Стрічка новин
Інформація про стан оперативної обстановки на території м. Лебедина та району з 08 по 14 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 114 заяви та повідомлень громадян, з них 14 на момент Чи не порушуються права людини?: Пандемія. А ще зовсім недавно усі їхали додому через введення простого карантину. Четвер, 12 березня ц.р., залишиться у пам’яті надовго. Незвичне хобі двох сестричок: Сьогодні наша розповідь саме про них – п’ятикласницю Анастасію та четвертокласницю Єлизавету, які навчаються в ЗЗСО №7. Не дивлячись на З історії педагогічного: Поринемо спогадами в історію педа­гогічного коледжу. Раніше – педагогічне учи­лище, переглянувши світлини різних ро­­ків, віднайдені в архіві викладачем Васи­лем Подоляком. «Завдання дня: повернути людей на їхні робочі місця, підвищити заробітну плату»: На 23 червня, за словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, до центрів зайнятості Сумщини подано понад Що на Лебединщині?: Станом на 9:00 21.04.2020р. на самоізоляції під медичним наглядом лікарів знаходяться 27 осіб, прибулих з-за кордону. З них 17 у Інформація про стан оперативної обстановки на території  Лебединської міської ради з 19 по 25 квітня 2021 року.: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 97 заяв та повідомлень У Лебедині під час ліквідації пожежі в житловому будинку виявлено тіло людини: 20 жовтня о 13:56 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в будинку по вул. Разіна, в м. Лебедин. Всі дороги ведуть у Підопригори:   Владислав Бухарєв про святковий концерт від «Кварталу-95» до Дня Незалежності України з хедлайнером Каменських і про головну його «фішку». «Школо, ти чекаєш нас?»: Побачив днями на подвір’ї 12-річну онуку свого приятеля: «Дашо, як справи? Чому ти без подружок?» «Хтось у бабусі, хтось вдома

Опрацювавши запит редакції тижневика «Будьмо разом» про надання інформації щодо роботи відділень поштового зв’язку Лебединської територіальної громади з 01 жовтня 2021р., Сумська дирекція АТ «Укрпошта» повідомляє наступне.

В АТ «Укрпошта» розпочато впровадження національного проєкту «Пересувні відділення», який має на меті трансформувати та автоматизувати відділення на всій території України задля зростання їхньої ефективності та максимального задоволення потреб сільських мешканців, розширення спектру послуг у селі (доставка ліків, можливість замовлення товарів за каталогом з інтернет-магазинів тощо) та покращення умов праці та зарплатні для співробітників компанії.

Проєктом передбачається саме зміна формату роботи відділень поштового зв’язку: у сільській місцевості частину стаціонарних нерентабельних поштових відділень замінять пересувні ВПЗ з мобільними бригадами (начальник відділення, водій-супроводжувач, листоноша). У селах з більшою завантаженістю пошти додатково працюватимуть листоноші села, аби забезпечити місцевих жителів повним та своєчасним сервісом. Пересувні відділення будуть запроваджені по всій Україні в усіх населених пунктах, де проживає до 1200 осіб.

Пересувні відділення – це та ж сама пошта, з усіма послугами, що були раніше та навіть новими, які з’являться після автоматизації відділень. Змінюється лише формат надання послуг, їх перелік буде розширений.

Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у маленькі села за встановленим графіком. За час перебування пересувного відділення в селі, поштова бригада встигає повністю задовольнити попит на послуги Укрпошти.

Додатково до авто, яке приїжджає з адресною доставкою, працює точка присутності – це, по суті, і є стаціонарне поштове відділення. «Точка» буде організована у нашому приміщенні, або виділеному сільською радою. Начальник пересувного відділення залишатиметься у точці присутності та прийматиме комунальні платежі, допомагатиме з передплатою, видаватиме грошові перекази та соціальні виплати, поповнюватиме мобільний рахунок тощо. Водій-супроводжувач та листоноша у авто пересувного відділення доставлятимуть пенсії, періодику, посилки, продаватимуть товари, прийматимуть платежі біля домівок користувачів. Таким чином, маломобільні клієнти так само отримуватимуть наші послуги біля своїх домівок, як і раніше. По суті, якщо раніше в селі було стаціонарне відділення Укрпошти та приходив листоноша, то зараз буде приїжджати авто (що дасть можливість доставляти більшу кількість відправлень),  та кілька днів на тиждень працюватиме відділення у форматі точки присутності.

З 01 жовтня 2021р. після реорганізації обслуговування жителів сільської місцевості Лебединської МТГ, крім с.Будилка, с.Ворожба, с.Штепівка (в цих населених пунктах стаціонарні відділення поштового зв’язку залишаються) здійснюється мобільними бригадами ПВПЗ №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42. До складу бригади кожного ПВПЗ входять начальник, листоноша та водій-супроводжувач.

Наголошуємо, що пересувні відділення поштового зв’язку надаватимуть повний спектр послуг, а саме: доставка поштових відправлень, періодичних друкованих видань, доставка та виплата пенсій, соціальних допомог, приймання всіх видів платежів на дому, передплати на періодичні видання, здійснення реалізації товарів народного споживання, знаків поштової оплати, поповнення рахунків мобільних операторів та багато інших, що є в переліку АТ «Укрпошта».

Графік роботи всіх відділень поштового зв’язку, в тому числі автоматизованих та пересувних, залежить від кількості населення та завантаженості відділення. Затверджений графік роботи кожного відділення Укрпошти можна переглянути на офіційному сайті в розділі «відділення» за посиланням https://offices.ukrposhta.ua/.

Проєкт пересувних відділень допомагає виконати низку урядових програм та є продовженням стратегії забезпечення українців зручними та доступними послугами. Зазначимо, що до всіх позитивних аспектів для жителів (і клієнтів, і працівників Укрпошти) можна додати кілька пунктів, що стосуватимуться громади в цілому:

  • 3 запровадженням пересувних відділень 100 відсотків населення матиме доступ до всіх необхідних їм послуг у сучасному форматі.
  • З купівлею Укрпоштою банку 100 відсотків населення села вперше отримає доступ до банківської інфраструктури та зможе долучитись до безготівкового обслуговування.
  • Вивільнені старі відділення Укрпошти будуть продані громаді чи інвесторам, які будуть готові вкласти кошти у ремонт та побудувати необхідну для населеного пункту точку інфраструктури.
  • Розвиватиметься малий бізнес. Із запровадженням ПВПЗ хендмейд виробники можуть розпочати свій маленький бізнес на міжнародних онлайн майданчиках для продажів. Для цього Укрпошта забезпечує банківські та логістичні послуги. Ми вже маємо сотні прикладів людей, які стали успішними підприємцями, починаючи з виробництва на власній кухні. Завдяки пересувним відділенням вони зможуть без проблем надсилати товари до 192 країн світу.
  • Після прийняття змін до закону про продаж землі купувати ділянки для сільського господарства можна тільки у безготівковій формі. Враховуючи те, що у маленьких селах немає ні банків, ні банкоматів, пересувні відділення – це єдиний спосіб для фермерів та ОТГ здійснювати комерційну діяльність у цій площині.

Повну інформацію про проєкт можна знайти на офіційному сайті Укрпошти https://www.ukrposhta.ua/ua/peresuvni-viddilenja.

Дякуємо Вам за звернення.

Сподіваємося на взаєморозуміння та плідну співпрацю.

В’ячеслав МАРИНИЧ,

директор Сумської дирекції

Акціонерного товариства «Укрпошта».

Додати коментар