Стрічка новин
Україна  наближається до запровадження карантинних обмежень: За добу 2 вересня 2021 р. в Україні  зафік­совано 2693 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), в тому числі дітей Лебединщина: сторінки історії: Пропонуємо увазі наших читачів цікавий мате­ріал із книги відомого українського письменника Григорія Квітки-Основ’яненка «Харьков и уездные города» про наше славне Олексій Василенко: «Коли беру до рук баян, у мене душа співає»: Життя, довжиною в 90 років, подарувало нашому земляку Олексію Миколайовичу Василенку улюблену роботу, чудову дружину, двох хороших доньок, двох любих Жінка на власному подвір’ї травмувалася від вибухівки.: У селищі Ни­зи 71-річна жінка потрапила в прий­мальне відділення Сумської цент­ральної лікарні з осколковим непроникаючим пораненням грудної клітини. Про коропа, про Короп та про лебединця Сергія Шивякова: Спочатку, звісно, поговоримо про коропа. Та не про те, що воно за звір, де він літує та зимує, що з Із 30-річчям незалежності України і Днем міста!: Шановні земляки – близькі і дорогі мені люди! Сьогодні жителі Лебединщини святкують День міста, День визволення від фашистських загарбників,  а Ціни на ринку на 10 листопада 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-150 грн. Василь Стефаник – великий син великого народу: 14 травня наша країна відзначала 150 років з дня народження новеліста зі світовим ім’ям Василя Стефаника, проза якого є одним У «Чайцi» дiтям цiкаво: Цікаве заняття  з аплікації на тему: «Телевізор для моєї родини» та руханку провели з вихованцями групи «Бджілка» вихователь Наталія  Кириченко До уваги мешканців Сумської області: До мене почали надходити звернення від бюджетників Сумщини, більшість з них від освітян Тростянця про те що їм місцева влада

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

КНП «Лебединська лікарня ім.К.О.Зільберника» повідомляє, що у зв’язку з ускладненою епідеміологічною ситуацією в регіоні, пов’язаною з захворюваністю на COVID-19, забір матеріалів для ПЛР – тестування пацієнтів із підозрою на коронавірусну хворобу тепер проводиться тричі на тиждень: у понеділок, середу, п’ятницю з 8.00 до 12.00 години.

ПЛР - тестування на COVID-19 є безоплатним. Направлення на безкоштовне тестування зобов’язаний надати сімейний лікар.

Затверджені Міністерством охорони здоров’я стандарти передбачають, що ПЛР-тестування на COVID-19 лікар обов’язково має призначати:

– особам із підозрою COVID-19;

– особам з ознаками інших ГРВІ;

– особам з ознаками вірусної пневмонії;

– пацієнтам з позагоспітальною пневмонією;

– контактним особам при появі симптомів, які не виключають COVID-19.

У КНП «ЛЕБЕДИНСЬКА ЛІКАРНЯ ІМ.К.О.ЗІЛЬБЕРНИКА»

ДІЄ ПОСЛУГА «ВИЯВЛЕННЯ КОРОНАВІРУСУ ЗА 15 ХВИЛИН»

Дослідження на визначення антигену COVID-19 проводять за допомогою швидких тестів у приймальному відділенні лікарні.

Процедура схожа з ПЛР-тестом, коли за допомогою ватного тампона беруть мазок зі слизової оболонки носа або рота. На відміну від тесту ПЛР цей експрес-аналіз готовий за 15-30 хвилин і є менш точним.

Послуга надається цілодобово і є платною – вартість 200 гривень.

Оплату можна здійснювати у реєстратурі консультативно-поліклінічного відділення (ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ!) або у відділенні Приватбанку чи через інший термінал.

Дослідження здійснюється після пред’явлення медичному працівнику чека про оплату.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ПОСЛУГИ:

р/р UA493375460000026007055032855 в СФ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Код ЄДРПОУ 02007555

Швидкий тест для виявлення антигену COVID-19 SARS-CoV-2 є одним із ефективних лабораторних досліджень. Це один з найбільш зручних варіантів діагностики, якщо потрібно отримати відповідь в найкоротші терміни, при цьому точність досягає 97-98%. Дане дослідження доцільно проводити з 1 по 7 день з моменту появи симптомів захворювання.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар