Стрічка новин
Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Нові правила для мікрокредитів: що зміниться з 1 січня 2021 року: Чимало українців у певних життєвих ситуаціях звертаються до послуг мікро­кре­диторських компаній. Нині як споживачам мікрокредитів, так і фінансовим організаціям, Перемога Руслани Рибакової: Дівчина є студенткою 321 групи Лебединського педколеджу ім. А.С.Макаренка (спеціальність “Середня освіта. Музичне мистецтво”). До уваги водіїв: з 17 березня діють нові штрафи за порушення ПДР: Завтра, 17 березня, набирає чинності Закон №1231-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі Книги на різний смак: Величезне задоволення і втіху приносять нові книги, в яскравих обкладинках, з запахом друкарської фарби, що надходять до міських бібліотек. Вартові здоров’я: Наразі одним із найважливіших питань сьогодення, що турбує кожного українця, та, мабуть, і кожного жителя нашої планети, є коронавірусна пандемія. Поліцейські викрили у шахрайстві жителя Лебединщини: Більш ніж п‘ять тисяч гривень збитку спричинив чоловік своїй сусідці, видуривши у неї спочатку мобільний телефон, а потім гроші. Охоронна сигналізація убезпечила медичний заклад від злодія: Охоронна сигналізація та камери відеоспостереження звели нанівець спроби 20-річного чоловіка таємно проникнути до законсервованого Семінар для осіб з інвалідністю: 22 червня в  Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для людей з інвалідністю за участі соціального Дмитро ШУМАЄВ:  «Країна-оазис посеред пустелі»: Дмитро ШУМАЄВ – лебединець, закінчив школу № 5, потім ВПУ лісового господарства та Сумський національний аграрний університет. Вже декілька років Купівля-продаж товарів через Інтернет – теж небезпечно: Спроба продати швейцарський годинник через мережу Інтернет обернулася для жительки Лебедина його втратою. В поліції за даним фактом відкрили кримінальне

З початку року на Сумщині сталося 1100 пожеж, матеріальні збитки від яких склали понад близько 8 млн. грн. Як свідчить аналіз таких випадків, більшість пожеж виникла у житловому секторі. У вогні загинуло 33 людей. Трагічні випадки зафіксовані у більшості районів та обласному центрі.

Заважаючи на тривожну статистику, Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Для цього слід обов'язково обговорити в родині не лише заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101», гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Не забувайте розповідати дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, зокрема:

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі;

- не паліть у ліжку; не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

- при використанні пічного опалення слідкуйте за його справністю та не розпалюйте вогонь легкозаймистими рідинами.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

Рятувальники закликають громадян дбати про пожежну безпеку при використанні в житловому секторі саун (лазень)

Зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати сауни та лазні. Існує багато тонкощів, які необхідно дотримуватися при будівництві і подальшому використанні таких споруд, а також і при їх відвідуванні.

Як правило, лазні найчастіше будуються з дерева, а воно, як відомо, дуже добре горить. Пожежна безпека при будівництві лазні передбачає обов’язкове просочення всіх дерев’яних елементів спеціальним вогнетривким складом. Також дерев’яні частини лазні при тривалому зіткненні з розігрітою                         поверхнею можуть самозайматися. Тому необхідно стежити за правильністю обладнання отступок і оброблень.

Досить часто пожежа в лазні трапляється через неправильно зроблений димохід. Буває таке, що відбувається спалах сажі в димоході. Явище рідкісне, але все ж трапляється. Тому необхідно стежити за чистотою димоходу і не допускати його забруднення.

Ні в якому разі для розпалювання печі не можна застосовувати бензин або інші подібні рідини. Для цієї мети немає нічого кращого звичайної газети і сухих дров. До речі, ніколи не треба топити металеву піч до почервоніння. Бувають випадки, коли люди просто забувають про те, що лазня топиться. Простий недогляд також може призвести до пожежі. Стежити за топкою печі треба постійно.

 

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Додати коментар