Стрічка новин
За ряд зухвалих злочинів молодики отримали реальну міру покарання: Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу, Електронні документи відтепер можна використовувати і в нас: Як відомо, цифрові документи вже зараз можуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облі­кової картки Яскравi кольори у вишивках:    Ця мила жіночка з’явилася у нашому місті нещодавно, тобто стала його жителькою. Із гомінкого й багатолюдного Харкова пе­ре­бра­лася до тихого Заводчани працюють на результат: Серед кількох промислових підприємств, що залишилися в нашому місті, й «Лебединський моторобудівний завод», що є дочірнім підприємством відомого в Україні Увага, шахраї!: Шановні лебединці! Сьогодні до мене були неодноразові звернення про те, що містом блукають люди, які пропонуючи послуги з перевірки газових Митрополит Онуфрій побував на Сумщині: Днями ми поспілкувалися з благочинним Лебединського церковного округу, настоятелем Свято-Вознесенського храму отцем Романом Андрухів. 102: що трапилось? з 26 по 30 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 69 заяв та повідомлень Лебедин: вогнеборці ліквідували загоряння літньої кухні: 28 листопада о 03:45, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні по вул. Горького в м. Скільки пар поєднали долі у 2021 році?: Протягом 2021 року в осо­­бистому жи­­тті чималої кіль­кості меш­канців Пол­тав­ської, Сум­ської та Чер­нігівської областей від­бу­лися суттєві зміни. Закохані, завдяки наміру Шановні ветерани! Шановні жителі Сумського району!: Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги! Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Ця знакова подія відбулася днями в ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства» завдяки тісній співпраці училища із роботодавцями та Лебединською міськрайонною філією Сумсь­кого обласного центру  зайнятості.

Основна мета діяльності Центру – надання допомоги учням училища та сприяння їх індивідуальній самореалізації у побудові успішної професійної кар’єри.

Стрічку, що відкрила символічні двері Центру, перерізали  директор училища Анатолій Троян та Катерина Шейкіна – методист навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

З вітальними словами звернулися до присутніх директор училища Анатолій Троян та гості, які відзначили важливість створення Центру на теренах училища з метою покращення співпраці та формування в учнів навичок активного пошуку роботи, організації самозайнятості та планування кар’єри, підвищення рівня конкурентоспроможності молоді на ринку праці.

Представники роботодавців: ФГ «Ферма ЕКО», ДП «Лебе­динський лісгосп», ТОВ «Млин-2018» презентували свої під­приємства, пропонува­ли учням та випускникам мож­ливості як проходження прак­тики, так і працевлаштуван­ня, хороші умови праці та кар’єрний ріст.

Відкриття Центру супрово­джу­­валось концертною прог­­­ра­­­­м­ою та майстер-класами, які під­­го­тували учні училища.

Людмила Бойко,

начальник відділу активної

підтримки безробітних

Лебединської

міськрайонної

філії Сумського обласного

центру зайнятості.



Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук




Додати коментар