Стрічка новин
Зайнятість населення - під контролем: Pайнятість населення - під контролемСьогодні вирішення питання зай­ня­тості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зай­ня­тості з робото­давцями. З піснею будьмо багаті душею!: Журналістські стежки, буває, пролягають у різних напрямках. А подорожі, поїздки – це завжди нові зустрічі, нові знайомства. Збережемо ліси разом!: Величезної шкоди лісовому господарству завдають лісові пожежі. Ліси, що створювалися десятки років, знищуються впродовж лічених хвилин. Ціни на ринку на 1 вересня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-160 грн. Сало (1кг) – 40-120 грн. Кібербулінг чи небезпечна гра? Що потрібно знати: Інтернет-технології стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. У 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, Ліс віддає їй свої щедроти: Мальовничий Лебедин є чарівним куточком України, барвистою квіткою Слобожанщини. Лебединська земля овіяна легендами, красива неозорими ланами з пишною зеленню лісів, Лебедин у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції : Лебедин у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції 12.03 – 04.04.2020 року «Чарiвнi барви Лебединщини»: Лебединщина надзвичайно багата здібними, обдарованими дітьми.  Ми в черговий раз пересвідчилися у цьому. Днями сузір’я талантів розквітло у Лебединському центрі Тенденція квітня обнадійлива: Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить Розпочато роботи по ремонту дороги Токарі-Межиріч: Спочатку ямковий ремонт від пам’ятника «Катюша» до Токарів, далі – підготовка до будівництва сучасної дороги до Межиріча.

У нашому житті досить часто трапляються неприємності. Однією з таких прикрих подій с дорожньо-транспортна пригода, яка завжди тягне за собою багато негативу:

чи то неприємні спогади, чи то довгу реабілітацію у медичних закладах, чи, не дай Боже, втрату близької людини.

3 настанням осіннього періоду, на жаль, ситуація на дорогах зовсім не покращилася, про що свідчить аналіз аварійності. Так, за вересень поточного року на Лебединщині сталося 7 ДТП з потерпілими, у яких 6 осіб загинуло та 6 отримали тілесні ушкодження. Проаналізувавши ці події, можна виділити кілька основних видів ДТП: зіткнення транспортних засобів, наїзд на транспортний засіб, що стоїть.

А причинами всього, як завжди, є порушення  Правил дорожнього руху, а саме: порушення швидкісних режимів як у місті, так і поза населеними пунктами, виїзд на зустрічну смугу руху, порушення правил маневрування, проїзду перехресть.

Багато лиха на дорозі трапляється через керу­вання транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, тоді, коли водієві все здається дуже легко і просто, коли межа безтурботності і легковажності зашкалює. Саме тоді і трапляється найнеприємніше: пошкодження майна, каліцтва, смерть.

Звертаючись до всіх і кожного, на­гадуємо про безпеку на дорозі, про яку ви повинні подбати особисто. За свої дії кожен повинен відповідати сам. Адже дорога помилок не прощає.

Відділення поліції № 3 (м. Лебедин)

Сумського РУП ГУНП в Сумській області.

Додати коментар