнували 2 будинки та пошкодили ще з десяток: Російські льотчики скидали бомби на житлові будинки в Лебедині. Так, 9 березня на вулиці Труфанка поцілили одразу шість разів. Як 102: що трапилось? з 12 по 18 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 187 заяв та повідомлень громадян, У Сумській РДА новий очільник: Голова облдержадміністрації Василь ХОМА представив активу укрупненого Сумського району голову районної державної адміністрації Руслана СІРЕНКА. Студентське наукове товариство діє: Сучасна концепція патріотичного виховання вимагає залучення молоді до наукової роботи в галузі історичних дисциплін та краєзнавства. «Спортивна хата»: У лісопарковій зоні міста теплого сонячного суботнього дня відбулася така ж тепла зустріч членів колективу представництва на Лебединщині громадської організації На Сумщині виявили “нафтозавод”, який грубо порушує вимоги з охорони праці: Управління Держпраці продовжує вести роботу у сфері виявлення нелегального обігу пального на території Сумщини. Нагадаємо, що з початку березня 2021 Відповідальність операторів поштового зв’язку за втрату (пошкодження) поштового відправлення: Ви відправили посилку з подарунком своїм рідним в інше місто, але вони її не отримали. На жаль, випадки, коли оператори 5 нюансів проходження випробування: Регулювання проходження працівником випробувального терміну є надзвичайно важливим, наголошує директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний,

У переддень Святого Василя, тобто 13 січня, в Україні традиційно відзначають Щедрий вечір, або як його ще називають у народі – свято Маланки. Жодний Щедрий вечір не може вважатися справжнім без щедрування.

Це давній український звичай, під час якого люди, як правило молодь, обходять своїх родичів, сусідів та знайомих, щоб щедрівками прославити господарів і побажати їм здоров’я та достатку на весь рік.

З побажаннями доброго здоров’я та добробуту в новому році до КЗ «Лебединська центральна міська бібліотека» завітали щедрувальники – першокласники (всі вони є постійними відвідувачами бібліотеки) із Лебединської ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 разом зі своєю вихователькою Л.С.Грициною. Вони порадували працівників щедрівками та подарували святковий настрій.

Приємно бачити, що вчителі та вихователі вкладають у маленькі серця любов до звичаїв та традицій українського народу, навчають берегти, цінувати і не цуратися свого, рідного. Маємо надію, що молоде покоління продовжить традиції наших пращурів.

Олександра Кудлай, бібліотекарка КЗ «Лебединська центральна міська бібліотека».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар