Стрічка новин
Забруднюють і луг, і річку: В Лебедині не один десяток років працює психо­неврологічний диспансер. З парадного входу – красива, доглянута територія. Але жителі прилеглих вулиць Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день: Щороку 1 червня Лебединщина разом з країною та усім світом відзначає свято малечі – Міжнародний день захисту дітей. Конкурс, запропонований нашим активним читачем: Сергій Шивяков – постійний читач тижневика «Будьмо разом» і шанувальник «Куточка рибалки». А ще він – рибалка-любитель, як кажуть, від Шановні читачі! : Це третя розповідь про життя сільської вчи­тельки-пенсіонерки. Перші дві  були опуб­­ліко­вані в газеті «Будьмо разом». Моя героїня спо­ві­дує активне життя, Між нами, сусідами: Влітку вдома справ багато. - Гришо, – гукнула Варвара Павлівна до чоловіка. – Піди на город і копни декілька кущів картоплі. ШАНОВНІ ДРУЗІ!: У нашого земляка, родом із Пристайлового, колишнього позаштатного автора районної газети «Будівник комунізму» (зараз – «Життя Лебединщини»), а нині відомого Успiхи “MAYFLOWER”: Протягом декількох місяців 2020 року команда проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні” працювала Він служив слову: У ці квітневі дні минає п’ять років, як відійшов у Вічність наш старший колега Володимир Дудченко. Ми вчилися у нього З близько 15 людей, які зібралися на святкування дня народження у Лебедині, п'ять — захворіли на ботулізм: У п'ятьох мешканців Сумщини виявили ботулізм. Про це Суспільному розповіла медична директорка клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. Красовицького Хвостаті дегустатори: Маю в господарстві кота і собаку й іноді дуже дивуюся, коли вони відмовляються пити молоко, або зїсти шматочок ковбаси. Понюхають

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

«Це не про нас, – можливо, скаже хтось. – Чому нам нервувати? Що міська ялинка незадовго до святкування Нового року впала і, як кажуть очевидці, знайшлися й ті, хто почав розтягувати по кишенях іграшки? Ялинку того ж дня встановили, надійніше закріпили, убранство її поновили. І неприємний осад від цього з часом зникне – життя ж продовжується».

А щоб відволікти українців від насущних життєвих проблем, центральна влада вирішила «погратися» людськими нервами розмовами про державний переворот у країні, загострення нібито воєнної загрози. Люди почали закуповувати про запас продукти, бо голод ніби вже наступає нам на п’яти. Говорять, що в країні, яка є житницею всієї Європи, й хліба, можливо, ні з чого буде пекти: зерно продали за кордон, а борошно тепер купуватимуть в Турції. А винних у цьому влада й не збирається шукати, а пішла, так би мовити, обхідним шляхом. Раз є воєнна загроза, значить, на захист України при нагоді стануть... жінки, які повинні взятися на військовий облік.

Тільки українці встигли пересіяти в своїй свідомості цю новину, як впала, як сніг на голову, інша: в країні у 2022 році можуть ввести карткову систему на необхідні продукти харчування для найбільш незахищених верств населення.

«Не думали й не гадали, що до цього знову доживемо!» – скажуть, можливо, дідусі й бабусі, які на своєму віку набачилися всього. А внутрішній голос їм шепоче: «Візьмемо волю в кулак. Якось виживемо...» Але не всі дочиталися до того, що без «Дії» в смартфонах, яких у цих стареньких і в помині немає, картками вони користуватися не зможуть.

І в цей час, коли люди в Україні доведені до відчаю, хтось із депутатів, які називають себе слугами народу, забув задекларувати належних йому 42 квартири. Ще один «слуга» у 2020 році не задекларував чотири квартири в Києві, два житлові будинки та сім земельних ділянок. І загалом ці два народні обранці не внесли у свої звітні декларації нерухомості на суму понад 55 мільйонів гривень.

Свою «нішу» в суспільстві, яке увійшло у новий рік і рухається ніби по крихкому льоду, зайняли шахраї. Вони свого не упустять. Під час різдвяних свят неприємним сюрпризом стала ожеледиця, лебединців стривожили ось такі телефонні розмови:

«Ваша донька лежить у лікарні, у неї зламана рука, травмована голова. А грошей на лікування в неї немає». «Я в тяжкому стані, – мовить слабкий жіночий голос, – мені дуже погано, я впала, я в лікарні. І затим чути голос «лікаря»: «У хворої зламано дві ноги. Потрібна термінова операція. Шукайте пошвидше 9 тисяч доларів, а то залишиться калікою...» У людей, які підняли слухавку стаціонарного телефону цього дня, – адже ця липка павутина тоді обплутала все місто, відразу – шок: хто телефонує, звідки, хтось, звичайно, відразу виходить на зв’язок з родичами. А дехто (і таких немало) потрапляє на гачок шахраїв, які звикли жити за чужий рахунок.

Але перейматися тугою через усі ці негаразди, перекоси в дії влади – це не про нас. Тримаймося разом і з світлим розумом та добрими думками, надіями зустрічаймо кожен день, який дарує нам Господь!                 

Вадим БІЛИЙ.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар