Стрічка новин
Лебединське бюро правової допомоги повідомляє: Відповідальність за несплату аліментів: Статтею 51 Конституції України проголошено, що батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. Обов’язок батьків утримувати дитину до досягнення нею Відвідали острів Хортиця: Під час цієї екскурсії лебединці дізнались багато цікавого про одне з найвідоміших, найславетніших історичних місць України, її гордість і святиню. Олександр Басанець - відомий український художник-живописець: Лебединська земля здавна славиться майстерними, талановитими людьми. Одним із них є старійшина мистецького цеху Лебединщини Олександр Дмитрович Басанець, Обережно, шахраї!: Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи закликає сумчан не вірити шахраям, які користуються УВАГА: ШАХРАЇ!: Поліція застерігає: у зв’язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом на тери­торії регіону збільши­лася кількість шахрайств. У них все під контролем: Останнім часом зима вступила в свої права, і нарешті засніжило. Особливо додало сніжку в минулий понеділок. Здавалося, що після цього 102: що трапилось? з 27 липня по 2 серпня 2020 року: 28 липня до чергової частини надійшла заява від 46-річної місцевої мешканки про те, що в певний період часу з веранди Питання вакцинації населення - під контролем: 13 листопада Лебединщину з робочим візитом відвідали заступник голови Сумської ОДА Олена БОЙКО і начальник управління охорони здоров’я ОДА Сергій Була така Лебединська геологічна партія глибокого буріння: Повертаючись у далекі 60-ті роки минулого століття, лебединці старшого покоління, певно, пам’ятають, що у нашому місті заснували тоді таку організацію, У червні закінчується нерест на всіх водоймах: Сумський рибоохоронний патруль нагадує громадянам та рибакам – любителям про терміни закінчення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів:

На території Сумської області з жовтня по листопад 2021 року проводиться комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності, попередження дорожньо-транспортних пригод під умовною назвою «Автобус-2021».

У цей період звертається особлива увага на виявлення фактів порушення водіями Правил дорожнього руху України, що призводять до настання дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв, які здійснюють регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів. А саме:

– керування транспортними засобами в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння;

– правил проїзду перехресть;

– правил проїзду пішохідних переходів;

– користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку;

– керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом;

– порушення вимог дорожніх знаків та розмітки;

– правил зупинки та стоянки.

Керівництво відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції звертається до громадян у період проведення комплексу профілактичних заходів і в подальшому дотримуватися норм чинного законодавства та пам’ятати про власну безпеку та безпеку інших осіб, які є учасниками дорожнього руху. Про усі правопорушення, очевидцями яких ви стали, закликаємо оперативно інформувати на службу 102 або за номером мобільного телефону чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) 0668607142.

Олег МАМЕЦЬ,

капітан поліції, начальник СРПП.

Додати коментар