Стрічка новин
Адаптивний карантин – небезпека COVID-19 залишається: Щоб зупинити епідемію — продовжуємо дотримуватися правил. З 22 червня було заплановано  п’ятий, останній етап послаблення карантинних обмежень. Перемога Валерії Петренко: Надзвичайно приємною подією для Лебе­дин­ського педагогічного коледжу стала пе­ремога студентки 541 групи Валерії Пет­ренко у фінальному етапі Х Міжнародного Смачного вам!: У нашому місті не один рік працює кулінарія, що по вулиці Героїв Май­дану. Тут завжди можна підкріпитися сві­жою випічкою. Особливо 102: що трапилось? з 18 по 24 січня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Ле­бе­дин) надійшло 125 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації Це страшне слово: суїцид: Друзі! Сьогодні ми пропонуємо діалог про проблеми молоді. Чим ми цікавимося? Що нас хвилює? Це наші запитання та відповіді на Була така Лебединська геологічна партія глибокого буріння: Повертаючись у далекі 60-ті роки минулого століття, лебединці старшого покоління, певно, пам’ятають, що у нашому місті заснували тоді таку організацію, Що воно горить?: Життя іде, залишаючи по собі гіркі й добрі спогади. Іноді перегортаєш їх, як аркуші у фотоальбомі, і посміхнешся, пригадавши якусь Книги на різний смак: Величезне задоволення і втіху приносять нові книги, в яскравих обкладинках, з запахом друкарської фарби, що надходять до міських бібліотек. Сильна духом: Ці два слова вповні характеризують Надію Іванівну Діденко, жительку с.Курган. Хоча ця мила й чарівна жінка родом із Прикарпаття, однак Вночі поліція затримала молодика, який намагався викрасти чужий автомобіль: Пізно вночі до поліції Лебедина надійшло телефонне повідомлення від 58-річного місцевого жителя, про те, що з подвір’я домоволодіння невідомий намагався

Цей фестиваль був не схожим на всі інші: творчі колективи Лебединщини та Краснопільщини, народний артист України Іво Бобул, золотий саксофон Одеси, фіналіст конкурсу «Шлягер року» зустрілися в селі Велика Рибиця на березі річки Псел.

Ініціатор заходу – Віталій Калініченко, депутат Сумської обласної ради, голова успішного фермерського господарства «Батьківщина». Він втілює в життя соціальні проєкти місцевих жителів. За його словами, останнім часом дедалі частіше до нього стали надходити пропозиції щодо проведення різних заходів, адже всі ми розуміємо, що пандемія внесла свої корективи в життя кожного жителя Сумщини. Так і народилася ідея організувати фестиваль творчих та закоханих у пісню людей і провести його в мальовничому місці на березі річки Псел, у селі Велика Рибиця.

«Висновок за підсумками цього фестивалю цілком очевидний: «Калиновий фест» відтепер стане традиційним і щорічним», – зазначає Віталій Калініченко.

Окрім насолоди чарівною музикою, учасники фестивалю мали можливість скуштувати смачну юшку та польову кашу від батька Віталія, сфотографуватися на згадку в тематичних фотозонах, помилуватися феєрверком, потанцювати разом із друзями та родиною.

Організатори вдячні всім, хто долучився до створення нового культурного проєкту, який має стати традиційним і щорічним.

«Дякую вам за те, що знайшли час і можливість побувати тут, у колі друзів та однодумців, не побоялися осінньої негоди і провели з нами своє дозвілля. Особлива подяка творчим колективам Лебединщини та Краснопільщини, їхнім керівникам Світлані Циханській та Анжелі Назаренко. Ми хочемо, щоб з кожним роком фестиваль ставав масштабнішим, збагачувався новими учасниками та цікавими розвагами. Ця територія – чудове місце для розвитку зеленого туризму. Тому фестиваль точно стане традиційним і проходитиме тут, у селі Велика Рибиця, на березі річки Псел», – наголосив Віталій Калініченко.

Додати коментар