Стрічка новин
60 років була Катря, а тепер – Ксена: Ой, люди добрі, що мені сьогодні зранку було! Звечора лягли з дідом спати. Я ж, як завжди, ногу, ту котру 4 листопада - день залізничника україни: 4 листопада своє професійне свято відзначають залізничники. Від їхньої наполегливої праці залежить чітка робота транспортного конвеєра, стабільність Що таке родинне щастя?: Дивне запитання. Якими категоріями, розмірами виміряти його? Кожна людина підходить до тих вимірів по-своєму. Одні думають, якщо збудували не дім, 102: що трапилось? з 28 вересня по 4 жовтня  2020 р: Протягом  звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 126 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації містили Запрошуємо всіх вас 20-го серпня на традиційний масштабний фестиваль до Дня Незалежності у с. Підопригори: Разом із концертним продюсером студії «Квартал 95» Мікою Фаталовим запрошуємо всіх вас 20-го серпня на традиційний масштабний фестиваль до Дня Володимир Сергійович - найкращий наставник: Чотири роки пролетіли, як одна мить. Нещодавно наша 441-а група попрощалася з коледжем. Нашим наставником був Володимир Сергійович Вакуленко Загроза не зникає: У міськрайонний відділ ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» за   24 серпня  надійшли 4 позитивні результати ПЛР-досліджень 102: що трапилось? - з 5 по 11 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 123 заяви та повідомлення громадян, Міський голова Лебедина Олександр Бакликов наклав вето на рішення дев’ятнадцятої сесії міськради восьмого скликання від 27 серпня 2021 року «Про: Депутати рішення про присвоєння почесного звання підтримали більшістю голосів, мотивуючи це, що жителі громади знають про заслуги цієї шанованої доярки-колгоспниці, 102: що трапилось? з 23 по 29 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відді­лен­ня поліції надійшло 122 заяви та повідомлення громадян, з них 11 на

Насичене студентське життя у Лебединському фаховому медичному коледжі ім. професора М.І.Ситенка. Це не лише лекції, практичні заняття, а й різні конкурси, олімпіади, фестивалі, спортивні змагання, причому, різного рівня – від місцевого до всеукраїнського.

Нещодавно у місті Тернополі відбулася Всеукраїнська Олімпіада стимуляційної медицини з міжнародною  участю «Ternopilsim Olymp – 2021» (екстрена і невідкладна медична допомога) серед  студентів вищих закладів освіти МОЗ України. Від Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка у ній взяли участь  студенти  групи 4фА, вони ж представники студентського  самоврядування, активні учасники художньої самодіяльності (ансамблю «Веселі ложки», танцювального колективу «Максимум», вокального гуртка «Октава»). Це Денис Сосєдка (президент коледжу, стипендіат голови ОДА), Віталій Боднарчук (голова старостату), Ростислав Середа (голова спортивного сектора коледжу). Студенти коледжу були єдиними учасниками із споріднених навчальних закладів і змагалися зі студентами медичних вишів. Завдання конкурсу були максимально наближені до реальних умов. І за висновками проведених заходів лебединські студенти посіли 6 місце (серед 12 учасників) та перше місце в конкурсі по наданню розширених реанімаційних заходів.  

на знімку: Ростислав Середа, Денис Сосєдка, Віталій Боднарчук з Віталієм Крилюком, викладачем кафедри медицини катастроф і військової медицини Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, доктором медичних наук, завідувачем відділу державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України».

Додати коментар