Стрічка новин
В  Україні створили  реєстр колаборантів: Згодом його опублікують і усі українці зможуть бачити їхні прізвища, імена, по батькові. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов. Наші батьки – найкращі!: У кожного в житті настає момент, коли трохи інакше оцінюєш справжні цінності та багатства людини. Я дуже рада, що вже Щиро вітаю вас з новим 2021 роком та різдвом христовим!: Рік, що минає, був насичений подіями, які поставили перед суспільством непрості виклики й турботи, а світ за цей час змінився. Уривки Лебединських розмов: Зустрілися два товариша у центрі Лебедина: – Привіт, як діла? Призов на строкову військову службу до війська у квітні-червні поточного року не проводитиметься, - Генеральний штаб ЗСУ: За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, у 2022 році не проводитиметься весняний призов на строкову військову службу до Збройних Вони ніколи не крокували на святкових парадах: З дитинства моє покоління звикло бачити на святкових парадах ветеранів – усміхнених і радісних, з букетами квітів, з тихим дзвоном Увага: небезпечний вантаж: Із 28 червня 2021 р. до 12 липня на території обслуговування відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській На Лебединщині відбулися вIдкриті змагання «Михайлівські перевали»: За сприяння Лебединського міського голови Олександра Бакликова, відділу молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради і його начальника Костянтина Головним управлінням Національної поліції в Сумській області розпочато конкурс на посаду «Дільничний офіцер поліції»:   На конкурс оголошено 2 посади дільничного офіцера поліції сектора превенції Лебединського відділення поліції. Сьогодні зранку російські війська обстріляли Шосткинський район: Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. У селі Собичеве пошкоджений житловий будинок мирних мешканців. Одна людина отримала осколкове

Кам’яне –  одна з двадцяти двох частинок нашої дружної об’єднаної громади. Лебединська ОТГ є однією з п’ятдесяти одної об’єднаних громад Сумщини.

Разом – ми сила, яка завжди відстоювала і від­стоюватиме Гідність і Свободу нашої не­пе­ремож­ної Батьківщини.

З нагоди Дня Гідності та Свободи кам’янчани розгорнули 15-метровий прапор на ознаку під­тримки українського народу. Підтримки тих, хто сьогодні захищає кордони нашої України, знаходячись на вогневих рубежах.

Прості сільські жителі своєю працею кожного дня вносять неоціненний вклад у розвиток економіки нашої держави.

Ми щиро вітаємо мешканців Лебединської громади з Днем Гідності та Свободи та Днем працівників сільського господарства, які нещодавно відзначали. Зичимо мирного неба, міцного здо­ров’я, стабіль­нос­ті. Слава Україні! Героям Слава!

Світлана ЛЕВЧЕНКО,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом», с.Кам’яне.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар