Стрічка новин
Поліцейські викрили у шахрайстві жителя Лебединщини: Більш ніж п‘ять тисяч гривень збитку спричинив чоловік своїй сусідці, видуривши у неї спочатку мобільний телефон, а потім гроші. Шановні жителі міста Лебедина та району!: У зв’язку з карантином, відповідно до статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанови Лебединці переглянули спектакль «Мина Мазайло»: «Мина Мазайло» – п’єса українського драматурга Миколи Куліша, за авторською режисерською версією - соціально-національна драма. Режисер вистави Уникайте лову риби під дротами!: На Сумщині у розпалі риболовний сезон. Любителів риболовлі – цікавого і популярного виду дозвілля – доволі часто можна побачити на Провели профілактичний рейд: Нещодавно в м. Лебедині Сумського району працівники підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій разом із працівниками Лебединського міського центру Моряк із Балтики: А насправді він наш земляк – Борис Петрович Грушко, 1927 року народження. На жаль, чоловік уже відійшов у засвіти. Але Чотири покоління родини: Родина, сім’я... Як багато ці слова значать для кожної людини! Швидко минає час, діти виростають, вилітають з родинного гніздечка. Дні, Зв’язок поколінь: батьки і діти: Спостерігаючи сьогодні за стосунками між поколіннями та й взагалі за стосунками між громадами у суспільстві, відверто скажу: страшно стає. Чому? Вшанували сільських жінок: 15 жовтня у Лебединській районній державній адмі­ністрації, з нагоди Між­на­родного дня сільських жінок,  відбулася зустріч голови районної ради Василя Калити Вільний і незалежний: Клопотенка Івана в селі називали «вільний і незалежний». Звичайно, він сам був винним, що до нього приклеїлося таке прізвисько. Якось

Кам’яне –  одна з двадцяти двох частинок нашої дружної об’єднаної громади. Лебединська ОТГ є однією з п’ятдесяти одної об’єднаних громад Сумщини.

Разом – ми сила, яка завжди відстоювала і від­стоюватиме Гідність і Свободу нашої не­пе­ремож­ної Батьківщини.

З нагоди Дня Гідності та Свободи кам’янчани розгорнули 15-метровий прапор на ознаку під­тримки українського народу. Підтримки тих, хто сьогодні захищає кордони нашої України, знаходячись на вогневих рубежах.

Прості сільські жителі своєю працею кожного дня вносять неоціненний вклад у розвиток економіки нашої держави.

Ми щиро вітаємо мешканців Лебединської громади з Днем Гідності та Свободи та Днем працівників сільського господарства, які нещодавно відзначали. Зичимо мирного неба, міцного здо­ров’я, стабіль­нос­ті. Слава Україні! Героям Слава!

Світлана ЛЕВЧЕНКО,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом», с.Кам’яне.

Додати коментар