Стрічка новин
Відбулася перша сесія міської ради VIІI скликання: 9 грудня у приміщенні Лебединського медичного коледжу депутатський корпус міської ради VІІІ скликання зібрався на перше пленарне засідання першої сесії. Новини. Оперативно: Сумщина В ніч з 7 на 8 березня  ворожі російські літаки почали бомбити житлові квартали у Сумах та Охтирці. У Сумах «Школьные годы чудесные...»: Як швидко йде час. Не встигли ми озирнутися, як минула половина життя. Усі уже дорослі, підросли діти, дехто дочекався онуків. Власний бізнес – за сприяння служби зайнятості: Якщо ви є зареєстрованим безробітним, хочете працювати на себе, прагнете самостійно створити влас­­не робо­че місце, має­­­те хист до підпри­єм­ницької діяль­ності, Уривки Лебединських розмов: Дві жінки інтелігентної зовнішності розмовляють на автовокзалі в Лебедині, чекаючи автобуса: – Ти в курсі, що сільських рад вже немає, а Війська РФ готові до наступу на східні регіони України, повідомляють у Генштабі: Наразі російські окупанти намагаються завершити підготовку до наступальної операції. Ціль її проведення – захопити схід України. Майстерня свята LeKost - свято повинно бути казковим!: Майстерня свята LeKost EVENT представляє компанію казкових друзів: допитливого міньйона Кевіна, бешкетника домового Бубу, мегапозитивного Губку Боба Співоча душа Дмитровича: Розлетілися мої однокласники після закінчення Пристайлівської 8-річної школи по всьому колишньому Радянському Союзу, кожен шукав свою стежину, аби застосувати в 31 липня – день працівників торгівлі: У житті продавчині Світ­ла­ни Дементєєнко її сьогод­ніш­ня професія, можна сказати, переважила медицину. Після за­кінчення медичного училища імені професора М.І.Ситенка, як Микола ЧЕРНЕНКО, ветеран сільськогосподарського виробництва: «Було кому працювати і на кого рівнятися»: – Доброго дня, Миколо Івановичу! Знаємо, що Ви родом із Харківщини. А як доля занесла Вас на Лебединщину? – Моя мала 

За підсумками трудового суперництва серед дванадцяти лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за III квартал 2021 року державне підприємство «Лебединське лісове господарство» зайняло призове третє місце.

Оцінювання проводилося за результатами господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за такими напрямками: ведення лісового і мисливського господарства (садіння лісу, боротьба з його шкідниками та хворобами, охорона лісу від пожеж, незаконних рубок, охорона диких тварин, проведення рубок формування й оздоровлення лісів); використання лісових ресурсів; переробка деревини; економіка та бухгалтерський облік; охорона праці та техніка безпеки.

Варто зазначити, що у 2021 році держлісгоспом проведено відновлення лісів на площі 154 га та доповнення лісових культур на площі 102 га. Здійснено догляд за лісовими  культурами на площі 1143 га.

За 9 місяців 2021 року заготовлено ліквідної деревини від усіх видів рубок 50,4 тис.куб.м, в тому числі від рубок головного користування – 34 тис.куб.м.

Дохід від реалізації продукції за 9 місяців 2021 року отримали в сумі 81,1 млн.грн., що до аналогічного періоду минулого року складає 148,0 %. На експорт реалізовано продукції на суму 18,6 млн.грн. або 22,9 % від загальної реалізації.

ДП «Лебединський лісгосп» бере активну участь у наповненні державного та місцевих бюджетів. Так, за 9 місяців 2021 року всього сплачено податків  та зборів на суму 30980 тис.грн., у тому числі до державного бюджету – 14655 тис.грн., до місцевих бюджетів – 9883 тис.грн, сплачено ЄСВ – 6442 тис.грн.

З однієї гривні реалізованої продукції лісгоспом сплачено 38 % податків, з одного куб.м.  заготовленої деревини – 614 грн. податків.

Ірина Петренко, головний економіст підприємства.

Працівники підприємства під час участі в акції «Створюємо ліси разом»по реалізації Програми  Президента України «Зелена країна».

Процес розвантаження деревини.

Продукція цеху переробки деревини.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар