Стрічка новин
При тісній співпраці – маємо результат: Кожен населений пункт – як людина: щодня потребує води і світла, їжі і одягу, затишку і відпочинку. І хтось про Про любительську риболовлю взагалі: Опоненти рибалок-любителів, а значить, і нашого «Куточка рибалки», як добре знаємо, є здебільшого людьми дуже практичними і не розділяють рибальського Тенденція квітня обнадійлива: Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить 102: що трапилось? з 26 липня по 1 серпня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 180 заяв та повідомлень громадян, Кандидати на посаду міського голови: Лебединська міська територіальна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів для участі у місцевих виборах. Завершена процедура реєстрації Щиро вітаю вас з новим 2021 роком та різдвом христовим!: Рік, що минає, був насичений подіями, які поставили перед суспільством непрості виклики й турботи, а світ за цей час змінився. Головний «еколог» громади: Коли сформували громаду, виникло питання розподілу обов’язків. Кого ж призначити головним екологом? Запропонували рибаку і мисливцю Івану Боброву: «Ти, Іване, У Лебедині госпіталізували ще одну людину з підозрою на ботулізм: На Сумщині з підозрою на ботулізм 6 грудня госпіталізували ще одну людину. Наразі вона перебуває в Лебединській лікарні. Про це Російська військова техніка підходить до білоруського кордону — МВС: Російська військова техніка підходить до білоруського кордону, а білоруські дипломати залишили територію України. Повідомляє Суспільне Суми з посиланням на  радника  Улюблена справа Світлани Миколаївни: Кожного ранку ця миловидна жіночка поспішає до своєї улюбленої роботи. Тут на неї чекають численні відвідувачі, бо ж не тільки

З початку року на Сумщині сталося 1100 пожеж, матеріальні збитки від яких склали понад близько 8 млн. грн. Як свідчить аналіз таких випадків, більшість пожеж виникла у житловому секторі. У вогні загинуло 33 людей. Трагічні випадки зафіксовані у більшості районів та обласному центрі.

Заважаючи на тривожну статистику, Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Для цього слід обов'язково обговорити в родині не лише заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101», гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Не забувайте розповідати дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, зокрема:

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі;

- не паліть у ліжку; не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

- при використанні пічного опалення слідкуйте за його справністю та не розпалюйте вогонь легкозаймистими рідинами.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

Рятувальники закликають громадян дбати про пожежну безпеку при використанні в житловому секторі саун (лазень)

Зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати сауни та лазні. Існує багато тонкощів, які необхідно дотримуватися при будівництві і подальшому використанні таких споруд, а також і при їх відвідуванні.

Як правило, лазні найчастіше будуються з дерева, а воно, як відомо, дуже добре горить. Пожежна безпека при будівництві лазні передбачає обов’язкове просочення всіх дерев’яних елементів спеціальним вогнетривким складом. Також дерев’яні частини лазні при тривалому зіткненні з розігрітою                         поверхнею можуть самозайматися. Тому необхідно стежити за правильністю обладнання отступок і оброблень.

Досить часто пожежа в лазні трапляється через неправильно зроблений димохід. Буває таке, що відбувається спалах сажі в димоході. Явище рідкісне, але все ж трапляється. Тому необхідно стежити за чистотою димоходу і не допускати його забруднення.

Ні в якому разі для розпалювання печі не можна застосовувати бензин або інші подібні рідини. Для цієї мети немає нічого кращого звичайної газети і сухих дров. До речі, ніколи не треба топити металеву піч до почервоніння. Бувають випадки, коли люди просто забувають про те, що лазня топиться. Простий недогляд також може призвести до пожежі. Стежити за топкою печі треба постійно.

 

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській областіПідписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар