Стрічка новин
Борги за землю доведеться повертати: Відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється відповідно до закону. Так і живемо: Стрімко летить час. Здається, зовсім недавно ми вітали одне одного із Новорічними святами, а вже завершується травневе буйноцвіття, щедро скраплене Інформація про стан оперативної обстановки на території Лебединської міської ради з 12 по 17 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 122 заяви та повідомлення Україна  наближається до запровадження карантинних обмежень: За добу 2 вересня 2021 р. в Україні  зафік­совано 2693 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), в тому числі дітей Таке-сяке, он яке…: Як відомо, із 1 січня цього року згідно із Законом України «Про утворення та ліквідацію районів» Лебединський район, як і З 1 липня 2020 року допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами: Управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. Коли п’яному море по шию: В народі кажуть, що п’яному море по коліна. А я хочу розповісти, коли п’яному море може бути і по шию. Вчимо старост: Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Чи зупиняється перебіг строків прийняття спадщини під час карантину?: Під час оголошеного в країні карантину державні та приватні нотаріуси, згідно з рекомендаціями Мін’юсту, здійснюють прийом громадян за попереднім записом 5 нюансів трудових відносин між працівником та фізичною особою-підприємцем: За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, фізичні особи-підприємці становлять вагому частку від усіх роботодавців.

Малювати картини руками не можна,

                        Лише серцем, що б’є у душі…

                        В тій, де мешкає дивний художник,

                        Що натхнення черпає в собі.

   

Саме цими поетичними рядками була відкрита в Лебединському краєзнавчому музеї виставка картин вихованців Лебединського центру позашкільної освіти художньо - естетичного відділу гуртка «Образотворче мистецтво та декоративно – прикладне мистецтво» (керівник Олена Верхова).

Виставка картин – це завжди свято, це можливість зустрітися з прекрасним, а особливо, якщо автори цих картин – діти. Що ж малюють діти? Чому присвячені їхні рукотворні шедеври? Що надихає юних митців?

Дивлячись на дивовижні роботи дітей, розумієш,  наскільки їхній світ яскравий, світлий і величний. Це справжній «Живописний калейдоскоп». У них багато душевного тепла, любові, радості, фантазії, казки.

Діти своїми роботами неначе відкривають нам, дорослим, новий світ – незнайомий, несподіваний, трохи таємничий і бажаний, а, може, й дещо забутий. Юні художники малюють усе, що їх хвилює, усе, що їх радує і тривожить. Свої мрії й бажання вони втілюють у картинах, необмежених тематикою (є де розгулятися фантазії!), технікою виконання, жанром.

Усі експоновані роботи  мають свою душу і змінюють світогляд дорослих. Ці картини хвилюють і захоплюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру в усе добре, що існує в світі. Діти-художники – майстри неповторності, бо саме вони вміють доторкнутися поглядом до душі, помітити непомічене іншими й зробити його зрозумілим для кожного, хто дивиться на картину.

Світлана Бражніченко,

старший науковий співробітник

Лебединського краєзнавчого музею.

Коментарі  
0 #1 ОГО! 28.10.2021, 14:38
Шановнi поети! Треба ж перечитувати те, що у вас написалося!

"Малювати картини руками не можна,"
Звiсно, що не можна. Їсти борщ теж руками не можна, бо для цього iснуϵ ложка. А малювати треба не руками, а пензлем або олiвцем. В усякому разi, так нас вчила в першому класi наша Полiна Костянтинiвна.

"Лише серцем, що б’є у душі…"
Мало того, що серце у вас когось там б’є, так воно ще й б’ється в душi, а не в груднiй клiтинi! От же яка анатомiчна аномалiя.

"В тій, де мешкає дивний художник"
Художник мешкає в душi? Справдi, дивак! Сподiваюсь, вiн чоботи знiмає, як заходить до свого мешкання?

"Що натхнення черпає в собі".
Ну, й молодець! Не ходити ж йому з черпаком по сусiдям...
Цитата
Додати коментар