Стрічка новин
13 червня – день працівників текстильної і легкої промисловості: Своє професійне свято працівники фабрики «Begland», добре відомої в Лебедині, зустрічають з гарним настроєм. Колектив підприємства – це в основному Сходинками до успіху: Для кожної людини студентські роки – найцікавіша і найяскравіша сторінка у житті, яка залишає найприємніші спогади, закарбовується в пам’яті виром 50 років. А здається, ніби вчора...: Нинішній рік є роком 90-річного ювілею Лебединського педагогічного коледжу. І для нас, випускників тодішнього педагогічного училища 1970 року, Чесноти Валентини Сироти: В історії Маловисторопського коледжу ніколи не було дефіциту педагогічних кад­рів, тут постійно тривав відбір фахівців  з тих,хто бажав працю­вати Лебединські поліцейські розслідують обставини ДТП, у якій травмувався мотоцикліст: Подія сталася у суботу, близько 13 години, в селі Ворожба, що на Лебединщині. Як попередньо встановили працівники поліції, 32-річий місцевий Педагогічна стежина довжиною в століття: Саме так. А починалася вона десь у 20-х роках минулого століття, коли молода радянська країна (як кажуть, з пісні слова «Їду, де хочу»: Усі ми хочемо жити в красивому, чистому місті. Але коли бачимо безладдя, звинувачуємо кого завгодно – комунальників, владу, Перший «Калиновий фест» у селі Велика Рибиця: Цей фестиваль був не схожим на всі інші: творчі колективи Лебединщини та Краснопільщини, народний артист України Іво Бобул, золотий саксофон Масові зібрання закінчуються масовими захворюваннями і «червоною» зоною: За минулий тиждень, з 15.03. по 22.03.2021р. включно, по Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано  49 хворих на COVID-19, з ...Тата в армiю забирають: Успішно закінчивши військове училище, Віктор Рогов отримав бажані зірочки на погони і звання лейтенанта. Йому запропонували посаду начальника полігону,

Традиційно 17 листопада «професійне» свято відзначила студентська молодь. Творчий потік ідей, нові знайомства, благодійні та урочисті заходи, насичені пари-заняття, активний відпочинок і теплі посиденьки – все це про життя студентства і про #найкращий_факультет_Галактики.

Про студентське життя починають мріяти зі шкільних років, а після завершення навчання згадують цей час як найкращий. Чому так? Послухаймо студентів факультету іноземної філології та  соціальних комунікацій СумДУ.

Наталія Удовенко, першокурсниця спе­ціальності «Філологія»: – Вже встигла поринути у вир студентського життя й отримати море позитивних вражень від навчання. По-перше, здивувало технологічне оснащення університету, яким не можуть похвалитися інші навчальні заклади. По-друге – викладачі, котрі у період онлайну підтримують із нами зв’язок, навчають і надихають пробувати себе в різних видах наукової діяльності. Що ж до гуртожитку, там я  знайшла багато нових друзів і просто добрих знайомих. Загалом, відтоді, як вступила до СумДУ, життя повністю змінилося. Не шкодую про свій вибір!

Ольга Падалка, четвертокурсниця спе­ціаль­ності «Менеджмент соціокультурної діяльності»: – Студентські роки швидко минають. Здається, ось ти вперше переступаєш поріг навчального закладу, а за мить – вже отримуєш диплом. Тож варто встигнути якнайбільше. Обов’язковою складовою студентського життя для мене є участь у різноманітних заходах. Упродовж навчання я виступала з Театром танцю «Феєрія», була волонтером на «Ukrainian fashion week», займалася організацією «Вечорниць» і різних зустрічей. Безліч цікавинок відбувається в гуртожитку: фотосесії, зйомки відео, ТікТок, організація квестів до днів народження. Не хочу із цим прощатися, але залишився лише рік…

Антон Митько, студент спеціальності «Психологія»: – Навчання в університеті – не тільки книги і суха теорія, але й практика, постійне спілкування з людьми. Про гуртожиток можу сказати одне: якщо там не жив – багато пропустив у своєму житті. Там постійно кипить життя: музика й пісні, які вже знаєш напам’ять, посиденьки на балконі, щорічна «Знайомка», «Екватор» і решта гуртожиткових активностей, котрі назавжди залишаться в пам’яті. Щиро зичу всім пройти цю школу життя.

Каріна Хачатар’ян, випускниця спе­ціаль­ності «Журналістика»: – Навіть після завершення навчання випускники факультету ІФСК залишаються його частиною.   Висококваліфіковані викладачі, чудова матеріально-технічна база факультету, активне студентське самоврядування – усе це зробило мої університетські роки незабутніми. Я дуже рада, що освіту журналіста здобула саме в СумДУ.  Наша кафедра журналістики та філології, без перебільшення, – найкраща.

Ірина Жиленко, доцент кафедри жур­наліс­тики та філології: – Незабутні роки сту­дент­ства згадують і викладачі, адже саме в цей період відбувається становлення особистості, формуються професійні інтереси й, без перебільшення, визначається подальша доля.

– Справжнє студентське життя відчула, коли навчалася в культосвітньому училищі. Була відмінницею у навчанні й намагалася скрізь встигнути. До яких тільки  гуртків я не ходила! Школа юнкорів при редакції молодіжної газети «Червоний промінь», музейна справа при краєзнавчому музеї, гурток пантоміми, художня гімнастика, баян, гурток крою та шиття, а ще – організовувала концерти, писала сценарії… А найголовніше – була читачкою усіх центральних бібліотек. Занять не прогулювала – любила вчитися, тому, мабуть, усе життя і вчуся. Навчання в педагогічному університеті – вже доросле життя, адже я одночасно працювала, виховувала дитину і навчалася. Тому добре розумію студентів-заочників, які змушені поєднувати роботу з навчанням, і дуже радію, коли зустрічаю старанних студентів, а їх – повірте мені – немало серед наших здобувачів освіти. Від щирого серця вітаю всіх студентів із їхнім святом і зичу вдосконалювати свої знання, набувати досвіду й завжди залишатися собою.

Факультет ІФСК СумДУ теж вітає студентську молодь зі святом! Ловіть моменти яскравого життя, мрійте і кожного дня відкривайте для себе нові можливості!

Тетяна ЧЕКОТИЛО, студентка факультету іноземної філології

та соціальних комунікацій СумДУ.

Додати коментар