Стрічка новин
Роз’яснення по сиренах та відбою тривоги: ДАЄТЬСЯ Відбій тривоги, коли це авіаційний наліт. НЕ ДАЄТЬСЯ відбій тривоги, коли це вуличні бої або артилерійський обстріл. Час відбою тривоги Масові зібрання закінчуються масовими захворюваннями і «червоною» зоною: За минулий тиждень, з 15.03. по 22.03.2021р. включно, по Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано  49 хворих на COVID-19, з Iспит пройшли успішно: Вже втретє ми маємо честь приймати на Лебединщині поважного гостя - володаря чорного поясу 3 дану, президента федерації кіокушинкай карате У Лебедині рятувальники вивільнили хлопчика, який застряг між металевими елементами огорожі: 6 вересня о 15:46 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги дитині. За попередніми даними, у м. Врятуймо Мілану!: Для кожного з батьків найбільше щастя – здорові діти. Родині Желєз­нікових не пощастило. Їхній Міланочці лише п’ять місяців, а вона "Якщо б Суми та Чернігів не стримали ворога на своїх напрямках, то Києву довелося б дуже складно": "Якщо б Суми та Чернігів не стримали ворога на своїх напрямках, то Києву довелося б дуже складно", -  заявив  радник Психолог: Любі жіночки! Погляньте на вулицях на представників сильної статі. Уважно! Майже у кожного п’ятого черево випинається, як надувний м’яч. А Зеленський підписав закон про "нульове розмитнення" автомобілей: Згідно закону усі імпортні товари звільняються від мита  та НДС. Це стосується  і імпортних автомобілей. Закон запустять в дію щойно ...А дорога сірою стрічкою в’ється: Напередодні свята – Дня автомобіліста і дорожника – ми завітали на автотранспортне підприємство, що створене в Лебедині у 2004 році, ВЛАДИСЛАВ БУХАРЄВ: ЗІ СВЯТОМ ОСВІТЯНИ! З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!: «Шкільні вчителі володіють владою, про яку прем'єр-міністри можуть тільки мріяти» - Уїнстон Черчиль.

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Місто Лебедин – рідне для Ольги Василівни Улько, бо саме тут вона вперше відкрила оченята на незбагненний світ, який із роками почала пізнавати. І саме батьки – Василь Петрович Улько та його дружина Тетяна Петрівна, працівники залізничної станції «Лебединська», дали життя і свою любов донечці у 1959 році.

Вона підростала. Пішла до школи №2. Перша вчителька Любов Микитівна Даниленко навчила читати, писати, але життя іноді диктує свої закони, буває, й жорстокі, і ніде від цього не подінешся. А потім тяжка хвороба. І вирок… Інвалід дитинства. Батьки робили все, щоб дитину вилікувати, щоб вона росла щасливою.

Ольга навчалася у спеці­алізованій школі-інтернаті, отримувала кваліфіковану допомогу за спеціальною програмою корекції і реабілітації дітей-інвалідів. Тяжко було відновлюватися. Але проходив час, і в дівчинки формується логічне мислення, розвиваються пам’ять, стійка увага. Могутнім засобом виховання громадської активності та самостійності стали позакласні заходи. Ольга багато читає, передплачує пресу, є членом громадської організації інвалідів.

Її життєвий шлях був звивистий, як гірська стежина, із крутими поворотами у власній долі. На неї випадали радощі і смуток, усмішки і розчарування, щастя і гіркі сльози – через втрату батьків, рідних. І залишилася із тітонькою Галиною Петрівною Синицею, яка вклала в неї все найкраще, виховуючи, допомагаючи, захищаючи, готуючи до самостійного життя.

Ольга Василівна пройшла велику життєву школу. Галина Петрівна навчала її, як готувати, доглядати за собою. А Ольга вбирала, мов губка, всю цю науку, хоч і важко все це їй давалось.

Ольга Василівна – людина особлива і щира, спокійна, порядна, добра, привітна. У кімнатах у неї чисто, затишно. Запитую, що є для неї найвищим даром? «Життя», – відповідає вона.

Жінка сміливо долала всі життєві перешкоди. Не втратила душевного тепла та душевної краси. Усе вміє робити: смаколики випікати, консервувати тощо. Керівники громадської організації інвалідів запрошують Ольгу Василівну на різні заходи, екскурсії. У минулому році вона вийшла переможцем обласної виставки художньо-прикладного мистецтва у м. Суми на тему: «Творчість не має меж», має грамоти від ГО інвалідів за участь у різних заходах.

Про неї не забувають і керівники залізничної станції «Лебединська», запрошують на святкові заходи, де вона отримує матеріальну допомогу, подарунки. Веде активний спосіб життя. Їй допомагає  соціальний працівник Віра Павловська, підтримують сусіди Віктор та Надія Вакули. Раз на два тижні відвідують медичні працівники паліативно-хоспісного відділення з оглядом та медичною допомогою. Велику підтримку надають Тетяна та Павло Чуйко.

Бажаємо Ользі Василівні міцного здоров’я, благополуччя, успіхів і щоб радість і щастя завжди були поруч.

Медичні сестри Ніна Коваленко та Людмила Заплюйсвічка з однієї з виїзних бригад паліативно-хоспісного відділення (керівник Сергій Костюк), які обслуговують пацієнтів з інвалідністю, завітали до Ольги Улько.

Ольга Паливода,

позаштатний автор

тижневика «Будьмо разом».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар