Стрічка новин
Всеукраїнський тиждень у міських бібліотеках: Сьогодні модні гад­же­ти витісняють та­ке необхідне для все­бічного розвитку дитини чи­тан­ня книг. У кращому випадку юне покоління вибирає електронні видання. Зміст її життя: Якось завідувачка неврологічного відділення тоді ще Лебединської центральної районної лікарні Надія Летік, придивившись до роботи кожного колеги із очолюваного нею Олександр Бакликов-міський голова: 30 жовтня 2020 року Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області підписала протокол про результати голосування 102: що трапилось? з 22 по 28 листопада 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 105 заяв та повідомлень громадян, Соціальне напруження через поштове «щастя»: У пресі я працюю не один десяток років. Різне траплялося: й хороше, й не дуже. Але завжди між колективом редакції Стали призерами: З 26 по 31 липня в місті Решетилівка Полтавської обла­сті були проведені навча­льно-тренувальні збо­ри з куодо­кіокушин під керівництвом Бренч-чіфа України А ви чули? Бачили? читали?: Верховна Рада України 18 травня відправила у відставку трьох міністрів: інфраструктури – Владислава Криклія, економіки – Ігоря Петрашка й охорони Лебединщина в сумському районі: Несподівана і шокуюча для всіх лебединців звістка про зміну адміністративно-територіального устрою регіону, зокрема віднесення Лебединщини У Лебединському лісгоспі висадять понад 117 га молодого лісу: Лебединські лісівники з нетерпінням чекають покращення погодніх умов, щоб приступити до садіння лісу. У планах на цьогорічну весну висадити понад ДО ВІДОМА ЛЕБЕДИНЦІВ!: КНП «Лебединська лікарня ім.К.О.Зільберника» повідомляє, що у зв’язку з ускладненою епідеміологічною ситуацією в регіоні, пов’язаною з захворюваністю на COVID-19, забір

Педагог, учитель, вихователь – довірена особа батьків, якій вони довіряють найдорожче і найцінніше – своїх дітей, свою надію, своє майбутнє.

Доля наших дітей у руках педагога, в його золотому серці, він має бути джерелом радісного, пізнавального, а ще – морального зростання своїх вихованців. Саме таким і є колектив педагогів комунального закладу Сумської обласної ради «Штепівський навчально-реабілітаційний центр». Напередодні Дня працівників освіти сюди з привітаннями і подарунками завітав депутат Сумської обласної ради Віталій Зеленський разом із секретарем Лебединської міської ради Дмитром Коваленком та головою громадської організації «РУХ НАЦІЇ – СИЛА ПРАВДИ» Романом Моїсеєнком. Їх радо зустрічали заступник директора з навчальної роботи Любов Анцифорова, заступник директора з виховної роботи Ірина Лисянська та педагогічний колектив і вихованці закладу.

 

Штепівський обласний реабілітаційний центр.

Над ним взяли шефство ГО «Рух нації – сила правди»

(голова ГО Роман МОЇСЕЄНКО) та об’єднання «Лебединський панкратіон».

Додати коментар