Стрічка новин
Провели рейд: Працівники Лебединського районного сектора Уп­рав­ління ДСНС України в Сумській області, спільно з пра­цівниками Лебединського держлісгоспу, Самурай: Проживав у нашому селі один дивний дідусь, якого боялася малеча. Чому? Діти й самі не знали. Можливо, тому, що він Вже рік, як у Лебединській центральній районній лікарні діє відділення медичної реабілітації: Одним із пріоритетних напрямків розвитку галузі охорони здоров’я є надання якісних та доступних медичних послуг населенню. Це і є основною Спогад щемний і сумний: Чим далі відходять в історію події Великої Вітчизняної війни, ті страшні і чорні роки виборювання від фашизму нашої рідної землі, На Сумщині поліція затримала крадіїв водонапірної башти: Ними виявились троє раніше судимих жителів міста Лебедин. Спокусилися вони на гідротехнічну споруду, що знаходилась на території колишньої Навчання на карантині. Думки студентів: Новий навчальний рік теж, як і закінчення попереднього, продовжив для студентів «еру дистанційки». Такі зміни сколихнули всю Україну, та не Тариф збільшився: До редакції тижневика «Будьмо разом» звернувся читач з Лебедина. Він був упевнений, що заплатив за вивіз сміття наперед, але виявилося, Шанс, який не можна втратити: Ці мужні чоловіки мають робітничу професію і багато років життя віддали Лебединському підприємству – ТОВ «Укртранспневматика». Щоб поспілкуватися з трудівниками, Дорогі співвітчизники! : Щиро вітаємо усіх християн з Воскресінням Христовим! Великдень – свято духовного очищення та оновлення, яке сповнює наші серця непохитною вірою Професійна орієнтація – це важливо: Професійна орієнтація – це допомога людині у виборі або зміні професії, нового робочого місця. Професійна орієнтація осіб, які звернулися до

Відомо, що граф Капніст по відношенню до простих людей мав ліберальні погляди. На своїх землях, на хуторах він вирощував породистих коней-скакунів, яких продавав у Європу. Міг з простими конюхами годинами розмовляти про цих улюбленців.

Одного разу від «пильного» сусіда йому надійшла заява, що селянин Заплюйсвічка в його урочищі зрізав дуба і приніс додому. Граф Капніст сів у легеньку прольотку на двох колесах і поїхав до мужика.

Так, дійсно, серед двору в нього він побачив зрізаний дуб. На запитання графа, що він оце робить, Заплюйсвічка так перелякався, що,  висловлюючись військовим терміном, його «закобурило», і він не зміг вимовити жодного слова. («Закобурило» – це коли військова,  дуже схвильована людина, хоче швидко вихопити пістолет, а він стає наперекіс, і його не можна дістати з кобури). Так він «закобурений» і стояв посеред двору, а граф продовжував: «Якщо  будеш тягати такі вантажі, ти ж надірвешся і помреш. Ти звернувся б до мене, сказав, що тобі потрібен дуб. Я б тобі дав коника, доручив лісникові, щоб він зрізав його, завантажив, а ти привіз би додому». Граф Капніст поїхав, а ошелешений мужик довго стояв посеред двору з розкритим ротом. Він чекав зовсім іншої реакції від графа за самовільний зріз дуба, а той лише потурбувався про його фізичний стан.

Незадоволеним у цій історії залишився тільки сусід-«стукач».

Олексій Дученко,

м. Лебедин.

Додати коментар