Стрічка новин
Правила поведінки на воді: Найбільш чудовий відпочинок улітку - відпочинок на воді. Окрім того вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, Є зміни в Правилах дорожнього руху: Кабмін 11 листопада вніс зміни в Правила дорожнього руху. Зокрема, тепер велосипедистам дозволяється рух по смузі для громадського транспорту. 102: що трапилось? з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 113 заяв та повідомлень Криза совісті й душі: Життя, як смолоскип: спалахнуло – і раптом згасло. У ці ней­мо­вір­но тяжкі дні, коли родина прощається з найріднішою людиною, Влаштовуйте Новорічну ялинку правильно!: Наближаються новорічні свята. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили і не зіпсували свята, обов’язково необхідно дотримуватися певних правил пожежної Як  жителям громади підготуватися до ПЛР-тесту?: Результативність та  достовірність дос­ліджень залежать  від якісної підготовки хворих та дотримання медичним  персоналом   правил відбору і доставки матеріалів. Недотримання цих «Доброго дня, дядю Гришо»: Щоденно так звучить моє вітання двоюрід­ному дяді Григорію Даниловичу Яковенку. У відпо­відь чую неголосне: «Доброго здоров’я». ДСНС спільно  з мобільними операторами розгортає систему оповіщення із використанням технології Cell broadcast: Повідомлення одразу виводиться на екран телефону, поверх усіх програм або заблокованого екрана, з одночасним гучним попереджувальним звуковим сигналом. Рідне Кам’яне: На фото вчителі Кам’янської школи минулих років. Зеленський підписав закон про "нульове розмитнення" автомобілей: Згідно закону усі імпортні товари звільняються від мита  та НДС. Це стосується  і імпортних автомобілей. Закон запустять в дію щойно

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Традиційно 17 листопада «професійне» свято відзначила студентська молодь. Творчий потік ідей, нові знайомства, благодійні та урочисті заходи, насичені пари-заняття, активний відпочинок і теплі посиденьки – все це про життя студентства і про #найкращий_факультет_Галактики.

Про студентське життя починають мріяти зі шкільних років, а після завершення навчання згадують цей час як найкращий. Чому так? Послухаймо студентів факультету іноземної філології та  соціальних комунікацій СумДУ.

Наталія Удовенко, першокурсниця спе­ціальності «Філологія»: – Вже встигла поринути у вир студентського життя й отримати море позитивних вражень від навчання. По-перше, здивувало технологічне оснащення університету, яким не можуть похвалитися інші навчальні заклади. По-друге – викладачі, котрі у період онлайну підтримують із нами зв’язок, навчають і надихають пробувати себе в різних видах наукової діяльності. Що ж до гуртожитку, там я  знайшла багато нових друзів і просто добрих знайомих. Загалом, відтоді, як вступила до СумДУ, життя повністю змінилося. Не шкодую про свій вибір!

Ольга Падалка, четвертокурсниця спе­ціаль­ності «Менеджмент соціокультурної діяльності»: – Студентські роки швидко минають. Здається, ось ти вперше переступаєш поріг навчального закладу, а за мить – вже отримуєш диплом. Тож варто встигнути якнайбільше. Обов’язковою складовою студентського життя для мене є участь у різноманітних заходах. Упродовж навчання я виступала з Театром танцю «Феєрія», була волонтером на «Ukrainian fashion week», займалася організацією «Вечорниць» і різних зустрічей. Безліч цікавинок відбувається в гуртожитку: фотосесії, зйомки відео, ТікТок, організація квестів до днів народження. Не хочу із цим прощатися, але залишився лише рік…

Антон Митько, студент спеціальності «Психологія»: – Навчання в університеті – не тільки книги і суха теорія, але й практика, постійне спілкування з людьми. Про гуртожиток можу сказати одне: якщо там не жив – багато пропустив у своєму житті. Там постійно кипить життя: музика й пісні, які вже знаєш напам’ять, посиденьки на балконі, щорічна «Знайомка», «Екватор» і решта гуртожиткових активностей, котрі назавжди залишаться в пам’яті. Щиро зичу всім пройти цю школу життя.

Каріна Хачатар’ян, випускниця спе­ціаль­ності «Журналістика»: – Навіть після завершення навчання випускники факультету ІФСК залишаються його частиною.   Висококваліфіковані викладачі, чудова матеріально-технічна база факультету, активне студентське самоврядування – усе це зробило мої університетські роки незабутніми. Я дуже рада, що освіту журналіста здобула саме в СумДУ.  Наша кафедра журналістики та філології, без перебільшення, – найкраща.

Ірина Жиленко, доцент кафедри жур­наліс­тики та філології: – Незабутні роки сту­дент­ства згадують і викладачі, адже саме в цей період відбувається становлення особистості, формуються професійні інтереси й, без перебільшення, визначається подальша доля.

– Справжнє студентське життя відчула, коли навчалася в культосвітньому училищі. Була відмінницею у навчанні й намагалася скрізь встигнути. До яких тільки  гуртків я не ходила! Школа юнкорів при редакції молодіжної газети «Червоний промінь», музейна справа при краєзнавчому музеї, гурток пантоміми, художня гімнастика, баян, гурток крою та шиття, а ще – організовувала концерти, писала сценарії… А найголовніше – була читачкою усіх центральних бібліотек. Занять не прогулювала – любила вчитися, тому, мабуть, усе життя і вчуся. Навчання в педагогічному університеті – вже доросле життя, адже я одночасно працювала, виховувала дитину і навчалася. Тому добре розумію студентів-заочників, які змушені поєднувати роботу з навчанням, і дуже радію, коли зустрічаю старанних студентів, а їх – повірте мені – немало серед наших здобувачів освіти. Від щирого серця вітаю всіх студентів із їхнім святом і зичу вдосконалювати свої знання, набувати досвіду й завжди залишатися собою.

Факультет ІФСК СумДУ теж вітає студентську молодь зі святом! Ловіть моменти яскравого життя, мрійте і кожного дня відкривайте для себе нові можливості!

Тетяна ЧЕКОТИЛО, студентка факультету іноземної філології

та соціальних комунікацій СумДУ.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар