Стрічка новин
Залишаймося друзями і в 2021-ому!: Нинішня осінь прийшла, як завжди, тоді, коли її не зовсім чекали: покоротшав день, стали холодними ночі, не чути співу птахів. Він просто людяний: На жаль, настав той час, коли все частіше в душі поселяється зневіра в людях, коли вражають їхні черствість, грубість, байдужість. Інформація про стан оперативної обстановки на території м. Лебедина та Лебединського району з 15 по 21 березня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП надійшла 101 заява та повідомлення громадян, з них Чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото: Показання газового лічильника у чат-боті 7104ua у Viber можна підтвердити фотографією. Після ручного введення показань чат-бот Всеукраїнський тиждень у міських бібліотеках: Сьогодні модні гад­же­ти витісняють та­ке необхідне для все­бічного розвитку дитини чи­тан­ня книг. У кращому випадку юне покоління вибирає електронні видання. Кандидати на посаду міського голови: Лебединська міська територіальна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів для участі у місцевих виборах. Завершена процедура реєстрації 102: що трапилось? з 15 по 21 листопада 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 107 заяв та І знову зустріч…: 90-ті роки. Випускники входили у самостійне життя якраз на межі розпаду однієї країни і народження іншої. Разом із її становленням Туберкульоз виліковний!: Зараз у світі є серйозна проблема COVID-19,але не потрібно забувати і про не менш небезпечне захворювання Піротехніки ДСНС знешкодили боєприпаси, на які натрапили грибники: 24 листопада  групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування  Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), було проведено роботи

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Результативність та  достовірність дос­ліджень залежать  від якісної підготовки хворих та дотримання медичним  персоналом   правил відбору і доставки матеріалів. Недотримання цих правил   призводить до  хибних позитивних результатів  та перехресної  контамінації  проб.

Що не можна робити перед  відбором матеріалу:

  • За 6 годин до відбору матеріалу – не використовуйте спреї чи таблетки для горла.
  • За 3-4 години – не їжте, не пийте, не полоскайте рот, не жуйте цукерки чи гумку,  не чистіть зуби та не паліть.
  • Категорично забороняється: скупчення людей у приміщеннях  для  їх обстеження, несвоєчасна заміна персоналом  гумових  рукавичок  після кожного хворого, максимум двох  з дезінфекцією  рукавичок між ними; використання інструментів без  їх дезінфекції, використання пробірок, кришки яких захлопуються, а не загвинчуються; ні в якому разі палички тампонів не повинні проштрикувати пробки або заважати їм щільно закриватися, забороняється пакування пробірок  у  непрозорі пакети,   пакети  без  застібки; забороняється пошкодження пробірок, пробок і пакетів.
  • Максимальний термін зберігання назофарінгеальних зразків  при температурі  40С   складає  не більше  24-72 годин, наявність в термоконтейнерах  заморожених  термоелементів  обов’язкова.

Дотримання вказаних правил  убезпечить громадян від недостовірних результатів досліджень.

За матеріалами  ДУ   «Сумський   ОЦ КПХ  МОЗ  України».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар