Стрічка новин
Едельвейс : Перебираючи у старій шухляді речі, син Олексій взяв дерев`яну з інкрустуванням  невелику круглу коробочку, відкрив її і побачив сріблясту квітку: «Чарiвнi барви Лебединщини»: Лебединщина надзвичайно багата здібними, обдарованими дітьми.  Ми в черговий раз пересвідчилися у цьому. Днями сузір’я талантів розквітло у Лебединському центрі Весела рибалка: Трапляються в житті такі події, які відносяться до не зовсім звичайних, або до зовсім незвичайних, а тому закарбовуються в пам’яті «АМК РЕМ-БУД» завершує ремонт дороги Лебедин-Пристайлове: Працівники компанії влаштували вирівнюючий шар із дрібнозернистого асфальтобетонного покриття і найближчими днями починають роботи на узбіччях автошляху Лебедин-Пристайлове. Шановні жителі міста Лебедина та району!: У зв’язку з карантином, відповідно до статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанови Легенда від Андрійка: У дядька Петра під двором на вулиці росте береза. Років їй так багато, що вже й не пам’ятає. Скільки разів Невезуха: Мій сусід, пенсіонер Петро, вдівець, хотів запросити до себе в хату жінку (скільки ж можна жити одинаком!) і затіяв ремонт. Будинок відомого українського композитора – у смітті й чагарниках: У глибині двору, по вул. О.Чапаєва, 19 у Лебедині знаходиться руїна згорівшого ще у 2000-х роках одноповерхового дерев’яного будинку з 102: що трапилось? з 13 по 19 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 127 заяв та повідомлень громадян, з них 10 на момент реєстрації містили Доля в кожного своя: -Як у тебе донька швидко виросла! Готуйся зятя до хати приймати, у вас місця на всіх вистачить, – якось довелося

КНП «Лебединська лікарня ім.К.О.Зільберника» повідомляє, що у зв’язку з ускладненою епідеміологічною ситуацією в регіоні, пов’язаною з захворюваністю на COVID-19, забір матеріалів для ПЛР – тестування пацієнтів із підозрою на коронавірусну хворобу тепер проводиться тричі на тиждень: у понеділок, середу, п’ятницю з 8.00 до 12.00 години.

ПЛР - тестування на COVID-19 є безоплатним. Направлення на безкоштовне тестування зобов’язаний надати сімейний лікар.

Затверджені Міністерством охорони здоров’я стандарти передбачають, що ПЛР-тестування на COVID-19 лікар обов’язково має призначати:

– особам із підозрою COVID-19;

– особам з ознаками інших ГРВІ;

– особам з ознаками вірусної пневмонії;

– пацієнтам з позагоспітальною пневмонією;

– контактним особам при появі симптомів, які не виключають COVID-19.

У КНП «ЛЕБЕДИНСЬКА ЛІКАРНЯ ІМ.К.О.ЗІЛЬБЕРНИКА»

ДІЄ ПОСЛУГА «ВИЯВЛЕННЯ КОРОНАВІРУСУ ЗА 15 ХВИЛИН»

Дослідження на визначення антигену COVID-19 проводять за допомогою швидких тестів у приймальному відділенні лікарні.

Процедура схожа з ПЛР-тестом, коли за допомогою ватного тампона беруть мазок зі слизової оболонки носа або рота. На відміну від тесту ПЛР цей експрес-аналіз готовий за 15-30 хвилин і є менш точним.

Послуга надається цілодобово і є платною – вартість 200 гривень.

Оплату можна здійснювати у реєстратурі консультативно-поліклінічного відділення (ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ!) або у відділенні Приватбанку чи через інший термінал.

Дослідження здійснюється після пред’явлення медичному працівнику чека про оплату.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ПОСЛУГИ:

р/р UA493375460000026007055032855 в СФ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Код ЄДРПОУ 02007555

Швидкий тест для виявлення антигену COVID-19 SARS-CoV-2 є одним із ефективних лабораторних досліджень. Це один з найбільш зручних варіантів діагностики, якщо потрібно отримати відповідь в найкоротші терміни, при цьому точність досягає 97-98%. Дане дослідження доцільно проводити з 1 по 7 день з моменту появи симптомів захворювання.

Додати коментар