Стрічка новин
Порушив – отримуй!: За період весняно-літньої заборони вилову водних біоресурсів інспекторами Сумського рибоохоронного патруля проведено 31 рибоохоронний рейд та викрито 262 порушення природоохоронного З 22 травня - другий етап пом’якшення карантину: Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу. «Серед пом’якшень, які ми пропонуємо з 22 травня, Як ми скорочували відстань: На початку шістдесятих проходив я строкову військову службу на одному із підводних човнів Тихоокеанського флоту. Перед черговим автономним походом, як «Одруження онлайн» – актуальний виклик сьогодення: Після повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану. 102: що трапилось? з 13 по 19 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 116 заяв та повідомлень Життя прожити – не поле перейти: Так говорить народна мудрість. Отож, і життя кожної людини неодмінно є неповторним, неординарним та особливим. Як і в нашої колеги, У Лебедині рухнула головна новорічна ялинка: Конкурс, запропонований нашим активним читачем: Сергій Шивяков – постійний читач тижневика «Будьмо разом» і шанувальник «Куточка рибалки». А ще він – рибалка-любитель, як кажуть, від Звернення Володимира Зеленського. Головне::   ◾️Російська армія все ще має значний потенціал для продовження атак. Обстріли наших міст продовжуються, Маріуполь заблокований, ракетні та авіаційні удари I в спорті теж разом: Нещодавно в обласному центрі пройшов другий відкритий турнір по корнхолу.Його організувало і провело керівництво об’єд­нання гро­мад­ської організації «Спортивний клуб інвалідів

Малювати картини руками не можна,

                        Лише серцем, що б’є у душі…

                        В тій, де мешкає дивний художник,

                        Що натхнення черпає в собі.

   

Саме цими поетичними рядками була відкрита в Лебединському краєзнавчому музеї виставка картин вихованців Лебединського центру позашкільної освіти художньо - естетичного відділу гуртка «Образотворче мистецтво та декоративно – прикладне мистецтво» (керівник Олена Верхова).

Виставка картин – це завжди свято, це можливість зустрітися з прекрасним, а особливо, якщо автори цих картин – діти. Що ж малюють діти? Чому присвячені їхні рукотворні шедеври? Що надихає юних митців?

Дивлячись на дивовижні роботи дітей, розумієш,  наскільки їхній світ яскравий, світлий і величний. Це справжній «Живописний калейдоскоп». У них багато душевного тепла, любові, радості, фантазії, казки.

Діти своїми роботами неначе відкривають нам, дорослим, новий світ – незнайомий, несподіваний, трохи таємничий і бажаний, а, може, й дещо забутий. Юні художники малюють усе, що їх хвилює, усе, що їх радує і тривожить. Свої мрії й бажання вони втілюють у картинах, необмежених тематикою (є де розгулятися фантазії!), технікою виконання, жанром.

Усі експоновані роботи  мають свою душу і змінюють світогляд дорослих. Ці картини хвилюють і захоплюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру в усе добре, що існує в світі. Діти-художники – майстри неповторності, бо саме вони вміють доторкнутися поглядом до душі, помітити непомічене іншими й зробити його зрозумілим для кожного, хто дивиться на картину.

Світлана Бражніченко,

старший науковий співробітник

Лебединського краєзнавчого музею.

Коментарі  
0 #1 ОГО! 28.10.2021, 14:38
Шановнi поети! Треба ж перечитувати те, що у вас написалося!

"Малювати картини руками не можна,"
Звiсно, що не можна. Їсти борщ теж руками не можна, бо для цього iснуϵ ложка. А малювати треба не руками, а пензлем або олiвцем. В усякому разi, так нас вчила в першому класi наша Полiна Костянтинiвна.

"Лише серцем, що б’є у душі…"
Мало того, що серце у вас когось там б’є, так воно ще й б’ється в душi, а не в груднiй клiтинi! От же яка анатомiчна аномалiя.

"В тій, де мешкає дивний художник"
Художник мешкає в душi? Справдi, дивак! Сподiваюсь, вiн чоботи знiмає, як заходить до свого мешкання?

"Що натхнення черпає в собі".
Ну, й молодець! Не ходити ж йому з черпаком по сусiдям...
Цитата


Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар