Стрічка новин
Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 – 140 років: Історія Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 сягає другої половини XIX століття і пов’язана безпосередньо з відкриттям трьохкласного За фейк - до відповідальності: Інтернет та соціальні мережі в умовах карантину стали для українців одним з основних джерел отримання інформації про коронавірус. В умовах Закінчується заборона на ловлю раків: 30 вересня цього року закінчується термін заборони на вилов раків у період другої линьки в Сумській області. З цього періоду Футбол – це гра, яка об’єднує: Під час нашої розмови така думка прозвучала з вуст президента футзального клубу «Автомобіліст» Івана Минюка, який до того ж є Не забуваймо про позитив: З приходом нової влади завжди покладаєш надії на молодих, перспективних, повних прогресивних ідей, готових до реалізації новітніх проєктів посадовців та Ніч спогадів: Бабуся Галя ще міцніше стулила повіки і все намагалася заснути. Але сон прудко втікав від неї. Лягти їй довелося рано, Демографічна  статистика: У Лебедині та районі протя­гом листопада зареєс­т­ро­­­­ва­но 5 шлюбів. У Лебедині та районі у листопаді не зареєстровано жодного розлучення. У Лебедині відбулася презентація Відок­рем­леного підрозділу громадської організації «Сум­ська обласна організація інвалідів, вете­ранів, ліквідаторів Чорнобиля»: В ній взяли участь представники відокремлених підрозділів Кириківської. Тростянецької, Лебе­динської, Краснопільської, Охтир­сь­кої, Великописарівської громад. Валерій ЧАЛИЙ, директор ТОВ «Крук», депутат обласної ради: «Коли ти займаєшся тим, що приносить задоволення, то не помічаєш, як плине: – Валерію Григоровичу, Ви керів­ник досить солідного підприємства – ТОВ «Крук». Цікаво, а чому «Крук»? Кольори дитинства: Не секрет, що діти бачать навколишній світ у яскравих кольорах. То­му учні початкових кла­сів Лебединської ЗОШ І-ІІ ступенів №4 були

За підсумками трудового суперництва серед дванадцяти лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за III квартал 2021 року державне підприємство «Лебединське лісове господарство» зайняло призове третє місце.

Оцінювання проводилося за результатами господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за такими напрямками: ведення лісового і мисливського господарства (садіння лісу, боротьба з його шкідниками та хворобами, охорона лісу від пожеж, незаконних рубок, охорона диких тварин, проведення рубок формування й оздоровлення лісів); використання лісових ресурсів; переробка деревини; економіка та бухгалтерський облік; охорона праці та техніка безпеки.

Варто зазначити, що у 2021 році держлісгоспом проведено відновлення лісів на площі 154 га та доповнення лісових культур на площі 102 га. Здійснено догляд за лісовими  культурами на площі 1143 га.

За 9 місяців 2021 року заготовлено ліквідної деревини від усіх видів рубок 50,4 тис.куб.м, в тому числі від рубок головного користування – 34 тис.куб.м.

Дохід від реалізації продукції за 9 місяців 2021 року отримали в сумі 81,1 млн.грн., що до аналогічного періоду минулого року складає 148,0 %. На експорт реалізовано продукції на суму 18,6 млн.грн. або 22,9 % від загальної реалізації.

ДП «Лебединський лісгосп» бере активну участь у наповненні державного та місцевих бюджетів. Так, за 9 місяців 2021 року всього сплачено податків  та зборів на суму 30980 тис.грн., у тому числі до державного бюджету – 14655 тис.грн., до місцевих бюджетів – 9883 тис.грн, сплачено ЄСВ – 6442 тис.грн.

З однієї гривні реалізованої продукції лісгоспом сплачено 38 % податків, з одного куб.м.  заготовленої деревини – 614 грн. податків.

Ірина Петренко, головний економіст підприємства.

Працівники підприємства під час участі в акції «Створюємо ліси разом»по реалізації Програми  Президента України «Зелена країна».

Процес розвантаження деревини.

Продукція цеху переробки деревини.

Додати коментар