Стрічка новин
Віктор РЕВА: «Паліативна допомога – сучасний напрямок медичної допомоги та соціальної опіки»: Вочевидь, наші читачі чули, що в місті Лебедині надається хоспісна та паліативна допомоги людям похилого віку із тяжкими захворюваннями. Однак Лебедин: вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди: 15 березня о 17:25, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Кобижча в м. Лебедин. Дякують за турботу: Загрозливий вірус, з яким нині борються в усіх країнах світу, як зазначають лікарі, найбільш небезпечний для людей похилого віку. Ними 5 нюансів проходження випробування: Регулювання проходження працівником випробувального терміну є надзвичайно важливим, наголошує директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, Владислав БУХАРЄВ, Почесний громадянин Лебедина: «Для мене цей край дуже дорогий. Тут закопана моя пуповина, тут могили моїх родичів, тут: – Шановний Владиславе Вікторовичу, у черговий раз Ви відвідали свою малу батьківщину. Що на цей раз покликало Вас у неблизьку 17 вересня - День рятівника: День рятівника відзначається в день святкування Ікони Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини – покровительки пожежних-рятівників, людей, ...І гірко плаче горобина: Ви любите милуватися золотавою осінню? Звісно, переважна більшість громадян скаже: «Так!» Ще б пак! Ось береза майорить жовтим листям, клен Пишаємось здобутками своїми: Сучасна українська школа на початку нового тисячоліття перебуває в процесі інтенсивного розвитку, плідного пошуку, активізації науково-педагогічної ініціативи. Уже більше 30-ти На перших сходинках рейтингу: Золотавої жовтневої пори першої неділі середнього місяця осені ми вшановуємо людей незвичайної професії – вчителів. Мабуть, похідна слова від дії На конкурс: Леонід Павлович Каплін (72 роки), село Боровенька. Риболовлею займається з юних років. Спіймав щуку вагою 6 кг 300г. Нагадуємо, конкурс

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

10 грудня відзначався Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Дня прав людини.

Безоплатна правова допомога – це правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість громадянина України, іноземця, особи без громадянства, у тому числі біженця чи особи, яка потребує додаткового захисту, отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу у випадках, передбачених цим Законом.

Закон України «Про безоплатну правову допомогу» передбачає можливість отримання двох видів безоплатної правової допомоги – первинної та вторинної.

Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг: надання правової інформації;  консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. Таку допомогу може отримати кожен.

Безоплатна вторинна правова допомога полягає у наданні таких правових послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Право на безоплатну вторинну правову допомогу, на відміну від первинної, мають ті категорії осіб, що визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Для підтвердження права на безоплатну вторинну правову допомогу слід надати відповідні документи. Безоплатна вторинна правова допомога суб’єктам права надається не більше шести разів протягом бюджетного року та не більше, ніж за шістьома дорученнями/наказами одночасно.

Реалізувати це право  можна, зокрема,  звернувшись до Лебединського бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У 2021 році за первинною правовою допомогою до нашого бюро звернулось 1455 осіб, вторинну правову допомогу отримало 83 особи. За весь період роботи (з вересня 2016-го по листопад 2021 року) до Лебединського бюро правової допомоги за первинною правовою допомогою звернулись 6684 особи. За вторинною правовою допомогою – 532 особи.

Лебединське бюро правової допомоги здійснює правопросвітницьку діяльність – проведення інформаційних, правопросвітницьких заходів, тренінгів, правових кінозалів, ігор на правову тематику тощо.

Для осіб, які проживають у віддалених куточках нашої громади, здійснюються виїзні прийоми до старостинських округів, під час яких громадяни можуть отримати безоплатну правову допомогу.

Нагадуємо, що правова допомога надається Лебединським бюро правової допомоги з 8-00 год. до 17-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою:

м. Лебедин, пл.Соборна, 29,

тел.: (05445) 2-14-12.

Євгенія Логвіненко,

заступник начальника відділу

«Лебединське бюро правової допомоги».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар