Стрічка новин
Гран-прі  Руслани Рибакової: Більшість із нас прагне бути успішним й наполегливо йде до досягнення своєї мети. Тільки цілеспрямовані, рішучі, впевнені особистості можуть досягнути Любительське рибальство на орендованих ставках: Відповідно до ст. 51 Водного Кодексу України та ст. 14 Закону України «Про аквакультуру» орендарі водного об`єкта зобов`язані передбачити місця Лебединський район: вогнеборці ліквідували загоряння житлового будинку: 21 вересня о 02:48, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Мира в с. Дошкуляє: У непростому сьогоденні багато що дошкуляє людині: мізерна зарплата, непомірні ціни за комуналку, наспіх «зшиті» реформи, коронавірус  тощо. 102: що трапилось? з 9 по 15 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 113 заяв та пові­домлень громадян, з них 9 на момент Рятувальники нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у культових спорудах під час Різдвяних богослужінь: Невдовзі християни православного обряду відзначатимуть Різдво Христове. Значна кількість людей відвідуватиме храми. Саме ця обставина вимагає як від священнослужителів так Жахлива ДТП: один загиблий, двоє травмованих: Подія сталася сьогодні, близько 14:40, неподалік села Куданівка. Як попередньо встановили працівники поліції, водій автомобіля ВАЗ 2110 допустив зіткнення з Ціни на ринку на 1 вересня 2020 року: М’ясо (1кг) – 120-150 грн. Сало (1кг) – 40-130 грн. В Україні: Вже більше  1,7 млн українців виїхали закордон. Такі дані наводить управління Верховного комісара ООН, повідомляє інформресурс Блискавка. Більше 1 мільйона громадян Як живе громада під час карантину: 31 березня міський голова Олександр Бакликов зустрівся з представниками ЗМІ. Під час зустрічі він розповів, яка ситуація

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

МИТРОПОЛИТА СУМСЬКОГО І ОХТИРСЬКОГО ЄВЛОГІЯ ЧЕСНИМ ПАСТИРЯМ, БОГОЛЮБИВИМ ІНОКАМ ТА ІНОКИНЯМ, УСІМ ВІРНИМ ЧАДАМ СУМСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Ангели з пастирями славлять, і ми з ними співаємо: Слава у вишніх Богові, і на землі мир!

Возлюблені в Господі всечесні отці, дорогі брати та сестри – вірні чада Сумської єпархії Української Православної Церкви!

Понад дві тисячі років тому здійснилася велика обітниця про викуплення людського роду та позбавлення від рабства гріховної пітьми, коли ангели заспівали: «Слава у вишніх Богу і на землі мир, у людях благовоління!» (Лк. 2, 14). Сили Небесні, що прославляють Бога, дивуються таємниці Втілення Слова і радіють мирові, який приносить на землю Немовля Христос.

Церква Свята свідчить світові про те, що Різдво Христове стало явленням Божественного смирення, де Безкінечний і Самодостатній Бог служить людині, сприяючи справі її спасіння. У своєму служінні Господь перевершує межі єства! Преподобний Ісидор Пелусіот каже, що Христос не просто прийшов до тих, хто живе на землі, але «зійшов до пекла, щоб бути всюди й рятувати всіх скрізь». Різдво Спасителя об’єднало навколо себе не тільки весь рід людський від Адама і дотепер, але й Божі задуми про створення світу, про його буття і про настання «нового неба та нової землі, на яких живе правда» (2 Петр. 3, 13).

Християни в усьому світі шанують день пришестя Його у світ як найбільше зі свят. Святитель Іоанн Златоуст каже, що Різдво Христове – «свято найчесніше і найважливіше від усіх свят. Хто назве його матір’ю всіх свят, той не згрішить». Радіє нині весь рід людський, бо, за словами преподобного Єфрема Сиріна, «нині Божество поклало на Себе печать людства, щоб людство прикрасилося печатью Божества».

Дослухаючись до євангельського благовістя й розмірковуючи над таєм­ницею Боговтілення, ми від­кри­ваємо для себе «багатство благости, лагідності та довготерпіння Божого» (Рим. 2, 4) і разом з тим вчимося бути вдячними нашому Спасителеві за те, що «ми пізнали любов, яку має до нас Бог, і увірували в неї» (1 Ін. 4, 16).

Сучасне суспільство переживає непростий час. Хвороби, війни, стихійні лиха, злочини, громадський резонанс яких багаторазово посилюється засобами масової інформації, нібито не залишають місця для добра та світла. Карантинні обмеження, зумовлені небезпекою коронавірусної інфекції, породжують відчуття самотності та безсилля. Однак на тлі небезпеки відчутніше сприймаються батьківське піклування Боже, милосердна участь і допомога ближнього, надія та втіха, що дарує підтримка близьких.

Цього різдвяного дня, коли, за сло­вами ап. Павла, сила Бо­жа вияв­ляється в людській немо­чі (порівн. 2 Кор. 12, 9), наше від­чуття без­силля та тривоги перетво­рю­ється на надію, розгубленість і не­впевненість – у шлях, спрямований до вертепу Господнього. Під дією благодаті Святого Духа усвідомлення присутності Божої стає силою, яка перемагає різні випробування та небезпеки. Ось чому ми сьогодні, величаючи силу божественної людяності, співаємо: «Ти, Який підняв нашу силу, Свят єси, Господи!».

За Словом Божим, ми повинні виявляти любов до своїх ближніх, бо незмінна заповідь Спасителя, Який каже: «З того знатимуть усі, що ви мої ученики, якщо будете мати любов поміж собою» (Ін. 13, 35). Служінням ближнім ми доводимо любов до Бога, тому що Син Божий залишив нам двоєдину заповідь, у якій любов до Нього поєднується з любов’ю до ближніх.

Існує безліч способів виявити цю любов. У нашому суспільстві завжди є люди, які потребують особливої турботи та піклування – старі, інваліди, багатодітні сім’ї, хворі, ті, хто перебувають у в’язниці та у важких обставинах життя. Нехай кожен християнин серцем сприйме слова, сказані Спасителем Христом Своїм учням: «Ви – світло світу. Не може сховатися місто, яке стоїть на верху гори. І не запалюють світильник, щоб поставити його під посудину, але на свічник, – і світить всім у домі. Так нехай сяє світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного» (Мф. 5, 14–16). Керуючись цими словами Спасителя, станьмо і ми провісниками Віфлеємського благовістя.

Дорогі! З почуттям вдячності Богові ввійдімо таємничими дверима Нового літа Божої благости! Нехай свято Різдва Христового увійде радістю і новими надіями в життя кожної людини, кожен наш храм об’єднає в молитві пастиря і паству! Радість і мир Різдвяної звістки нехай увійдуть у наші будинки, осяваючи наші душі та серця світлом Христовим! Будемо ж «поводитися гідно звання, до якого ви покликані, з усякою смиренномудрістю, і лагідністю, і довготерпінням, терплячи один одного з любов’ю, прагнучи зберігати єдність духу в союзі миру» (Еф. 4, 1–3).

«Що в вертепі народився і в яслах возліг нашого заради спасіння Христос» нехай дарує Церкві нашій благодать і єдність, землі нашій – мир і благополуччя, а між людьми – нелицемірну братню любов і взаєморозуміння.

Христос рождається –

славімо Його!

З любов’ю у Богонемовляті Христі та благословенням

+ ЄВЛОГІЙ,

МИТРОПОЛИТ

СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ

Різдво Христове 2021/2022 року,

кафедральне місто Суми.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар