Стрічка новин
20-21 лютого у м.Суми відбувся «Відкритий чемпіонат м.Суми з боксу».: У заліку команди ОДЮСШ Колос м.Лебедин - 6 золотих та 5 бронзових нагород. Перші місця вибороли учні Лебединської ЗОШ №6 Практика – це серйозно!: Суспільство завжди потребувало висококваліфікованих фахівців у кожній галузі. На сьогоднішній день ця потреба не зникла, а навіть навпаки – зросла. Шановні жителі Сумського району!: Щиросердно вітаю вас із найсвітлішим святом усіх християн – Великоднем! Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над Династія стоматологів: В Будилці всі добре знають родину Головко, бо це родина стоматологів. Тому, якщо скажу, що кожен житель села хоча б Лебедин: вогнеборці приборкали загоряння господарчої споруди: 19 лютого о 08:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди на вул. Кутузова у м. Лебедин. На Оголошується конкурс: Сумська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: Життя Григорія Карпова як спалах зірки: Карпов Григорій Дмитрович (народився 21.01.1919р., м. Лебедин – помер 17.12.2009р., м. Москва) – радянський учений-філософ, фахівець у галузі соціальної філософії. Сумщина поки що у «зеленій» карантинній зоні: За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, Сумщину другий тиждень поспіль віднесли до «зеленої» карантинної зони. Ціни на ринку в м.Лебедині на 1 червня 2022 року: М’ясо (1кг) – 130-160 грн. Сало (1кг) – 50-150 грн. Знов чарує музикою нас духовий оркестр, який спиняє час....: У 1960-70-х роках майже кожне село Лебединщини мало свій духовий оркестр. У Кам’яному духовим оркестром, який діяв при СБК, керував

Ви любите милуватися золотавою осінню? Звісно, переважна більшість громадян скаже: «Так!» Ще б пак! Ось береза майорить жовтим листям, клен вкрився багрянцем (та хіба тільки він?).

А чого вартий погляд на осінні квіти – різнобарвні хризантеми та жоржини, веселі чорнобривці, лимонні і жовті гвоздики! Все це несе насолоду, піднесення, захоплення.

Коли милуєшся осінню, особливо порою «бабиного» літа, спливають у пам’яті рядки: «Червоні грона горобини». Це дерево й справді заворожує своєю красою.

До чого ці мої роздуми? А ось до чого. Їдучи асфальтівкою з Лебедина на Червлене, а чи прямуючи нею до лісу по гриби, певно, кожен милувався красою горобинових дерев, котрі висаджені свого часу обабіч дороги дбайливими руками лісівників. Та одного ранку довколишні мешканці побачили неподалік Хреста, що встановлений над трасою, на околиці міста, непривабливу картину: хтось убив красу горобинового дерева. Воно впродовж багатьох років радувало людей своєю чарівністю, віддавало щедрість урожаю. І раптом… Хтось познущався над деревцем, аби збагатитися його щедрими гронами, зрізав під корінь. Чому це зробив? Заради збагачення. Нахабно забрав плоди, здав їх приймальникам, котрі дали оголошення у засобах масової інформації про приймання червоної і чорної горобини. Одержав якісь гривні. Куди подів? Впевнені, на горілчані напої. Порядна людина такого не зробила б.

Так і хочеться поглянути цій людині (ні, варвару) в очі і запитати, у якого Сірка він їх позичав, ідучи на злочин, та й чи хоч одне деревце він посадив за своє життя?

Лежить тепер горобина над трасою, її верхівка сягає асфальтівки, ніби волаючи: «Приберіть мене з місця загибелі!».

Дивлячись на те нещасне деревце, бере острах, чи не спіткає така ж доля таких же його «сестричок», що ростуть у наших лісах?

Маргарита Зелена, жителька Лебедина.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар