Стрічка новин
Демографічна статистика: У Лебедині та районі протягом березня зареєстровано 10 шлюбів та 1 розлучення. У березні на Лебединщині зареєстровано 18 дітей. З Жорстоке вбивство: За клопотанням Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури підозрюваному, який позбавив життя 90-річної жінки, щоб приховати злочин, рішенням Небо кликало, кликало і… забрало: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує проєкт пам’яті земляків-льотчиків, котрі народилися на Лебединщині і в м. Лебедині, але за різних обставин, Вони серед лідерів: За підсумками трудового суперництва серед дванадцяти лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за III квартал 2021 року Відповідальність операторів поштового зв’язку за втрату (пошкодження) поштового відправлення: Ви відправили посилку з подарунком своїм рідним в інше місто, але вони її не отримали. На жаль, випадки, коли оператори 102: що трапилось? з 26 по 30 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 69 заяв та повідомлень Просимо відгукнутися: До редакції тижневика звертаються наші читачі, жителі Лебедина, які позитивно  відгу­куються, про меморіальний комплекс по вул. Сумській, музей просто неба, Є перший кандидат на посаду голови Лебединської ОТГ: Учора, 16 вересня, Лебединська міська територіальна виборча комісія зареєструвала першого кандидата на посаду голови Лебединської міської ОТГ. Шановні громадяни!: Наразі на території Лебединщини триває операція «МАК». Мета її – виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, На території області знову активізувалися телефонні шахраї: Черговою жертвою зловмисників стала 33-річна жителька Лебедина. Зловмисники використали схему «дзвінок з банку» та заволоділи грошима на суму 12 600

Трудівники КП «Водоканал» працюють в надзвичайно складних умовах: за будь-якої погоди, у вихідні дні їм доводиться займатися ремонтом, відновленням водопровідної системи міста.

«Але всі ці роботи, – зазначає керівник підприємства Олександр Савеко, – ускладнюються тим, що труби, яким уже більш ніж по 40 років, дуже зношені й інколи не підлягають ремонту. А коштів на заміну мереж майже немає». Трішки додала оптимізму ремонтникам реконструкція водопроводу в центрі Лебедина, де останнім часом було дуже багато поривів.

І все ж, не дивлячись на різні труднощі й негаразди, колектив КП «Водоканал» працює сумлінно і злагоджено, забезпечуючи жителів міста водою, необхідним тиском у системі. А вода в Лебедині дуже смачна, про це навіть люди, які сюди приїжджають, говорять.

На знімку (зліва-направо): Олексій МОШЕНСЬКИЙ (оператор екскаватора), Василь МАРЧЕНКО (слюсар АВР, бригадир), Григорій САЛАЄВ (слюсар АВР), Іван БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ (водій).                                                                                                                                                          

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар