Стрічка новин
Майстерня свята LeKost - свято повинно бути казковим!: Майстерня свята LeKost EVENT представляє компанію казкових друзів: допитливого міньйона Кевіна, бешкетника домового Бубу, мегапозитивного Губку Боба Любительське рибальство на орендованих ставках: Відповідно до ст. 51 Водного Кодексу України та ст. 14 Закону України «Про аквакультуру» орендарі водного об`єкта зобов`язані передбачити місця 102: що трапилось? з 20 по 26 липня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 117 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації містили Вони мають право на щомісячну допомогу: 29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної Перемога у конкурсі «Перлина-Fest» online: Дар’я Голуб та Ангеліна Трикоз – талановиті сестрички. Вони віддають мистецтву хореографії більшість свого вільного часу. З раннього дитинства є Як працюватимуть пересувні відділення поштового зв’язку: Опрацювавши запит редакції тижневика «Будьмо разом» про надання інформації щодо роботи відділень поштового зв’язку Лебединської територіальної громади з 01 жовтня Кабмін знизив ціну на газ: Відтепер гранична ціна на газ із лютого – 6,99 грн за кубометр. Це означає, що постачальники газу більше не зможуть Весняні яблука: Сільська вчителька-пенсіонерка, яка є героїнею циклу нарисів, зиму, як і перший місяць нетеплої весни, що затяглася,  пережила спокійно. З допомогою Поспілкувалися і відпочили: Осінь… Це – неймовірна казка. Сама природа раділа нашому професійному святу – Дню працівників освіти. А в Лебединському коледжі ім.А.С.Макаренка Згадаймо ще одного льотчика-штурмана: Зі сторінок тижневика «Будьмо разом», котрого я передплачую й із задоволенням читаю, дізналася про долі льотчиків, які загинули за тих

Напередодні свята – Дня автомобіліста і дорожника – ми завітали на автотранспортне підприємство, що створене в Лебедині у 2004 році, директором якого є Ігор БУДНИК.

Займається АТП відповідно до дозволів регулярними пасажирськими та вантажними перевезеннями, що здійснюються як по області, так і в межах України. Для цього є в наявності 11 транспортних засобів.

З повагою в автопарку ставляться до водіїв, які перевозять пасажирів та різні вантажі. Це Іван МІНЯЙЛО, Павло КУДЛАЙ, Валерій НОВАК, Володимир СУЩЕНКО, Василь КРИШТОП. Шкода тільки, що молодь не має бажання йти сюди працювати, адже робота ця не з легких.

За технічним станом транспорту пильно слідкує механік Василь ГОЛУБ (працює механіком з 1973 року).

Перед виїздом у рейс кожен водій обов’язково проходить медичний огляд. На підприємстві є власний медичний пункт, а завжди привітна медична працівниця Тетяна ЯКОВЛЄВА вже більше 30 років слідкує за здоров’ям водіїв. Також у автопарку є власна кімната відпочинку, щоб водії перед рейсом, або після нього могли відпочити. Тут для цього є все необхідне: ліжка, душова, мікрохвильова піч, газова плита, холодильник, пральна машинка.

На цьому фото також перевізники: Сергій ДІДЕНКО, Микола ВОСКОБОЙНИК, Віктор ЯКОВЛЄВ. Всі вони мають трудовий стаж більше 30-ти років.

Зі святом вас, шановні автомобілісти! Гладеньких вам доріг, безаварійних рейсів і вдячнх пасажирів!

                                                                                                                                                                                   Фото Вікторії БЕРЕСТ.

 

 

Додати коментар