Стрічка новин
Провели чемпіонат України віртуально: Попри те, що в світі карантин, це не привід відмовлятися від активного життя. Це й довела Всеукраїнська федерація кіокушинкай карате.22 Продовжили традицію: «Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій Підопригори: Поліція викрила жительку Лебедина у скоєнні крадіжки: Правоохоронцям знадобилося буквально півгодини, аби не лише встановити особу злодійки, а й розшукати її за місцем проживання. До рідного міста – з любов’ю: Лебедин відзначив 367-й День народження і День Незалежності України. На жителів міста та громади чекали різноманітні конкурси та розваги, майстер-класи Крадійку в Лебедині затримали: 29 червня працівники відділення поліції № 3 (м. Лебедин) розкрили крадіжку грошей, яку здійснила невідома жінка, що зайшла до хати Збережемо хліб від вогню: Влітку актуальною стає проблема збереження врожаю від виникнення пожеж. У цей час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах – Процес декларування стає простіше!: Процес відкриття нового бізнесу стає простіше. Для надання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки Станом на 28 вересня 2020 року на Сумщині 3813 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 141 особи (Суми - 103, Шостка - 3, Конотоп - 8, Ромни - 5, Ми вдячнi вам, лiкарi!: Сьогодні ми пропонуємо читачам діалог з наймолодшою лікаркою інфекційного відділення по наданню допомоги хворим з підозрою та підтвердженням COVID-19 –

У черзі на вакцинацію:

– Я сьогодні  приїхала о 7-ій ранку і вже була десята в черзі!

– Нам пощастило, а то б довелося стояти не одну годину. Присісти людям ніде – ні стільця, ні лави, тіснява. В одній черзі інфіковані й здорові. І це не тільки в Лебедині – скрізь так.

– Налякані люди смертями, які вже нараховуються до семисот і більше. Але чула, що вже випробовуються на мишах таблетки від коронавірусу. Вчені по всьому світу працюють, спасибі їм. Але дивує, чому так багато медиків інфікуються? Вони що, невакциновані?

– Боїться дехто негативних наслідків у майбутньому, комусь хвороба не дозволяє. Однак медики повинні бути захищені в першу чергу. Ми на них сподіваємося, що нам допоможуть…

х Х х

На вулиці розмовляють дві сусідки:

– Вам поміняли сьогодні електричний лічильник?

– Ні, ми з чоловіком були вдома, але до нас ніхто не заходив.

– Прийдуть ще. Кажуть, що лічильники міняють по всьому місту. Електрикам ціла партія їх прийшла, і тепер вони думають, як встигнути це зробити до нового року.

– Мене це не дуже й турбує, якби тільки світло не відключали. Не хочеться повертатися в ті часи, коли свічки в торгівлі були в дефіциті…

х Х х

Розмовляють чоловік і жінка у парку в центрі міста, осіннього ще теплого сонячного дня.

Чоловік:

– Була б ти в армії, знала б, що це таке.

Жінка:

– Я тебе благаю: був би ти в пологовому будинку, втік би назад в армію.

х Х х

Розмовляють дві подружки, на перший погляд, студентки:

– Ти чого така щаслива?

– Василя рудого знаєш? Обіцяв одружитися.

– Та ти що? А коли обіцяв?

– У березні.

– У березні всі чоловіки те й роблять, що обіцяють. Як «мартовські» коти…

х Х х

Біля продовольчого ринку зустрілися два чоловіка, розмовляють. Вигляд у кожного, як після серйозного перепою.

– А шо ми вчора з тобою пили?

– Сначала водку, тоді пиво, а після знову шліфонули пивом?

– А що вчора був якийсь великий празник?

– Ні, гроші.

х Х х

Розмовляють дві жіночки на зупинці:

– Чого це ти сьогодні раніше, ніж, зазвичай, йдеш на роботу?

– Та забула свій мобільний телефон учора на роботі. Я ж без нього, виявляється, жити не можу. Цілий вечір учора тільки те й робила, що про телефон думала: ні зателефонувати нікому не можу, ні новини в Інтернеті переглянути.

– Так, залежні ми стали від сучасних гаджетів.

– Я й думаю, як ми раніше без мобілок жили? На пошту ходили дзвонити, в кого вдома телефону не було. Листи писали родичам, телеграми надсилали. І це ж не так давно було!

х Х х

Розмовляють молоді мами на дитячому майданчику в центрі міста:

– Як ваш перший рік навчання в школі проходить, багато уроків задають?

– Ой, не питай, дистанційка ж зараз навіть у першачків. Добре, що в нас є бабуся, доводиться їй приходити до нас додому і слідкувати за онучкою. А якби не вона, як би я залишала одну дитину у 6 років саму вдома?! Та ще ж потрібно сидіти за комп’ютером і вчитися.

– А говорили ж, школи, у яких 80 відсотків вакцинованих учителів, будуть працювати і в карантин?

– Говорили, ми на це й сподівалися, а закрили всі школи.

– Так це ж знову обман!

– Я тільки не розумію, чому можна відразу після вакцинації йти на роботу? Лікарі говорять, що вакцина починає діяти тільки через два тижні після другого щеплення.

 

Розмови підслухав і записав

Никанор Лагідний.

Додати коментар