Стрічка новин
До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю: Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 р. № 166 «Деякі питання надання фінансової Навіть піскарик – рідкість: Я корінний лебединець, риболовлею на Пслі займаюся із дитинства. Пам`ятаю, дідусь,коли мені виповнилося чотири роки, вже брав із собою. Як  жителям громади підготуватися до ПЛР-тесту?: Результативність та  достовірність дос­ліджень залежать  від якісної підготовки хворих та дотримання медичним  персоналом   правил відбору і доставки матеріалів. Недотримання цих Пролунав шкільний дзвоник: Свято першого дзвоника цього року відбулося в непростих умовах карантину. Усі урочистості по школах були з дотриманням необхідних санітарних норм. Черги безробітних змінилися на черги підприємців: Відтепер черги безробітних у центрах зайнятості та філіях змінилися на черги підприємців. Вони, зокрема, бажають отримати від держави компенсації через Вони поповнять робiтничi колективи: Ось і підійшла хвилююча мить – отримання документів державного зразка: свідоцтва про повну загальну середню освіту та диплома кваліфікованого робітника. Відбулася позачергова 64-та сесія міської ради: Вирішувалися питання стосовно перерозподілу коштів міського бюджету та були внесені відповідні зміни до Програми економічного і соціального Провели чемпіонат України віртуально: Попри те, що в світі карантин, це не привід відмовлятися від активного життя. Це й довела Всеукраїнська федерація кіокушинкай карате.22 Всі дороги ведуть у Підопригори:   Владислав Бухарєв про святковий концерт від «Кварталу-95» до Дня Незалежності України з хедлайнером Каменських і про головну його «фішку». Дорогі ветерани! Шановні жителі Сумського району!: Від усієї душі вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 105 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

23 листопада до чергової частини  відділення поліції №3 (м. Лебедин) через канцелярію надійшло подання з КВІ про те, що 50-річний місцевий мешканець не виконує рішення суду, а саме не відпрацьовує громадські роботи строком 80 годин. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.389 КК України.

24 листопада до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від працівника сектора дізнання відділення поліції № 3 (м. Лебедин) про те, що в ході проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню від 17.11.2021 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України по факту підробки «Швидкого тесту для визначення антигена COVID - 19», було виявлено факт кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України, 50-річним мешканцем одного із населених пунктів Лебединської громади. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.4 ст. 358 КК України.

24 листопада зі служби 102 надійшло повідомлення від 55-річної мешканки одного із населених пунктів Лебединської громади про те, що на мобільний телефон заявниці зателефонувала невідома жінка з номеру телефона 0944961605 та повідомила, що є працівником ПриватБанку, розташованого в м. Дніпро. Під час бесіди запитала, чи користується кредитною карткою, якщо нею не користується, потрібно її закрити,  перерахувавши кошти на іншу картку. Після цієї розмови заявниця перерахувала грошові кошти в сумі 12250грн. на картку №4244910039216138. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст. 190 КК України.

25 листопада до чергової частини відділення поліції № 3 (м. Лебедин) надійшла інформація від слідчого слідчого відділення відділення поліції № 3 (м. Лебедин) про те, що в ході досудового розслідування по кримінальному провадженню від 03.08.2021р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.307 КК України за фактом збуту 04.10.2021р. наркотичної речовини «Метадон»  35-річним мешканцем одного із населених пунктів Лебединської громади, було виявлено факт повторного збуту ним наркотичної речовини «Метадон», що мало місце 04.11.2021р. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст. 307 КК України.

27 листопада до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшло повідомлення від 33-річного місцевого мешканця про те, що 26.11.2021 року близько 23 год 20 хв. невідома особа під приводом зателефонувати взяла у заявника мобільний телефон марки «ЗТЕ 2020». Під час тривалої розмови зникла в невідомому напрямку з телефоном заявника. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

28 листопада зі служби 102 надійшло повідомлення від працівника сектора реагування патрульної поліції відділення поліції № 3 (м. Лебедин)  про те, що під час патрулювання було виявлено автомобіль марки ВАЗ 21051 під керуванням 49-річного чоловіка. Під час перевірки встановлено, що чоловік перевозив у багажному відділенні  та в салоні транспортного засобу нафтопродукти. В подальшому пасажирка автомобіля гр.М. за непритягнення до кримінальної відповідальності працівниками поліції запропонувала поліцейським неправомірну вигоду, а саме віддати половину нафтопродуктів.  З місця події працівниками поліції було вилучено автомобіль та 15 каністр різних об’ємів з дизельним пальним. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.369 КК України.

За інформацією відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції.

 

Додати коментар