Стрічка новин
Пам’ять: Нещодавня трагедія з літаком АН-26 під Чугує­вом болем відізва­лася в серці, смуток огорнув душу. В ній загинули 19 юних курсантів Навчаємось дистанційно: Період вимушеного карантину, протягом якого працюють пе­дагоги та навчаються діти України та світу, – період змін, но­вов­ведень, перезавантаження Піст довелося порушити: -Бабусю, ти казала, що зараз піст, а скільки всього смачного наготувала! - 10-річна онучка Віри Герасимівни, теж Вірочка, й справді 19 грудня – день адвокатури України: За своєю природою адвокатура є одним із інструментів демократичного суспільства, оскільки виконує найважливішу цивільну функцію – захист прав і законних 20-21 лютого у м.Суми відбувся «Відкритий чемпіонат м.Суми з боксу».: У заліку команди ОДЮСШ Колос м.Лебедин - 6 золотих та 5 бронзових нагород. Перші місця вибороли учні Лебединської ЗОШ №6 Дорога помилок не прощає: У нашому житті досить часто трапляються неприємності. Однією з таких прикрих подій с дорожньо-транспортна пригода, яка завжди тягне за собою 102: що трапилось? з 5 по 11 жовтня  2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 103 заяви та повідомлення громадян, з них 12 на момент реєстрації містили Горів будинок: 11 грудня 2020 року о 05 годині 18 хвилин на пункт зв’язку 18 ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області Шановні лебединці! Дорогі земляки!: Мовчати вже не має ні сил, ні бажання. Та і не в моїх правилах миритись з несправедливістю. З листопада минулого Любительське рибальство на орендованих ставках: Відповідно до ст. 51 Водного Кодексу України та ст. 14 Закону України «Про аквакультуру» орендарі водного об`єкта зобов`язані передбачити місця

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Днями в редакцію тижневика надійшла сумна новина – відійшла у Вічність позаштатний автор нашої газети, її активна читачка і шанувальниця, киянка Лідія Миколаївна Можаєва. Це була людина надзвичайно талановита, щира, життєрадісна, енергійна, з величезним творчим потенціалом.

Лідія Можаєва, окрім педагогіч­ної та перекладацької діяльності, біль­ше сорока років пропрацювала позаштатним кореспондентом на радіо, видала дві збірки власних  гуморесок. Крім того, писала вір­ші, активно вела рубрику «Поради довгожительки Лідії Ганжі». І до останнього, маючи 100-річний багаж життєвих років, не випускала з рук журналістського пера – творила, складала плани на майбутнє, мріяла...

Ми будемо сумувати за Вами, шановна наша колего! Світлої Вам людської пам’яті!

Колектив тижневика

«Будьмо разом».

 

P.S. Пропонуємо вам прочита­ти гумореску Лідії Можаєвої «За здо­ров’ям? У чергу!» із власної збірки «Гей, гоп, не журись!» Адже вона по життю була оптимістом, відганяла від себе похмурий настрій. І сміх для неї – це були безплатні ліки.

 

«ЗА ЗДОРОВ’ЯМ? У ЧЕРГУ!»

Ось така табличка висіла на дверях аптеки. Незвич­не запрошення привер­нуло увагу мешканців цього мік­рорайону. Поруч п’ять звичайних аптек. Напівпорожні. А в цій? Переповнено. Молода аптекарка в білому халаті помітно хвилювалась: – Не штовхайтесь! Всіх обслужу.

Біля віконця стара бабуся страдницьки мимрила:

– Моя онука – злю­ка, лається. Може, допо­мо­жете?

– Так! Є ліки. А ви, ба­бусю, зараз мені посміх­ніться.

– Ой, дівчинко! У мене тільки півтора зуба.

– Посміхнулись? Ось так робіть перед онукою. Вона лається, а ви їй “ха-ха”, “хи-хи”!

– Допоможе, ду­маєте?

– А онучці стане цікаво, чого це бабуля хихикає. І дам вам пігулки під назвою “Доброта” і “Співчуття”. До­по­може!

– А що приймати, коли дочка хамка? Соромно комусь сказати. Вам можна. Ви медик. Я її батько.

– А скільки років вашій дитині?

– 14. А виглядає на 18.

– Є у нас пігулки “Антихамін”. Недорогі. Дарниць­кого хімзаводу. Дуже ефективні. Буде часто бігати в туалет.

До унікальної аптеки йшли все нові й нові відвідувачі. Хтось просив окуляри від душевної ко­роткозорості, інші – від депресії. А один чоловік, схожий на безхатька, забажав 30 пляшок настоянки валеріани.

– А нащо Вам так багато?

– Хочу похмелитись. А горілка в магазині подорожчала.

Після обідньої перерви зал переповнений. Ну, де ви ще знайдете ліки, що лікують заздрість, смуток, “швидку настю”?

– Дайте мені якесь мазило для обличчя. Воно зараз у мене, як печене яблуко.

Якась жінка із натовпу відгукнулась:

– А ви більше посміхайтесь. Зморш­ки змен­шаться. Дове­дено!

Біля дверей аптеки стояв зажурений чо­ловік. Він страд­ницьки мимрив:

“Не чекав я, що моя молода сусідка скаже комплімент: “Дядьку Степан! З вами добре ходити взимку в ожеледицю позаду. Пісок сиплеться”.

Аптекарка озвалась:

“Купуйте горіхи кедрові та віагру. Будете в тонусі.

Аква дестилята, вінус спірітус...”

– Прокинься, мамо, що тобі наснилося? По латині забалакала.

– Невже це все мені наснилось: дивна аптека і рецепти?                                    

Лідія МОЖАЄВА.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар