Стрічка новин
Рідній Сумщині присвячується!: Епідемічна ситуація в Сумській області та Лебединській міській ОТГ: Станом на 16 січня 2022р. показник захворюваності за попередні 14 днів по Сумській області становив 365 на 100  тис. населення, Шановні юристи!: Вітаю вас з професійним святом! Бажаю вам міцного здоров’я і безмежної життєвої енергії! Нехай найближчі люди дарують вам мир і Молодь-рушійна сила: Знайомтеся:  Ярослав Сліпченко – учень 11 класу ЗОШ №1. Юнак добре навчається, а ще бере активну участь у суспільному житті Уривки Лебединських розмов: Дві жінки розмовляють біля АТБ в Лебедині: – Мій чоловік сказав, якщо я буду важити 100 кг, він мене покине. 4 листопада - день залізничника україни: 4 листопада своє професійне свято відзначають залізничники. Від їхньої наполегливої праці залежить чітка робота транспортного конвеєра, стабільність ...Аби жити й не тужити: «Це не про нас, – можливо, скаже хтось. – Чому нам нервувати? Що міська ялинка незадовго до святкування Нового року Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Як повернути завдаток?: Багатьом із нас доводилося давати завдаток за покупку товару. Але не всі знають, як правильно оформити цю дію і що Генасамблея ООН виключила Росію із Ради з прав людини : Генасамблея ООН призупинила роботу Росії у Раді ООН з прав людини через грубі та систематичні порушення прав людини в Україні Група АГРОТРЕЙД вітає орендодавців з Новорічними святами: Група АГРОТРЕЙД привітала орендодавців з Новим роком та Різдвом Христовим. Працівники земельного відділу особисто зустрілися з кожним пайовиком та вручили

Працюємо з людьми і для людей.

ТОВ «Ворожбалатінвест», що входить до групи компаній «Агропросперіс», досить відоме сільськогосподарське підприємство, яке протягом усього періоду господарювання довело свою ефективність, чесність, прозорість, як надійний партнер у взаємовідносинах.

Підприємство засноване у 2007 році. Починали господарювати з 800 га орендованої землі, зараз обробляють понад 8000 га у п’яти старостинських округах (Ворожбянський, Гринцівський, Гарбузівський, Бишкінський, Калюжненський, В.Висторопський ) та на території Лебединської міської ради.

На сьогоднішній день ТОВ «Ворож­балатінвест» – це сучасна мате­ріально-технічна база, що постійно розвивається та має сучасний естетично оформлений вигляд, який відповідає європейським параметрам. Техніка постійно оновлюється: тільки цього року було придбано 10-кубовий автопаливозаправник, 4 легкові автомобілі Renault Duster для спеціалістів, 2 розкидачі мінеральних добрив  Axis, «пропашну» сівалку Kinze  Interplant. Виробничо-адміністративний комплекс підприємства є окрасою села Ворожба, його візитною карткою, де підтримується порядок та культура виробництва.

Цього року чимало зроблено й на території відділення в Гринцевому: встановлено знак біля офісу, побудовано сучасну АЗС, склад для зберігання хімпрепаратів, відремонтовано будівлю вагової, створені комфортні умови для проживання у гуртожитку, висаджено фруктовий сад.

У ТОВ «Ворожбалатінвест» пра­цюють висококваліфіковані спе­ціалісти, застосовуються сучасні технології, що дозволяє отримувати високі врожаї озимих ріпаку та пшениці, соняшнику, сої, кукурудзи. На підприємстві своєчасно виплачується заробітна плата, діють мотиваційні програми для працівників. Кожен із них – це партнер по бізнесу. Створено комфортні умови роботи для кожного працюючого: робітники забезпечені спецодягом, засобами індивідуального захисту, безкоштовним харчуванням, організовано їх підвіз до роботи з міста Сум та Лебедина.

У питанні співпраці з пайовиками використовується індивідуальний підхід до кожного. Розрахунок за паї можна отримати як грошима, так і якісним зерном пшениці. Разом з цим підприємство забезпечує комфортні умови для безпосереднього отримання орендної плати. Виплата орендної плати коштами здійснюється через відділення «Укрпошти», що доволі зручно для орендодавців. Листоноша приносить гроші додому, потрібно лише написати заяву про намір одержувати орендну плату коштами та зазначити адресу свого фактичного місця проживання.  Альтернативним способом отримання орендної плати є перерахунок на картковий рахунок орендодавця. При перерахуванні на картку кошти приходять миттєво, в день, коли підприємство здійснює переказ. Карткою можна розраховуватися в магазинах, аптеках, здійснювати оплату комунальних послуг, поповнювати мобільний. При цьому можна зняти готівку, не прив’язуючись до місця реєстрації чи проживання, а в будь-якому населеному пункті по всій Україні.Своїм обов’язком підприємство вважає не тільки виплату орендної плати в кінці року, як прописано в договорі оренди землі, а й тоді, коли в пайо­вика з’явиться така необхідність. За 10 місяців цього року виплачено 20 млн. грн. орендної плати, з них 1 млн. 100 тис. грн. – авансом в рахунок майбутніх періодів. Діють мотиваційні програми для орендодавців при укладенні нового договору оренди землі.

До того  ж, ТОВ «Ворожбалат­інвест» ніколи не лишається осторонь чужого горя. Яскравим прикладом цього є родина Мірош­ни­ченків з с.Ворожба, які втратили житло внаслідок пожежі. Вони потребували грошей для придбання нового будинку, але знайти потрібну суму було важко, отож, і звернулися до підприємства. Їм за пай наперед заплатили ще й матеріальну допомогу надали!

Сьогодні українські села живуть та розвиваються здебільшого за рахунок землі. Саме податкові кошти, направлені в бюджет ОТГ, дають змогу підтримувати відповідний рівень життя місцевих громад, виплачувати пенсії, покращувати благоустрій та інфраструктуру.

Для компанії «Ворожбалатінвест» сумлінна сплата податків завжди була й залишається обов’язковим принципом діяльності. У рейтингу сплати податків серед сільгосп­виробників Лебединщини ТОВ «Ворожбалатінвест» посідає пер­ші місця. Левова частка податко­вих коштів, які перераховує під­при­ємство, використовується для підви­щення рівня благоустрою та покращення інфраструктури в селах. Тож логічно, що сільсь­кі громади повинні бути за­цікав­­лені в присутності такого потуж­но­го інвестора, як ТОВ «Ворожба­латінвест».

ТОВ «Ворожбалатінвест» не стоїть осторонь соціальних проблем старостинських округів, в яких обробляються землі. На кошти підприємства проводилися такі роботи:

  • придбано та встановлено металопластикові вікна у Ворожбянському СБК;
  • прокладено асфальтне покриття в центрі села Ворожба у співфінансуванні з Лебединською міською радою;

  • пофарбовано фасад Ворожбянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • встановлено паркани біля дитячого майданчика та сільського стадіону в с.Ворожба;

 • придбано та встановлено дитячий майданчик в с.Гринцеве;
 • побудовано в’їзні знаки «Ворожба» та «Гринцеве»;
 • відреставровано куполи Спасо-Преображенського храму с.Ворожба;
 • на території Гринцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено монтаж тротуарної плитки, встановлено вхідну арку;
 • постійна спонсорська допомога, подарунки до свят школам та дитячим садкам;
 • вже традиційні продуктові набори пайовикам до Великодня;
 • спонсорство свят у старостинських округах.

На все це у 2021 році підприємство витратило 1 млн. 800 тис. грн.

Напередодні професійного свята трудівників сільського господарства ТОВ «Ворожба­латінвест» на чолі з генеральним директором Миколою Штукіним щиро вітає всіх працівників, орендодавців та тих, хто пов’я­за­ний з сільським господарством.

Дякуємо всім працівникам за самовіддану й невтомну працю, бажаємо міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків!

З нагоди професійного свята хоче­мо відзначити працівників, які вже тривалий час працюють у колективі. Це го­ловний інженер – Кононенко Станіс­лав Павлович, менеджер з контролінгу – Марченко Валентина Григорівна, менеджер із взаєморозрахунків – Костюченко Аліна Іванівна, фінансовий мене­джер – Каплун Наталія Миколаївна, завідувачі складів – Босенко Олена Євгеніївна та Нестеренко Петро Миколайович, механізатори – Гурмач Віталій Миколайович, Жуков Іван Володимирович, Миронцов Сергій Вікторович, Скрябін Іван Єгорович, Покутній Іван Миколайо­вич, Таранець Віталій Григорович, Сагайдак Віталій Леонідович, Гаврилов Валерій Олександрович, Велигонь Сергій Юрійович, Петренко Сергій Олександрович, Коркішко Микола Миколайович, Індик Віталій Анатолійович, водії – Брага Андрій Володимирович, Оксененко Олег Володимирович, Коноваленко Микола Васильович, Бондар Микола Іванович, Рикун Віталій Михайлович, водій навантажувача – Пухно Олександр Васильович, прибиральниця службових приміщень – Коноваленко Валентина Борисівна, підсобний робітник – Балабан Володимир Миколайович.

Нехай врожаї будуть багаті, засіви – добрі, нехай кожен день для вас буде сонячним та привітним!

Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Липень 2021-го. Збирання ранніх зернових у ТОВ «ВОРОЖБАЛАТІНВЕСТ» успішно завершено. Ось вони герої жнив! У центрі – генеральний  директор сільгосппідприємства Микола ШТУКІН.

 

Спілкувався

з Миколою ШТУКІНИМ

Василь СЕМЕНЕНКО.

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар