Стрічка новин
Будинок відомого українського композитора – у смітті й чагарниках: У глибині двору, по вул. О.Чапаєва, 19 у Лебедині знаходиться руїна згорівшого ще у 2000-х роках одноповерхового дерев’яного будинку з Просимо відгукнутися: До редакції тижневика звертаються наші читачі, жителі Лебедина, які позитивно  відгу­куються, про меморіальний комплекс по вул. Сумській, музей просто неба, Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 – 140 років: Історія Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 сягає другої половини XIX століття і пов’язана безпосередньо з відкриттям трьохкласного На Лебединщині вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку, що не експлуатується: 1 квітня о 15:34, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку, що не експлуатується по вул. Шевченко Згадаємо Василя Войцеховича: Старше покоління лебединців добре знало ім’я Василя Олександровича Войцеховича (народився 23.12.1912/05.01.1913, м. Краснокутськ (Красний Кут) Богодухівського Прагне бути першою: Чарівної осінньої пори щороку сту­дентство нашої краї­ни відзначає своє свято. День студента – свято молодості, краси, свято енер­гій­них, завзятих, Встановлено особу причетну до вчинення кримінального правопорушення: Працівниками сектору реагування патрульної поліції відділення поліції 3 (м.Лебедин) Сумського районного управління поліції встановлено особу причетну до вчинення Шановні жителі міста та району!: 12 червня з 14.00 до 15.00 години в приміщенні Ворожбянської сільської ради буде проводити прийом громадян т.в.о.начальника Лебединської поліції До 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників: Ветеран Великої Вітчизняної війни Олександр Васильович Кутковий (10.09.1923 р.н.) прой­шов вiйну, починаючи з бойових дiй під Москвою Улюблена справа Світлани Миколаївни: Кожного ранку ця миловидна жіночка поспішає до своєї улюбленої роботи. Тут на неї чекають численні відвідувачі, бо ж не тільки

СТОВ «Хлібороб» віддав­на славиться своїми ва­го­мими здобутками в аграр­ному сек­торі. Йо­го трудівники прагнуть бу­ти завжди на пере­до­­вих позиціях, до­кла­­даючи до цього влас­ну працьовитість, сум­лін­ність, відповідальність.Наз­ва гос­по­дарства від­повідає сут­ності справи, якою зай­маються в ньому – вирощувати зернові та насіння сільгоспкультур.

Впродовж 2021-го хлібо­ро­б­ського року насіннєві посіви в ньому складали близько 1200 гектарів, з них 750 га – озимої пшениці, 30 га – ярового ячменю, 190 га – сої, 10 га – гречки, а та­кож два гібриди кукуруди на­сін­нєвої – по 25 га і три гібриди соняшнику – по 24 га.

У загальному СТОВ «Хлі­бороб» має 2025,72 га орної землі. Нині йде підготовка до наступного сезону 2022 року, зокрема, проводиться очищення насіннєвого матеріалу і доведення його до державних стандартів.

НА ЗНІМКУ: директор Олександр Логвиненко, комірник Сергій Гузів, водії Василь Валюх та Віктор Олійник, оператор очисних машин Віталій Бондаренко, механізатор Юрій Ярмак, водії Сергій Сагайдак та Анатолій Микитенко, головний інженер Сергій Кисіль, підсобний робітник Ігор Волков (зліва-направо).

Олександр ЛОГВИНЕНКО.

Додати коментар