Стрічка новин
Ціни на ринку на 1 липня 2020 року: М’ясо (1кг) – 100-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Її життя – це справжній подвиг: Місто Лебедин – рідне для Ольги Василівни Улько, бо саме тут вона вперше відкрила оченята на незбагненний світ, який із Здоров’я - понад усе!: За минулий тиждень, з 29.03. по 4.04.2021 р. включно, по Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано 223 хворих на COVID-19. Хай щастя та мир зIгрIвають оселю: Чарівна жінка, любляча матуся, мудра бабуся, чудова прабабуся, добра подруга, гарна сусідка. Всі ці слова можна дарувати дорогій нашій Ользі Знайомтеся: наш земляк Володимир Курило: Наш Лебединський край багатий відомими далеко за межами України іменами. Про багатьох із них читачі тижневика «Будьмо разом» дізналися із Це загрожує життю: Цей аварійний люк знаходиться по вул.Карпова, перед мостом на тротуарі. Цією дорогою люди йдуть в лікарню, дитячий садочок, який неподалік. Лебединське відділення поліції очолив новий керівник : Сьогодні на відеоселекторній нараді Руслан Пиняга представив тимчасово виконуючого обов‘язки начальника Лебединського відділення поліції - Богачова Жінка на власному подвір’ї травмувалася від вибухівки.: У селищі Ни­зи 71-річна жінка потрапила в прий­мальне відділення Сумської цент­ральної лікарні з осколковим непроникаючим пораненням грудної клітини. Відно­вив свою роботу вокзал станції Лебединська: 1 червня 2020 року, відно­вив свою роботу вокзал станції Лебединська. Приміські каси починають свою роботу з 4:30. Виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 гривень: Марина Лазебна: Після набрання чинності змін до держбюджету потрібно близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати. Рішення парламенту дає

Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 128 заяв та повідомлень громадян, з них 9 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з яких 3 звернення було внесено в ЄРДР по факту смерті громадян.

При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

26 жовтня зі служби 102  надійшло повідомлення від 58-річної мешканки одного із населених пунктів Лебединської громади про те, що  в певний період часу невідома особа, шляхом пошкодження дверей,  проникла до будинку заявниці, звідки таємно заволоділа комп’ютером та  колонками. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України.

28 жовтня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від слідчого відділення поліції № 3 про те, що ним під час досудового розслідування по кримінальному провадженню  від 16.07.2021 року встановлено, що гр..Ф., раніше судимий за ч. 1 ст. 369 КК України, на початку червня 2018 року вчиняв розпусні дії стосовно малолітньої. Таким чином в діях гр..Ф. вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України – розбещення.

28 жовтня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від слідчого відділення поліції № 3 про те, що ним під час досудового розслідування по кримінальному провадженню  від 16.07.2021 року встановлено, що гр..Ф. з червня 2020 року, діючи повторно, вчинив насильницькі дії сексуального характеру стосовно малолітньої. Таким чином в діях гр..Ф. вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 6 ст. 153 КК України.

28 жовтня  до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від дільничного офіцера поліції про те, що під час розгляду матеріалу звернення  від 20.10.2021р. був виявлений факт крадіжки газових труб з господарства в с. Пристайлове. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

28 жовтня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла письмова заява від 20-річного місцевого мешканця про те, що місцевий мешканець гр. Є. 28.10.2021 року близько 16 год. завдав тілесні ушкодження заявнику у виді забійної рани голови. По даному факту відомості внесені в ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України.

За інформацією відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції.

Додати коментар