Традиційно 17 листопада «професійне» свято відзначила студентська молодь. Творчий потік ідей, нові знайомства, благодійні та урочисті заходи, насичені пари-заняття, активний відпочинок і теплі посиденьки – все це про життя студентства і про #найкращий_факультет_Галактики.
Про студентське життя починають мріяти зі шкільних років, а після завершення навчання згадують цей час як найкращий. Чому так? Послухаймо студентів факультету іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ.
Наталія Удовенко, першокурсниця спеціальності «Філологія»: – Вже встигла поринути у вир студентського життя й отримати море позитивних вражень від навчання. По-перше, здивувало технологічне оснащення університету, яким не можуть похвалитися інші навчальні заклади. По-друге – викладачі, котрі у період онлайну підтримують із нами зв’язок, навчають і надихають пробувати себе в різних видах наукової діяльності. Що ж до гуртожитку, там я знайшла багато нових друзів і просто добрих знайомих. Загалом, відтоді, як вступила до СумДУ, життя повністю змінилося. Не шкодую про свій вибір!
Ольга Падалка, четвертокурсниця спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»: – Студентські роки швидко минають. Здається, ось ти вперше переступаєш поріг навчального закладу, а за мить – вже отримуєш диплом. Тож варто встигнути якнайбільше. Обов’язковою складовою студентського життя для мене є участь у різноманітних заходах. Упродовж навчання я виступала з Театром танцю «Феєрія», була волонтером на «Ukrainian fashion week», займалася організацією «Вечорниць» і різних зустрічей. Безліч цікавинок відбувається в гуртожитку: фотосесії, зйомки відео, ТікТок, організація квестів до днів народження. Не хочу із цим прощатися, але залишився лише рік…
Антон Митько, студент спеціальності «Психологія»: – Навчання в університеті – не тільки книги і суха теорія, але й практика, постійне спілкування з людьми. Про гуртожиток можу сказати одне: якщо там не жив – багато пропустив у своєму житті. Там постійно кипить життя: музика й пісні, які вже знаєш напам’ять, посиденьки на балконі, щорічна «Знайомка», «Екватор» і решта гуртожиткових активностей, котрі назавжди залишаться в пам’яті. Щиро зичу всім пройти цю школу життя.
Каріна Хачатар’ян, випускниця спеціальності «Журналістика»: – Навіть після завершення навчання випускники факультету ІФСК залишаються його частиною. Висококваліфіковані викладачі, чудова матеріально-технічна база факультету, активне студентське самоврядування – усе це зробило мої університетські роки незабутніми. Я дуже рада, що освіту журналіста здобула саме в СумДУ. Наша кафедра журналістики та філології, без перебільшення, – найкраща.
Ірина Жиленко, доцент кафедри журналістики та філології: – Незабутні роки студентства згадують і викладачі, адже саме в цей період відбувається становлення особистості, формуються професійні інтереси й, без перебільшення, визначається подальша доля.
– Справжнє студентське життя відчула, коли навчалася в культосвітньому училищі. Була відмінницею у навчанні й намагалася скрізь встигнути. До яких тільки гуртків я не ходила! Школа юнкорів при редакції молодіжної газети «Червоний промінь», музейна справа при краєзнавчому музеї, гурток пантоміми, художня гімнастика, баян, гурток крою та шиття, а ще – організовувала концерти, писала сценарії… А найголовніше – була читачкою усіх центральних бібліотек. Занять не прогулювала – любила вчитися, тому, мабуть, усе життя і вчуся. Навчання в педагогічному університеті – вже доросле життя, адже я одночасно працювала, виховувала дитину і навчалася. Тому добре розумію студентів-заочників, які змушені поєднувати роботу з навчанням, і дуже радію, коли зустрічаю старанних студентів, а їх – повірте мені – немало серед наших здобувачів освіти. Від щирого серця вітаю всіх студентів із їхнім святом і зичу вдосконалювати свої знання, набувати досвіду й завжди залишатися собою.
Факультет ІФСК СумДУ теж вітає студентську молодь зі святом! Ловіть моменти яскравого життя, мрійте і кожного дня відкривайте для себе нові можливості!
Тетяна ЧЕКОТИЛО, студентка факультету іноземної філології
та соціальних комунікацій СумДУ.