Стрічка новин
Ветерани спорту Лебединщини не втрачають фізичної форми: 13 листопада 2020 року у с.Михайлівка Лебединського району відбулись змагання з міні-футболу «Кубок Лебединщини-2020»  серед  ветеранів спорту у віковій На сторожі життя і здоров’я людей: Указом Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року встановлено  професійне свято – День рятівника, яке щорічно відзначається 17 Кубок України зі змішаних бойових мистецтв: 15-16 жовтня у м.Тернополі відбувся Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA. У Кубку України взяли участь понад 400 Автоматичне списання коштів з банківських рахунків боржника – одразу звернись до ДВС: Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості, кошти на банківських рахунках таких Збережемо ліси разом!: Величезної шкоди лісовому господарству завдають лісові пожежі. Ліси, що створювалися десятки років, знищуються впродовж лічених хвилин. За честь, за долю, за українську волю…: Жовтень щедрий на добрий врожай та величні свята. 14 жовтня вся Україна відзначила три свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День українського Ще один випадок COVID-19 у Лебедині: Як стало відомо днями, в одного мешканця м. Лебедина, який звернувся за медичною допомогою до сімейного лікаря, результат дослідження на Стали призерами: З 26 по 31 липня в місті Решетилівка Полтавської обла­сті були проведені навча­льно-тренувальні збо­ри з куодо­кіокушин під керівництвом Бренч-чіфа України Це четверта оповідка про сільську вчительку-пенсіонерку, оптимістку, яка живе поряд з добрими сусідами: …Як і домовлялися раніше, сусід Григорій підвіз Марію Іванівну до залізничного вокзалу обласного центру. Через декілька хвилин підійшов потяг. Уривки Лебединських розмов: Жінка кричить на чоловіка: – Навіть не торкайся мене! Ти гірший за коронавірус! Як ти вмудрився, не скидаючи маски, випити пів

Осінь – чудова пора, пора поетів та романтиків. Кольоровим розмаїттям прикрашає осінь наш чудовий край. Саме такої прекрасної днини завітала Осінь і в Лебединський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка».

Дітки, вихователі і батьки готувалися до зустрічі прекрасної пори року – виготовляли флористичні осінні композиції, вчили пісні, таночки, готували сюрпризи для малечі.

Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. Чого тільки там не було! І незвичайної форми гарбузи, що перевтілилися в парубків та звірят; і чобітки самої Осені, прикрашені квітами; і хризантеми, і жоржини, і айстри, що навіювали подих красуні-Осені. Всі композиції переливалися відтінками радості й тепла, бо виготовлені з величезною любов’ю.

Квітковий осінній бал занурив усіх у казкові переживання. Діти разом з батьками розкрили свою творчість, проявили талант, адже кожна робота – це витвір мистецтва. Дякуємо всім, хто взяв участь у заході, подарував незабутні емоції та насолоду усій «Ромашковій» родині.

 Лариса ХОРУНЖА, завідувач ЗДО «Ромашка».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар