Стрічка новин
Як дізнатися, чи подали на Вас до суду?: До Лебединського бюро правової допомоги звернулась громадянка із Лебедина. Кілька років тому вона оформила  кредит. Щомісячні платежі вносила вчасно, заборгованості Лебединське бюро правової допомоги застерігає: Як вберегтися від телефонного шахрайства. Наші пропозиції.: Останнім часом випадки телефонного шахрайства почастішали, а жертвами аферистів стають не лише люди похилого віку, але і представники молодого покоління. Злочинна організація: «Гідра». СБУ викрила наркокартель, який захищала ФСБ Росії: На зорі незалежності наша країна опинилась під прицілом транснаціонального наркокартеля, який вдалось ліквідувати, завдячуючи активній співпраці СБУ зі спецслужбами США Шановні читачі! : Це третя розповідь про життя сільської вчи­тельки-пенсіонерки. Перші дві  були опуб­­ліко­вані в газеті «Будьмо разом». Моя героїня спо­ві­дує активне життя, Вишиванка моя, вишиванка...: Заходячи до оселі Ганни Іванівни та Миколи Костянтиновича Лапоногових, які проживають у Кам’яному, мимоволі затамовуєш подих. За шахрайство – законне покарання: Лебединським відділом Ромен­ської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у суді стосовно мешканця с.Куданівка Лебединського району Б. З такими і село жило: Добре пам’ятаю, як моя перша вчителька Катерина Гаврилівна, прищеплюючи  нам, першокласникам, любов до науки, майже на кожному уроці повторювала, що Чотири покоління родини: Родина, сім’я... Як багато ці слова значать для кожної людини! Швидко минає час, діти виростають, вилітають з родинного гніздечка. Дні, Річні кільця у дерев і в луски риб: Вік риби визначають по лусці, на якій щороку відкладається річне кільце. Для цього досить підсушити луску і уважно її розглянути. Нові карантинні обмеження з 19 грудня: Кабінет Міністрів 14 грудня оприлюднив пере­лік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня. Зокрема, нові обмеження забороняють:

Щиро вітаю всіх зі святами, що від­зна­чаються водночас 14 жовтня, –  Покрови Пресвятої Богородиці, Днем  Українського  козацтва та  Днем захисників  і  захисниць  України!

У нашій державі завжди уклінно шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від ворожих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навали, а особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників зараз – під час російської агресії. У важкий для країни час у боротьбі за незалежність і суверенітет українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Це символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну! Вічна їм пам’ять!

З нагоди свят бажаю всім міцного здоров’я, добра та благополуччя, заступництва Божої Матері і Божого благословення, а воїнам-захисникам – ще й сили духу та мужності, стійкості та перемоги! Хай Покров Пресвятої Богородиці простягнеться над нами, дає нам мудрість і терпіння, береже мир та спокій у нашій державі та в кожній родині!

Слава українським воїнам і слава Україні!

З великою шаною та повагою –

Микола Задорожній, народний депутат України.

 

Шановні захисники України!

14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Поєднання цих свят - це  символічний зв’язок  поколінь  від славетної козацької доби до сучасності. Відтак ми вшановуємо всіх захисників України, які боролись і борються  за право бути вільними  людьми та  господарями на  сво­їй землі.

Мужність, героїзм, само­від­даність захисників і захисниць України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Висловлюю найщиріші вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, усім воїнам, які  надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашому народу.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

Слава Україні! Слава її захисникам!

З повагою Руслан СІРЕНКО,

голова Сумської районної державної адміністрації.

 

 

Шановна громадо Сумського району!

Прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу та від мене особисто з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва.

Дата 14 жовтня завжди була для українців сакральною і у розрізі сьогодення стала днем, коли пам’ять про захисників минувшини переплітається з гордістю за подвиг борців за щасливе теперішнє й майбутнє.

Ми схиляємо голови перед мужністю українських захисників, які перебувають нині на передовій захисту нашої країни, та безсмертним подвигом тих, хто заплатив найдорожчу ціну за незалежність нашої держави – власне життя.

У цей день варто згадати і всіх небайдужих та свідомих громадян, які своєю працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою також забезпечують захист нашої держави.

Шановні захисники та захисниці!

Козацького вам здоров’я, незлам­нос­ті духу та людської шани.

Нехай Пресвята Богородиця приносить мир, злагоду, добро, любов і достаток у кожну родину. Будьмо гідними нащадками всіх оборонців України!

З повагою Віктор Химич,

голова Сумської районної ради.

 

  

14 жовтня День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня – це день для усіх нас вод­ночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів України.

Висловлюємо повагу і вдячність українським воїнам, які вступили до лав  Української армії, взяли до рук зброю і стали на захист єдності нашої незалежної держави. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб українські солдати поверталися з нинішніх боїв живими та неушкодженими.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!

З повагою Магомед ГАЛАЄВ,

депутат Сумської обласної ради.

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар