Стрічка новин
Мова має значення: Наша сім’я мешкає в селі над трасою. Всі ці ворожі танки та інша техніка проходили просто під вікнами. Слава Богу Ви, діду, ще славно тримаєтесь!: Зустрілися старий із молодим, і вийшла між ними ось така розмова. – Пам’ятаєте, чим скінчилась вся  та справа з євробляхами? Як Упродовж доби виявили 13 боєприпасів часів минулих війн: 8 червня о 14:00, до Служби порятунку «101», надійшло повідомлення про небезпечну знахідку. Предмет попередньо ідентифіковано працівниками підрозділів Новий закон про підтримку бізнесу на час карантину: Президент України підписав Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової Уже не можуть воювати: рф виводить деякі підрозділи з України, щоб відновити боєздатність: Досить велика кількість російських підрозділів виводить війська за межі України, на територію рф або Білорусі, щоб відновити їх боєздатність. Повідомляє Шановні жителі громад 162-го виборчого округу!: Щиро вітаю всіх зі святами, що від­зна­чаються водночас 14 жовтня, –  Покрови Пресвятої Богородиці, Днем  Українського  козацтва та  Днем захисників  Жителя Сумщини судитимуть за сексуальне насильство, розбещення малолітньої та спробу підкупу слідчого: Лебединським відділом Сумської окружної прокуратури затверджено та 13 січня 2022 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно 50-річного жителя Сумського Збережемо ліс від вогню: Нам пощастило народитися й жити серед  дивовижної природи. Серед  лісів із чистим та цілющим повітрям, серед різнотрав’я лугів, загадкових галявин. Кіберполіція викрила понад 100 осіб, котрі наживалися на людському горі під час війни: Найрозповсюдженішими схемами шахрайства в умовах воєнного стану є псевдоблагодійність, пропозиції з оренди неіснуючого житла, фейкові пасажирські перевезення та продаж неіснуючих Футбол – це гра, яка об’єднує: Під час нашої розмови така думка прозвучала з вуст президента футзального клубу «Автомобіліст» Івана Минюка, який до того ж є

Анатолій Рось народився 12 червня 1946 року у м. Ле­бедині Сумської області. Випускник міської середньої школи №5. Тут навчався із 1953-го по 1964-ий рік.

Після закінчення школи вступив до Київського вищого інженерного радіотехнічного училища протипо­вітряної оборони (КВІРТУ ППО) – вищий військовий заклад про­фесійної освіти з підготовки офі­церських кадрів радіотехнічних війск ЗС СРСР, який закінчив у 1969 році. Загалом  службі на різ­них посадах у лавах Збройних Сил присвятив 38 років життя і дос­лужився до звання полковника. Здебільшого присвятив себе науковій діяльності.

Після звільнення з лав Збройних Сил України продовжував працювати в Національній академії Збройних Сил України у м.Києві на посаді професора кафедри інформаційної боротьби.

Кафедра застосування інфор­ма­ційних технологій та інформаційної безпеки, як складова структурна час­тина інституту інформаційних технологій Національного універ­ситету оборони України імені Івана Черняховського, була створена у червні 2012 року. Вона об’єднала два напрямки: інформаційно-ана­літичне забезпечення органів вій­сь­кового управління та уп­равління інформаційною безпекою у Збройних Силах.

Напрямок інформаційної боро­ть­би бере свій початок з кафедри інформаційної боротьби На­ціо­нальної академії оборони Ук­раїни, яка була створена у 2001 ро­ці. Біля джерел створення кафед­ри та започаткування освітнього і нау­кових напрямів інформаційної боротьби та забезпечення ін­фор­маційної безпеки держави стояв доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Олександрович Рось.

З 2002 року кафедрою була започаткована підготовка фахівців для вищої ланки керівництва Збройних Сил України та інших військових формувань, державних службовців, фахівців оперативно-тактичного рів­ня, науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації – кандидатів і докторів наук усіх спеціальностей та спеціалізацій з питань інфор­ма­ційної боротьби.

У 2007 році у зв’язку з реор­га­нізацією Національної академії обо­рони України кафедра була роз­формована і знову створена у складі інституту державно­го військового управління На­ціо­нального університету оборо­ни України 1 березня 2010 року. З 1 липня 2012 року напрямок інфор­маційної боротьби ввійшов до складу об’єднаної з напрямком ін­формаційно-аналітичного забез­пе­чення кафедри застосування інформаційних технологій та ін­формаційної безпеки. Першим завідувачем створеної кафедри став доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Рось. Згідно штату кафедра налічувала 9 осіб, з яких 5 – доктори технічних наук та 4 – кандидати технічних наук.

У 2013 році відбувся перший набір фахівців оперативно-тактичного рівня за спеціальністю “Управління інформаційною безпекою у Збройних Силах України”. З цього часу кафедра стає провідним підрозділом університету з питань організації, розвитку та вдосконалення системи інформаційної безпеки у Збройних Силах України.

Рось Анатолій Олександрович в рамках цього наукового напрямку має понад 200 наукових праць, серед яких дві монографії, один підручник, три навчальні посібники, підготував сім кандидатів наук, двох докторів наук.

Помер Анатолій Олександрович 6 жовтня 2014 року і похований у м.Дніпрі.

Підготував

Микола СЕВОСТЬЯНОВ,

випускник школи №5 1987 року.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар