Стрічка новин
Володимир ЮРТОВ: «Все життя бережу в серці образ батька-льотчика»: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує пошуки мате­ріалів, котрі свідчили б про подви­ги льотчиків, які покояться на Ле­бе­динській землі, про їхній ЄС запроваджує доступний та безоплатний роумінг для українських біженців: Вчора, 8 квітня в рамках європейського віртуального заходу 24 мобільні оператори ЄС та 3 мобільні оператори України підписали спільну заяву Будьте обережні на воді!: Літо – пора відпусток і відпочинку в єднанні з природою на сві­жо­му повітрі. У спекотні літні дні найкращим засобом охо­лодження Друзі «Куточка рибалки» – Леонід КОНДРАТЕНКО  та Роман ГОРДІЄНКО спіймали цих щук на річці Псел поблизу Лебедина: Нагадуємо, конкурс серед рибалок-лю­би­­телів за найбільшу спійману рибу про­дов­жу­ється. Чекаємо на ваші повідомлення. Влаштували стихійну ковзанку: Зима прийшла не лише за календарем. Нічні морози дозволили замерзнути нашій Вільшанці. Жителі прилеглих вулиць, і не тільки, скористалися нагодою Непроста доля Клавдії Луківни. Розповідь перша.: Нещодавно, перебираючи домашній архів, мені потрапив до рук давній альбом уже немо­ло­дої, як за студентськими мірками, 37-річної випускниці Лебединського Головне з оперативного зведення Генштабу станом на 18:00: 🔻Противник почав відводити підрозділи збройних сил з району міста Суми. Ймовірно, ворог вирішив відмовитися від наступу на Сіверському та, частково, На 15% збільшилась кількість онлайн платежів за доставку газу на Сумщині: Від початку карантину зберігається тенденція збільшення розрахунків за доставку газу онлайн. Проте протягом березня-квітня АТ «Сумигаз» отримало від банків Сильна духом: Ці два слова вповні характеризують Надію Іванівну Діденко, жительку с.Курган. Хоча ця мила й чарівна жінка родом із Прикарпаття, однак У Сумській РДА новий очільник: Голова облдержадміністрації Василь ХОМА представив активу укрупненого Сумського району голову районної державної адміністрації Руслана СІРЕНКА.

Володарі надзвичайно важливої та відповідальної професії енергетика покликані забезпечувати для людей світло, тепло і затишок, комфорт у їхніх оселях, в установах, на підприємствах різної форми власності, що означає в кінцевому підсумку «давати життя».

Володимир ПРОЦЕНКО та Ігор ЛІГАЙ віддали цій справі, яку обрали для себе ще в зовсім молоді роки, вже багато літ. Ігор закінчив свого часу Ворожбянське профтехучилище, здобувши професію електрика.

Володимир, отримавши спочатку диплом учителя в Лебединському педучилищі, згодом докорінно змінив своє уподобання, вступивши до Харківської національної академії міського господарства по спеціальності інженер-електрик і успішно закінчив її.

Професійних знань і навиків молоді спеціалісти набували на різних підприємствах Лебедина, а з 2017 року працюють в управлінні освіти, молоді та спорту виконкому Лебединської міської ради. Ігор Костянтинович – електриком, а Володимир Миколайович – енергетиком. Із початку створення Лебединської міської територіальної громади роботи по енергетичному забезпеченню освітніх закладів їм додалось. На їхньому обслуговуванні нині 32 заклади загальної середньої освіти та дитячі садочки, де згідно поставлених вимог доводиться здійснювати реконструкцію застарілого електрообладнання, слідкувати за тим, щоб воно працювало чітко й безвідмовно. І це Володимиру Проценку та Ігорю Лігаю вдається.

НА ЗНІМКУ: електрик Ігор ЛІГАЙ і енергетик Володимир ПРОЦЕНКО.

Фото Вікторії БЕРЕСТ.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар